Jump to content

Recommended Posts

• Replies 32.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uff dotarło jedno z moich marzeń...   teraz spokojnie stoją i sobie dochodzą po podróży... ciężko doczekać się wieczora, gdy będę ich słuchał. Klipsch Heresy III      

Jeszcze w folii z japońskim powietrzem  

SinusAudio Dualmono  OTL 2A3, czyli najnowsza konstrukcja na lampach 2A3. Naczekałem sie ale było naprawdę warto. Wykonanie dopieszczone z wykorzystaniem wysokiej klasy podzespołów. Wizualnie moje oko

Posted Images

Godzinę temu, Akustik napisał:

I summa summarum wszystkie one zostały sponiewierane przez ptaki? Czy może zmiana to efekt nudy?

D7000 raczej niepogonione. Ja po prostu uwielbiam NH.

• Like 1
6 minut temu, Wisting napisał:

Przynajmniej ekran prosty :)

Niby prosty, ale z boku jakiś dzyndzel wystaje... Nie to co w nowoczesnych chińskich DAPach, gdzie jednak stawia się na użyteczności, zwartą bryłę, a nie podświetlane gadżety 😜 Co nie @Palpatine?

• Like 1

Ten dzyndzel to specjalny koreański selektor utworów, po naciśnięciu robi się karuzela i wybierany jest losowo :)

• Haha 1
29 minut temu, Palpatine napisał:

Dokładnie, chińszczyzna stawia na zwartą bryłę z mało rzucającymi się złotymi akcentami ;)

iBasso-DX220MAX-Reference-Digital-Audio-Player-Breit.jpg

Do MAXa to chyba powinniśmy przyrównać to minimalistyczne cudeńko :D

image.png.794ec0c7ee467adf746d5e2f608df6ef.png

Edited by Akustik
  • Like 3
  • Haha 1
W dniu 23.10.2020 o 15:47, Palpatine napisał:

A&K SA700 Onyx Black 

Gratulejce !!! Który to Twój Astell w historii ? Przedtem był SR25 a coś wcześniej ?

Edited by Lord Rayden

Płyty były po 23 zł. Grzech nie wziąć. A T51 to jednak porażka po całości - dla mnie. Już spakowane - na sprzedaż, a dopiero co kilka godzin temu wyjęte z paczkomatu. Chyba kupię sobie jakiś pałąk do ksc bo na razie próby ich zastapienia  czy to t51 czy momentum to męczarnia dla mnie. PX-y też nie. Z takich nauszniaków nie znam chyba w sumie tylko Ultrasone HFI 15Ge to?

1.jpg

2.jpg

Edited by Rafacio
  • Like 5
Godzinę temu, Rafacio napisał:

Chyba kupię sobie jakiś pałąk do ksc bo na razie próby ich zastapienia  czy to t51 czy momentum to męczarnia dla mnie. PX-y też nie.

Koss kph30i też niedobre?

Do Koss nic nie mam, ale to ciągle wariacja na temat przetwornika z porta pro. A lksc75 mam ze dwie pary w tym momencie. Nie da się ich używać jednak gdy za rogiem czai się patrol polujący na 500 zł za brak kagańca. 

Godzinę temu, Rafacio napisał:

Do Koss nic nie mam, ale to ciągle wariacja na temat przetwornika z porta pro. A lksc75 mam ze dwie pary w tym momencie. Nie da się ich używać jednak gdy za rogiem czai się patrol polujący na 500 zł za brak kagańca. 

Drobna korekta, teraz poaudiofilsku 1000 zł się należy. 

Za jajco!
Nanik ekshibicjonista?
Jednak te słuchawki źle wpływają na fale mózgowe... Trzeba będzie to ograniczyć.

W dniu 20.10.2020 o 17:47, jd1210 napisał:

IMG_20201020_155335.jpg

Fajnie brzmi ten cedek. Byłem bliski kupienia, ale zdecydowałem się na Atoll CD 100 SE.

9 godzin temu, Elhaz_77 napisał:

Fajnie brzmi ten cedek. Byłem bliski kupienia, ale zdecydowałem się na Atoll CD 100 SE.

Do kompletu z A29. Zależało mi na większej funkcjonalności niż tylko CD.