Jump to content

Recommended Posts

1 minutę temu, Pankejk napisał:

Za ile słuchawki i jaki model? 

Za ile? ~1,6k? Etymotic ER4XR... ale jak już masz HipDaca to bez problemu ER2SE też będą 🆗 

• Replies 33.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

❄🎄❄Święta to magiczny czas, gdy spełniają  się marzenia... album ze Suitami i Koncertami Telemanna w wykonaniu 🔥Apollo's Fire🔥 oraz Sonorousy X...❄🎄❄     ... to znaczy 🎶❤

Uff dotarło jedno z moich marzeń...   teraz spokojnie stoją i sobie dochodzą po podróży... ciężko doczekać się wieczora, gdy będę ich słuchał. Klipsch Heresy III      

SinusAudio Dualmono  OTL 2A3, czyli najnowsza konstrukcja na lampach 2A3. Naczekałem sie ale było naprawdę warto. Wykonanie dopieszczone z wykorzystaniem wysokiej klasy podzespołów. Wizualnie moje oko

Posted Images

16 godzin temu, Andrewek napisał:

Pozytywnie zaskakują, szczególnie z modułem BT!

Fajne, fajne. Ja jednak wolę nie trzymać przy samej głowie wszelakich tego typu modułów. Im od niej dalej tym lepiej.

• Haha 1
8 godzin temu, fallow napisał:

Furutech FA-Alpha AG z metra + Furutech FP-3-117-R (BNC)

Oyaide DB-510 (żeby porównać z Futuechem), skoro zakupiłem Oyaide AZ-910

No to teraz pozostaje już tylko z czasem sprawdzić jak to się wszystko "poparuje" i czy moje założenia się sprawdzą, czy też nie.

Ciekawe co Ci lepiej zagra. Miałem oba kable za czasów gdy spinałem Qutesta z M2Tech Hiface EVO Two i został wówczas Furutech, DB-510 wydawał się jakiś zbyt surowy.

4 godziny temu, Tytus1988 napisał:

Bardzo dobry, mobilny (dzięki małemu, odpinanemu wzmacniaczowi na baterie można słuchać muzyki nawet z telefonu) zamiennik dla typowo stacjonarnych AKG K1000 - Sony PFR-V1. Dziękuję @JanSobWwa!

20210403_192432.jpg

20210403_193912.jpg

😮 Jak one grają? 

18 godzin temu, trez0r napisał:

Za ile? ~1,6k? Etymotic ER4XR... ale jak już masz HipDaca to bez problemu ER2SE też będą 🆗 

przerobiłem er4/3/2 stare i nowsze xr i se... i zostałem z er2se - bardzo uniwersalny i świetnie zestrojony dynamik - i to za psie pieniądze

• Like 4
  • Thanks 1
10 godzin temu, dj1978 napisał:

Ciekawe co Ci lepiej zagra. Miałem oba kable za czasów gdy spinałem Qutesta z M2Tech Hiface EVO Two i został wówczas Furutech, DB-510 wydawał się jakiś zbyt surowy.

Na ile znam Qutesta to dla niego większośc kabli będzie surowa :) Ja na pewno przy tym sprzęcie nie szedłbym ani w Furutecha ani w Oyaide. Myślę, że tutaj akurat Harmonix HS 102, którego się niedawna pozbyłem sprawdziłby się co najmniej dobrze. U mnie było już zbyt misiowato. 

Natomiast u mnie ten srebrny Furutech z metra sprawdził się wyraźnie fajniej niż Harmonix, tyle że jest jeszcze jedna kwestia. Harmonix był na wtykach RCA, do Furutecha od razu zlutowałem na BNC. Podejrzewam, że w moim systemie Oyaide powinien sprawdzić się właśnie jeszcze lepiej, ale teoria teorią, sprawdzę organoleptycznie.

PS. Furutech sprawdził się u mnie nie tylko lepiej niż Harmonix HS 102 ale i niż Neotech NEVD-2001 na WBT 0110 Ag. Być może krokiem ultymatywnym byłoby coś z Acoustic Revive, zobaczę - to marka ociera się już o szamańskość :)

Edited by fallow
  • Like 1
W dniu 3.04.2021 o 18:00, trez0r napisał:

Miałem już BB od iFi, i nadal uważam, że jest to jedna z lepszych jego implementacji 🆗 Od kilku dni taki zestaw wprowadza mnie w sentymentalny nastrój 🥰

hipdac.jpg

Super!

• Like 1

Drapłem dziś HD265 linear 🤓. Zamknięte retro Senki z ponoć fajnym basem 🧐

5 godzin temu, cpu1 napisał:

Mam sztukę w idealnym stanie, może chciałbyś na zapas? Jak coś to pw. 👍

• Thanks 1
12 godzin temu, cpu1 napisał:

Tutaj obowiązują pewne standardy zachowania.... Nie ma zdjęcia, nie ma lajka :P

Edited by Spawn
  • Like 1
  • Haha 3
11 minut temu, Spawn napisał:

Tutaj obowiązują pewne standardy zachowania.... Nie ma zdjęcia, nie ma lajka :P

Ależ naturalnie że będzie fotka tylko muszą przyjechać do mnie, następnie przejść konserwację i wymianę padów. Nie dałem rady dłużej tego trzymać w tajemnicy 🥴

Właśnie te spinki do koszuli mnie przekonały do zakupu. Kupuję dziecku lego z Harry Potterem to ja mogę mieć taki klocki. Dokupię jeszcze equalizerek :P..

5E9DB2AF-AE77-49AC-B8E3-D99BA2207097.jpeg

• Like 4
1 godzinę temu, lobuz1 napisał:

Właśnie te spinki do koszuli mnie przekonały do zakupu. Kupuję dziecku lego z Harry Potterem to ja mogę mieć taki klocki. Dokupię jeszcze equalizerek :P..

5E9DB2AF-AE77-49AC-B8E3-D99BA2207097.jpeg

I plecaczek wyprawowy 80l i nawet w góry możesz iść. Pewnie akumulator jeszcze dorzucisz ?

11 minut temu, tommir napisał:

z2.jpg

z1.jpg

To Zephyr? Dają znać jak to gra w porównaniu do innych modeli od Noble😉

37 minut temu, Jaro54 napisał:

I plecaczek wyprawowy 80l i nawet w góry możesz iść. Pewnie akumulator jeszcze dorzucisz ?

Mam inny pomysł :)  . To sprzęt na kanapę. Na zewnątrz mam dongle.

Edited by lobuz1