Jump to content

Muzyczne Zakupy

ignacy

Recommended Posts

18 minut temu, deadman42 napisał:

Piękny. Był inspiracją do zrobienia sobie swojego stojaka. Zaletą mojego jest koszt 0 PLN. Pozdrawiam Evila.

20201115_235443_HDR.jpg

Bardzo dziękuję!!! :) Muszę przyznać, że wykonałeś świetny stojak!!!👍🥇  Praktyczne są w nim te wgłębienia u podstawy, jak i na szczycie, do których można włożyć różne rzeczy. Całościowo bardzo mi się podoba. 

• Like 1

6 godzin temu, bob2000 napisał:

Kobieta chciała abym kupił lampę. No to kupiłem.

k2.jpg

No i świeci też we wciąż modnym niebieskim kolorze ;)

W dniu 5.01.2021 o 23:56, ZebLong napisał:

Ja pytałem w Kraku o odsłuch LCD-X. Jednak seria pytań przygotowawczych uświadomiła mi jak marnym robakiem jestem. Poszedłem ryć w innym miejscu...

Uff a już myślałem, że tylko ja się tak tam czuję. Spojrzenie w stylu "panie, przecież i tak pan nie kupisz" albo jak na jakiegoś złodzieja. Jak się rozłożyłem ze swoim sprzętem, to zaczęli się koło mnie kręcić, że tu kabelek zasilający by warto było wymienić na coś lepszego :D. Byłem tam 3x w całym życiu i chyba wystarczy.

• Haha 1

6 godzin temu, tommir napisał:

No i świeci też we wciąż modnym niebieskim kolorze ;)

Tylko to miało być trochę inaczej z tym świeceniem ;). Naprawdę chciała posłuchać wzmaka lampowego :D. Była ciekawa jak to gra. No i te ładne, świecące lampy :D. Które jak się okazało nie urzekają, bo świecą słabo. Ale za to dźwięk to już inna bajka. W skrócie, jeśli mi się nie spodoba to może go przygarnąć :woot:.

• Like 1

• MP3store
W dniu 5.01.2021 o 22:34, Adam 76 napisał:

Top HiFi Poznań (oba salony) mega uczynni pracownicy, również o co poprosiłem to wysłali za kaucją (chociażby XC, Node2i i ten ulubiony, włoski piecyk Audiofanatyka-nazwy już nie pamiętam :) ) za to w salonie mp3store w Poznaniu... no cóż, może Pan tam pracujący miał gorszy dzień i nie bardzo mu się chciało coś w tym dniu sprzedać :). 

Witam

Zawsze staramy się  jak jest możliwość wypożyczyć sprzęt jeśli mamy na stanie, niestety nie od każdego dostawcy mamy wsparcie jeśli chodzi o sztuki demonstracyjne, zapraszam do kontaktu jeśli coś potrzeba :)

Pozdrawiam

• Thanks 1

45 minut temu, coolmen77 napisał:

Szybszy attack czy decay? :D

Chyba attack, bo rzuca się w oczy.

Dawno nic nie kupiłem, a jak zacząłem, to się trochę nazbierało
FH7 genialne, FLC8S mogę przejść na emeryturę
20210107_163039_HDR.thumb.jpg.78c6ab42489c9002aa228f9bfd2f072a.jpg

O ile jeszcze tego nie zrobiłeś to polecam zmianę kabla na dobry balans do FH7

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

1 minutę temu, espe0 napisał:

Co dziwne - to jest ONA :D

Ta i do tego się nie zna na kolorach. Każdy wie że najszybszy to czarny a nie czerwony. 

1 minutę temu, John Grado napisał:

Ta i do tego się nie zna na kolorach. Każdy wie że najszybszy to czarny a nie czerwony. 

Eh za szybko forum przewijam :P

Widełki do Stax L-700 MK2. Aluminium. Wrażenie przez lekość jak by z puszki były wycięte, no ale w sumie lepiej niż mieć plastik, tak mi sie przynajmniej narazie wydaje :)

staxl700mk2.thumb.jpg.20016633065a1e0a8301af759157e05e.jpg

• Like 1

[mention=10062]szwagiero[/mention] „to wszyscy tu na forum powinni słuchać na klockach audio-gd”
masz na myśli takie DIY z Chin?

996DC81F-9840-4A86-ADF1-A45FEB27307E.thumb.jpeg.289e7205d418237edecc717ee375217c.jpeg
B65E1DAA-68AC-4823-894A-E0298E947ECB.thumb.jpeg.a36047f4fec788e83d9c125a80ba776f.jpeg
Jakim cudem masz taki porządek z kablami:) Ładny zestaw gratuluję

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

1 minutę temu, Baksiu11 napisał:

Jakim cudem masz taki porządek z kablami:) Ładny zestaw gratuluję

Gdzie tam porządek, nie widać i tyle... kable zawsze jak jakieś węże się plączą

@Corvin74 już drugi raz lajkuję ten piękny "obraz" malowany pędzlem audiofilskim (pierwszy raz przy okazji zakupu Heresy lll). Tylko co się stało z gramofonem😯?? Czemu ten Audio GD go wykosił? 😟

Edited by deadman42