Jump to content

Recommended Posts

• Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

❄🎄❄Święta to magiczny czas, gdy spełniają  się marzenia... album ze Suitami i Koncertami Telemanna w wykonaniu 🔥Apollo's Fire🔥 oraz Sonorousy X...❄🎄❄     ... to znaczy 🎶❤

Uff dotarło jedno z moich marzeń...   teraz spokojnie stoją i sobie dochodzą po podróży... ciężko doczekać się wieczora, gdy będę ich słuchał. Klipsch Heresy III      

SinusAudio Dualmono  OTL 2A3, czyli najnowsza konstrukcja na lampach 2A3. Naczekałem sie ale było naprawdę warto. Wykonanie dopieszczone z wykorzystaniem wysokiej klasy podzespołów. Wizualnie moje oko

Posted Images

Moje Huawei Studio dotarły przed chwilą do mnie. Pierwsze wrazenoa: za 599 pln genialne. Wykonanie wg mnie lepsze od Sony XM1000M3/4. Wygoda na najwyższym poziomie. Dźwiękowo zobaczymy

20210226_094515_HDR_(1).jpg

20210226_094522_HDR_(1).jpg

20210226_094622_HDR_(1).jpg

Edited by Jaro54
  • Like 9
29 minut temu, espe0 napisał:

I zobaczcie kto mi to wysłał :D

DSC_6449~2.JPG

Masz układy :)

17 minut temu, tommir napisał:

Masz układy :)

Mam adres na kawę jak będę w Pradze :P

• Like 1
3 godziny temu, espe0 napisał:

Mam adres na kawę jak będę w Pradze :P

Ale czarną, a nie jakąś padakę wybieloną? :D

P.S. Ach to życie metalowca - w sobotę koncert a w poniedziałek na pocztę :D

@MrBrainwashPtaków Ci zabraknie niedługo na te Beyery :D Ciekawe jak wypadną w porównaniu z Amironami. 

@MrBrainwash ładna kolekcja to już wiem gdzie tak szybko powędrowały z komisu :)

Mina pluszowego ptaka wyraża więcej niż niejedna recenzja :P 

• Like 1

@Undertaker porównanie się zrobi. Lecz tak wstępnie Ci napiszę, że 1990 technicznie robią lepsze wrażenie, ale całościo to słuchawki raczej komplemententarne niż rywalizujące ze sobą. Kierowane są w inny target. Amirony więcej łączy z DT990 edition 600om a 1990 pewnie z DT880 600om choć tych nie słuchałem. Amirony nastawione są na soprany/jasność, ciepło i subtelności, bez żadnej agresji, Tygry na bas i specyficzne podbarwienie/muzykalność. A PRO są taką wyraźnie lepszą wersją Tygrów, tylko bardziej neutralną. Są przejrzystrze i tak nie podbarwiają. 

Amirony muszą spaść do A tieru u mnie, a na miesce S tieru wskoczą DT1990, które już spokojnie można uznać za model grający na poziomie HE-5LE lub wyższym, tyle że ogólnie lepiej i bardziej jak lubię/chciałem oraz łatwiej je napędzić od hifimanów. 

Kosztowne skubane, ale warto. ^_^ Choć zobaczymy jak to będzie jak honeymoon minie. Na szczęście pluszaki mi się już skończyły. :P Choć i tak planowałem poprzestać na tym co mam. 

Muszę też przyznać, że choć wykonanie Amironów jest super to i tak PRO budzą respekt. Sprzęt na lata.

@Hakuri Ano szarpnąłem za spust, udało się dorwać używkę.

Czy te oczy mogą kłamać? :lol:

Edited by MrBrainwash
  • Like 2
  • Thanks 2