Jump to content

Recommended Posts

• Replies 33.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

❄🎄❄Święta to magiczny czas, gdy spełniają  się marzenia... album ze Suitami i Koncertami Telemanna w wykonaniu 🔥Apollo's Fire🔥 oraz Sonorousy X...❄🎄❄     ... to znaczy 🎶❤

Uff dotarło jedno z moich marzeń...   teraz spokojnie stoją i sobie dochodzą po podróży... ciężko doczekać się wieczora, gdy będę ich słuchał. Klipsch Heresy III      

SinusAudio Dualmono  OTL 2A3, czyli najnowsza konstrukcja na lampach 2A3. Naczekałem sie ale było naprawdę warto. Wykonanie dopieszczone z wykorzystaniem wysokiej klasy podzespołów. Wizualnie moje oko

Posted Images

Dziś dotarła zamówiona z Chin 29 grudnia 2020 przejściówka z 4,4 na 3,5 mm.

Jestem zadowolony i myślę, że to dobrze wydane 8 dolarów 😜

IMG_20210217_211229676.jpg

• Like 5
  • Thanks 1
11 godzin temu, vonBaron napisał:

Lubię być głuchy.

Branża audio się cieszy i zachęca do dalszych zakupów.:)

• Like 1
  • Haha 1

Sony WI-1000X cyfrowe s-master hx + LDAC DD+BA:

DSC_6428~2.JPG

Edited by espe0
  • Like 8
Godzinę temu, espe0 napisał:

Sony WI-1000X cyfrowe s-master hx + LDAC DD+BA:

DSC_6428~2.JPG

Musimy Szymon porównać z moimi LG Tone Flex HBS-XL7

A tak chwalili.....
Weźcie bo jeszcze@prophet1 weźmie te odpowiedzi na poważnie :)

Prawda jest taka, że jeszcze na naszym forum nikt z osób które go kupiły nie sprzedał dalej. To o czymś świadczy.

Nie licząc mnie ale ja z innych powodów niż muzyczne.

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

• Like 1
17 minut temu, stefanbat napisał:

Inny TOOL, inne słuchawki 

20210219_091929.jpg

Gratki. Skoro jest okazja uzyskać odpowiedź z pierwszej ręk, to jak to jest z tym basem w Odinach? Jest potęga idąca z obu wooferów czy raczej umiarkowanie? Masz może porównanie do Legend X?

3 minuty temu, lsd napisał:

Gratki. Skoro jest okazja uzyskać odpowiedź z pierwszej ręk, to jak to jest z tym basem w Odinach? Jest potęga idąca z obu wooferów czy raczej umiarkowanie? Masz może porównanie do Legend X?

Napiszę coś konkretniejszego najszybciej w poniedziałek, bo są prawie nowe, jeszcze nie wygrzane. 

Niestety nie mam porównania do Legend X, oprócz tego że słuchałem ich 30 minut na Audio Show i dla mnie były przebasowione, bardziej mi się wtedy podobały Valkirie.  

A to jest AK SE100? na zdjęciu z Odinami? To tym bardziej jestem zaintrygowany tym połączeniem, jako, że Odiny w połączeniu z Astellami uchodzą za zbyt przytłaczające na górze. Z drugiej strony opinie znam dot. najwyższych modeli AK a tutaj siedzi Sabre 9038.

Tak to jest se100, trochę wydaje mi się niedoceniany grajek, a chyba najbardziej neutralny i bezpośrednio grający akacz. Lekko tylko odstaje technicznie od ak1000, ale barwa mi chyba bardziej odpowiada. 

Na razie odiny graja dużo gorzej od mest, które w między czasie się wygrzały i dają czadu.

No ale trzeba im dać czas, mesty na początku grały jeszcze gorzej.

14 godzin temu, stefanbat napisał:

Tak to jest se100, trochę wydaje mi się niedoceniany grajek, a chyba najbardziej neutralny i bezpośrednio grający akacz. Lekko tylko odstaje technicznie od ak1000, ale barwa mi chyba bardziej odpowiada. 

Na razie odiny graja dużo gorzej od mest, które w między czasie się wygrzały i dają czadu.

No ale trzeba im dać czas, mesty na początku grały jeszcze gorzej.

Czekamy na wrażenia po wygrzaniu. Myślałem o Odinach, ale trochę bałem się ich kupić ;)

59 minut temu, Palpatine napisał:

gratulacje...prawdziwy endgame. Jeszcze tylko brakuje sprzętu aby słuchać po lighting ;)

Dzięki. Jestem mega zadowolony,  zakup w ciemno bez wcześniejszych odsłuchów, cipher lightning też jest, ale stacjonarnie zdecydowanie RME :) 

Edited by januszmuzy

3.jpg

2.jpg

Jeszcze w międzyczasie kupiłem takie coś. Miało być na chwilę, ale szczerze mówiąc nie wiem co o tym sądzić. Owszem, czytałem recenzje, le recenzje piszą ludzie zafiksowani na cenie urządzenia. Dane techniczne tegoż pudełeczka też nie napawały zbytnim optymizmem. No i tak mam podłączone do niego słuchawki i tak patrzę na to coś i słyszę potęgę drążącą moje uszy i nijak spasować tego nie mogę. A niedawno próbowałem nawiązać dyskusję o watach potrzebnych by napędzić słuchawki i w sumie wyszło jak zawsze. Ze się nie znam. A tu 70 mW robi robotę. Generalnie nijak nie mogę powiązać potęgo dźwięku z gabarytami tego urządzenia. Taki dysonans poznawczy.

q1.jpg

Edited by Rafacio
  • Like 6
  • Thanks 1