Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

@Najner i @deftones9 idziecie razem na Sylwestra, że tak sobie słodzicie? :) :)

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, deftones9 napisał:

No i szurki są jak kobieta w której wydaje ci się że zabujałeś się bardzo szybko, masz jakieś plany ale cały czas nie jesteś jej do końca pewny po czym rezygnujesz po jakimś czasie a miłość szybko wygasa.

Słuchałeś chwilę u kolegi i już takie wnioski wyciągnąłeś? :D Pamiętaj, że ja mam nad Tobą taką przewagę, że w razie czego nie boję się EQ :P Zobaczymy co będzie, życie napisze scenariusz - jesteś już trzecią osobą, która mówi, że zaraz mi się znudzą.

 

 

30 minut temu, P1gu napisał:

Ej, ale tak kompletnie serio - są takie osoby, dla których KSE mają za mało basu? :D

Dół w EE jest uzależniający, wiem po sobie niestety ^^ Jest go za dużo, ale cieszy bardzo.

 

Tak jeszcze a propos dołu w EE - dla osoby słuchającej muzyki raczej ciszej niż głośniej nadmiar basu robi bardzo dobrze, ponieważ dynamika nie spada. Ja słucham muzyki głównie w domu i biurze, gdzie jest cicho, więc nie muszę podkręcać głośności, żeby cieszyć się wysoką dynamiką.

Edytowane przez Najner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak moje kanały słuchowe nie polubiły się z FiiO FH5 na 8 różnych (nie licząc rozmiarów) parach tipsów, trzeba było znaleźć alternatywę. No i jest :)

 

Nie wiem tylko co dalej z FiiO... Cholera, jak można było zrobić tak krótka tulejkę 😡

MVIMG_20201230_145916.jpg

  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dirian napisał:

Po tym jak moje kanały słuchowe nie polubiły się z FiiO FH5 na 8 różnych (nie licząc rozmiarów) parach tipsów, trzeba było znaleźć alternatywę. No i jest :)

 

Nie wiem tylko co dalej z FiiO... Cholera, jak można było zrobić tak krótka tulejkę 😡

MVIMG_20201230_145916.jpg

Bywają krótsze jeszcze..

Co to za klawiatura? Fajnie wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tommir napisał:

Bywają krótsze jeszcze..

Co to za klawiatura? Fajnie wygląda :)

 

Obym nigdy na nie nie trafił :P

 

Klawiatura SPC Gear GK630K Onyx White Tournament, fajny sprzęcik w dobrej cenie. Jakością wykonania bije sporo droższych konstrukcji (kumpel ma jakiegoś Corsaira za 600 zł to aż się zdziwił, jak sobie porównał), no i fajnie mi "fituje" z białym biurkiem ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dirian napisał:

Po tym jak moje kanały słuchowe nie polubiły się z FiiO FH5 na 8 różnych (nie licząc rozmiarów) parach tipsów, trzeba było znaleźć alternatywę. No i jest :)

 

Nie wiem tylko co dalej z FiiO... Cholera, jak można było zrobić tak krótka tulejkę 😡

MVIMG_20201230_145916.jpg

Czasami pomagają triflange, czyli tzw. choinki. Używałem ich ostatnio i było git.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, westberg napisał:

Czasami pomagają triflange, czyli tzw. choinki. Używałem ich ostatnio i było git.

Prawda, też stosowałem, chociaż są słuchawki że i one nie dawały rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, westberg napisał:

Czasami pomagają triflange, czyli tzw. choinki. Używałem ich ostatnio i było git.

 

Spróbuję jeszcze z nimi, Bi-Flange z zestawu w niczym nie pomagają ale są trochę małe. Chociaż Tri to za bardzo nie lubię, no ale może tu będą jakoś pasować z tą krótką tulejką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Najner napisał:

Jest taki niezły kawał:

-Co zrobić, aby kobieta jęczała nawet po bzykaniu?

-Wytrzeć interes w firankę (badum tss).

 

No więc okazuje się, że jest lepszy sposób i to nawet bez bzykania, wystarczy kupić KSE1200 😋

 

Wielkie dzięki dla @all999 za pomoc w spełnieniu mojego marzenia.

 

20201230_124021.jpg

Gratuluję wspaniałego zakupu, jak również decyzji, aby spełnić jedno ze swoich marzeń audio!!! Życzę niezapomnianych chwil z muzyką 👍🥇

 

7 godzin temu, Jaro54 napisał:

@Najner i @deftones9 idziecie razem na Sylwestra, że tak sobie słodzicie? :) :)

 

Jeśli tak wygląda plan sylwestrowy, byłoby jeszcze wolne miejsce, mogę się chętnie dopisać ;) 

 

@Dirian @Hustler... gratuluję zakupów!!!🥇👍

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Play napisał:

PXL_20201231_154858500.NIGHT.jpg

I jak ci pasują? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jaro54 napisał:

I jak ci pasują? 

Bardzo wygodne :) czerwone Lki trafiły do EDX, bo trzeba było wypchnąć dół średnicy i złagodzić górę. Czarne Lki do AZ z czerwonymi filtrami, bo jako jedyne nie łagodzą skraju góry, a filtry dodają tyle basu, ile trzeba. Na razie jestem zadowolony :) jedynie szkoda, że wchodzą na słuchawki z krótkimi tulejkami.

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 31.12.2020 o 10:23, The Grand Wazoo napisał:

A taki to oto "nagrobek" dostałem pod choinkę :)

 

IMG_20201225_105204.jpg

 

Mam nadzieję, że przyjdzie jeszcze taka podstawka do kompletu :)

 

20210101_212754.jpg

 

 

Edytowane przez Tytus1988
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Grand Wazoo byłoby ciekawie :) Taką obudowę wystarczyłoby przesłać do wypełnienia, np. przez @majkeli miałbyś MarmuroBoxa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Tytus1988 napisał:

@The Grand Wazoo byłoby ciekawie :) Taką obudowę wystarczyłoby przesłać do wypełnienia, np. przez @majkeli miałbyś MarmuroBoxa :)

To byłby GrandOrpheus :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności