Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dotarła zamówiona z Chin 29 grudnia 2020 przejściówka z 4,4 na 3,5 mm.

Jestem zadowolony i myślę, że to dobrze wydane 8 dolarów 😜

IMG_20210217_211229676.jpg

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, espe0 napisał:

Sony WI-1000X cyfrowe s-master hx + LDAC DD+BA:

 

DSC_6428~2.JPG

Musimy Szymon porównać z moimi LG Tone Flex HBS-XL7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak chwalili.....
Weźcie bo jeszcze@prophet1 weźmie te odpowiedzi na poważnie :)

Prawda jest taka, że jeszcze na naszym forum nikt z osób które go kupiły nie sprzedał dalej. To o czymś świadczy.

Nie licząc mnie ale ja z innych powodów niż muzyczne.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, stefanbat napisał:

Inny TOOL, inne słuchawki 

20210219_091929.jpg

 

Gratki. Skoro jest okazja uzyskać odpowiedź z pierwszej ręk, to jak to jest z tym basem w Odinach? Jest potęga idąca z obu wooferów czy raczej umiarkowanie? Masz może porównanie do Legend X?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lsd napisał:

 

Gratki. Skoro jest okazja uzyskać odpowiedź z pierwszej ręk, to jak to jest z tym basem w Odinach? Jest potęga idąca z obu wooferów czy raczej umiarkowanie? Masz może porównanie do Legend X?

Napiszę coś konkretniejszego najszybciej w poniedziałek, bo są prawie nowe, jeszcze nie wygrzane. 

Niestety nie mam porównania do Legend X, oprócz tego że słuchałem ich 30 minut na Audio Show i dla mnie były przebasowione, bardziej mi się wtedy podobały Valkirie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest AK SE100? na zdjęciu z Odinami? To tym bardziej jestem zaintrygowany tym połączeniem, jako, że Odiny w połączeniu z Astellami uchodzą za zbyt przytłaczające na górze. Z drugiej strony opinie znam dot. najwyższych modeli AK a tutaj siedzi Sabre 9038.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest se100, trochę wydaje mi się niedoceniany grajek, a chyba najbardziej neutralny i bezpośrednio grający akacz. Lekko tylko odstaje technicznie od ak1000, ale barwa mi chyba bardziej odpowiada. 

Na razie odiny graja dużo gorzej od mest, które w między czasie się wygrzały i dają czadu.

No ale trzeba im dać czas, mesty na początku grały jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, stefanbat napisał:

Tak to jest se100, trochę wydaje mi się niedoceniany grajek, a chyba najbardziej neutralny i bezpośrednio grający akacz. Lekko tylko odstaje technicznie od ak1000, ale barwa mi chyba bardziej odpowiada. 

Na razie odiny graja dużo gorzej od mest, które w między czasie się wygrzały i dają czadu.

No ale trzeba im dać czas, mesty na początku grały jeszcze gorzej.

Czekamy na wrażenia po wygrzaniu. Myślałem o Odinach, ale trochę bałem się ich kupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Palpatine napisał:

gratulacje...prawdziwy endgame. Jeszcze tylko brakuje sprzętu aby słuchać po lighting ;)

 

Dzięki. Jestem mega zadowolony,  zakup w ciemno bez wcześniejszych odsłuchów, cipher lightning też jest, ale stacjonarnie zdecydowanie RME :) 

 

Edytowane przez januszmuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.jpg

2.jpg

Jeszcze w międzyczasie kupiłem takie coś. Miało być na chwilę, ale szczerze mówiąc nie wiem co o tym sądzić. Owszem, czytałem recenzje, le recenzje piszą ludzie zafiksowani na cenie urządzenia. Dane techniczne tegoż pudełeczka też nie napawały zbytnim optymizmem. No i tak mam podłączone do niego słuchawki i tak patrzę na to coś i słyszę potęgę drążącą moje uszy i nijak spasować tego nie mogę. A niedawno próbowałem nawiązać dyskusję o watach potrzebnych by napędzić słuchawki i w sumie wyszło jak zawsze. Ze się nie znam. A tu 70 mW robi robotę. Generalnie nijak nie mogę powiązać potęgo dźwięku z gabarytami tego urządzenia. Taki dysonans poznawczy.

q1.jpg

Edytowane przez Rafacio
  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności