Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Spawn napisał:

Właściciele źródełek na sabre rzeczywiście mogą mieć spory problem ze zrozumieniem tego określenia ;) 


A propos, całkiem ładnie mi się zgrywają z DX221ex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni zastrzyk dopalaczy dla Electrona przed bitwą ;)

Tutaj w kwestii komentarza dotyczącego zakupu. Lampy nabyłem u niemieckiego dystrybutora Jac Music, jako, że ciężko je dostać w innym miejscu. Mam nadzieje, że się to wkrótce zmieni, bo widze, że lampyelektronowe.pl już mają inne modele Emission Labs. Nie za bardzo akurat lubie ten sklep z pewnych powodów, ale przynajmniej są słowni odnośnie tematu dostawy. Do rzeczy...

Jac Music posiada archainczą strone www którą można znaleźć pod poniższym adresem:

http://www.emissionlabs.com/html/order/ordering-info.html

Z jej pomocą ciężko w ogóle odnaleźć właściwe lampy czy kontakt do sklepu, a co dopiero dokonać zamówienia. Tego dokonuje się mailowo korespondując z właścicielem sklepu. Kontakt sprawny, wymiana uprzejmości, danych do wpłaty, itd. Odpowiada do kilku godzin na maile, a czasem dużo szybciej. Tych było kilka bo zastanawiałem się nad edycją specjalną lamp. Do czasu... Po mailu o dokonanej wpłacie kontakt się całkowicie urywa. Zero informacji czy dostali kase, kiedy wyślą itd mimo, że z wcześniejszej korespondencji wynika że lampy mają na stanie. Totalny "ignore" przez 3 tygodnie od wpłaty - na maile nie odpowiedzili do dziś. Tydzień temu się wkurzyłem i zadzwoniłem do nich. Nie potrafi koleś wytłumaczyć dlaczego nie wysłał. "Wyśle dzisiaj" to jedyne stwierdzenie jakie był w stanie z siebie jak mantre wydobywać. Nie wysłał. Stało się to dopiero po moim kolejnym telefonie w zeszły piątek, z którego również nie dowiedziałem się w czym tkwi problem z wysyłką. Zatem mam mieszane uczucia co do doświadczeń z tym sklepem.

Mam nadzieje, że z lampami wszystko w porządku. Będę mógł sprawdzić  dopiero jak żóna pójdzie po chleb do biedry ;)

 

 

20201110_135750-1.jpg

20201110_135808.jpg

Edytowane przez lsd
  • Like 8
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, majkel napisał:

Ja mam takie pytanie - skoro te lampy są hand made, to czy bańki są dmuchane płucami?

Panie, dla mnie to moga one być nawet dmuchane pierdami łaskuna jako uboczny produkt produkcji kawy. To ma dobrze grać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, audionanik napisał:

Nie, nabywcy.

Na ile się orientuję, to sporo osób jednak lubi seks.

Teraz, lsd napisał:

Panie, dla mnie to moga one być nawet dmuchane pierdami łaskuna jako uboczny produkt produkcji kawy. To ma dobrze grać ;)

Ja po prostu ciekawy nowoczesnych technologii, nie żeby coś do dźwięku mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lsd napisał:

Ostatni zastrzyk dopalaczy dla Electrona przed bitwą

Już nie mogę się doczekać Twojej opinii, już na standardowych lampach grał dobrze... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Corvin74 napisał:

Już nie mogę się doczekać Twojej opinii, już na standardowych lampach grał dobrze... 

Od meeta upłyneło już sporo czasu, a Electron duuużo zyskał po wymianie ecc88, która go po prostu tłamsiła. Każda inna lampa jaką zakłądałem zamiast tego ruskiego Genalexa dawała wzmakowi lepszy poziom grania.

13 minut temu, majkel napisał:

Wycofuję pytanie i czekam na produkty "lungs blown" albo "mouth blown".

Chyba też nie, bo w sumie w lampie jest próżnia. Dawaj dalej zanim Kasza przyjdzie. Do trzech razy sztuka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lsd napisał:

Od meeta upłyneło już sporo czasu, a Electron duuużo zyskał po wymianie ecc88, która go po prostu tłamsiła. Każda inna lampa jaką zakłądałem zamiast tego ruskiego Genalexa dawała wzmakowi lepszy poziom grania.

Chyba też nie, bo w sumie w lampie jest próżnia. Dawaj dalej zanim Kasza przyjdzie. Do trzech razy sztuka ;)

Czy widziałeś, jak się robi bańki na choinkę? Mnie chodzi o to, nie jak jest próżnia uzyskiwana. Tak daleko bym nie szedł. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, majkel napisał:

Czy widziałeś, jak się robi bańki na choinkę? Mnie chodzi o to, nie jak jest próżnia uzyskiwana. Tak daleko bym nie szedł. ;)

Hehe, nie widziałem, wole "śmieszne koty". Ale fakt, nie nadążyłem za Twoim tokiem rozumowania ;)

1 minutę temu, Corvin74 napisał:

Jakie lamy tu dałeś?

Obecnie gram na Philips SQ E188CC, ale w sumie nie wiem czy nie wróce do Siemens E88CC, który nie jest tak słodko grającą lampą, ale moim zdaniem technicznie lepszą. Musze zdecydować do jakiego charakteru grania dążyć, żeby każdy wzmak oferował jednak coś innego. Poza tym zagadką nadal dla mnie jest jak dane ecc88 bedą sie parowac EL 2a3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A były kiedyś stare lampowe telewizory... Jakby jakaś firma zrobiła taki TV retro z dźwiękiem lampowym dla audiofili, to by się sprzedawał :) Już widzę te komentarze na forum "a moja czeska lampa zmniejsza lag w Playstation" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Wisting napisał:

A były kiedyś stare lampowe telewizory... Jakby jakaś firma zrobiła taki TV retro z dźwiękiem lampowym dla audiofili, to by się sprzedawał :) Już widzę te komentarze na forum "a moja czeska lampa zmniejsza lag w Playstation" :)

Jak do tej pory nic nie pobiło CRT w odwzorowywaniu ruchu. Wszędzie rozmazany obraz albo klatkowanie, podratowane oszustwami DSP, ale tylko częściowo. Kto pamięta te czasy, gdzie przewijające się napisy w filmach nie smużyły?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lsd Moje gratulację! Cieszę się, że ostatecznie lampy dotarły. Widzę, że Twoje zakupy wyglądały bardzo podobnie do moich. Teraz widzę, że Pan Jac tak po prostu funkcjonuje. Do wszystkiego podchodzi na spokojnie 😉 Jemu się nie śpieszy.

Mam nadzieję, że brzmienie tych lamp sprawi że szybko zapomnisz o stresie. Tak jak pisałem w naszej korespondencji - one wyjęte z pudełka już grają bardzo dobrze!

 

Niech służą! 🙂 EML = ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wisting napisał:

A były kiedyś stare lampowe telewizory... Jakby jakaś firma zrobiła taki TV retro z dźwiękiem lampowym dla audiofili, to by się sprzedawał :) Już widzę te komentarze na forum "a moja czeska lampa zmniejsza lag w Playstation" :)

Chcesz lampowy telewizor? mam w piwnicy Algę 21 z 70 roku plus kineskop i komplet lamp do niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Name44 napisał:

@lsd Moje gratulację! Cieszę się, że ostatecznie lampy dotarły. Widzę, że Twoje zakupy wyglądały bardzo podobnie do moich. Teraz widzę, że Pan Jac tak po prostu funkcjonuje. Do wszystkiego podchodzi na spokojnie 😉 Jemu się nie śpieszy.

Mam nadzieję, że brzmienie tych lamp sprawi że szybko zapomnisz o stresie. Tak jak pisałem w naszej korespondencji - one wyjęte z pudełka już grają bardzo dobrze!

 

Niech służą! 🙂 EML = ❤️

Dzięki. Dla jasności nie chodzi mi w narzekaniu o czas oczekiwania. On może być bardzo długi. Na Electrona czekalem 4 miesiące, Songolo 3 miesiące, i to było ok bo wiedziałem ile trzeba czekać. Tutaj natomiast koleś mówi, że nie trzeba czekać, że sprzet jest na stanie i zaraz wysyła, po czym mija dwa i pół tygodnia odkąd ma kasę i nic sie nie dzieje. Nie wiesz czy wysłał, czy lockdown zablokował prace kurierów  w niemczech, czy kolo zdycha na koronawirusa w szpitalu, czy moze jednak kurier probowal dostarczyc paczke ale Cie nie bylo w domu? No ch... wie co sie dzieje. Druga sprawa to jednak pewnego rodzaju wyrachowanie, bo kontakt urywa sie po wpłacie kasy.

Edytowane przez lsd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lsd napisał:

Będę mógł sprawdzić  dopiero jak żóna pójdzie po chleb do biedry ;)

 

Będziesz miał możliwość porównania z innymi 2A3? Czy to pierwsze i jedyne? Jestem cały czas pod wrażeniem 2A3 Psvane Treasure MK II ale tak gadacie o tych EL, że ten tego😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności