Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Jaro54 napisał:

Ale z drop.com z kuponami zapłaciłem 32$ więc mi bardziej opłaciło się niż z Ali. A sam kabel jest niezły i w standardzie otrzymujesz wszystkie przejściówki. Jak masz oferty w tej cenie z takim wykonaniem i wyposażeniem, to podziel się linkiem. :)

Kupiłem go bo pamiętałem, że Ty go polecałeś i trochę się zawiodłem. Wcale nie jest taki super jeżeli chodzi o wykonanie, dosyć sztywny i odcinki od splitera w górę mikrofonują lekko. Ja swój egzemplarz zwróciłem. Dlatego teraz jak widzę, że go polecasz to sam piszę, co uważam za lepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vonBaron Konkretnie, potężnie, dosadnie, scenicznie, super dynamika, takie uczucie organiczności. Z pamięci przypomina Bursona Soloista, tylko, że czystszego.

Jednocześnie jest i kliniczny, tnie dźwięki równo i z uwagą, ale daje im konkretny kontur.

 

W skrócie:

SMSL SP200

image.png

 

FluxLab FA12

Evil Doctor Images, Stock Photos & Vectors | Shutterstock

 

Ale to tak na szybko, dajcie więcej posłuchać :D

Edytowane przez pabloj
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pabloj gratuluję zakupu i dziękuję za podzielenie się pierwszymi wrażeniami! Czekam na obszerniejszą relację oraz życzę miłych chwil z muzyką! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że mój lampowiec jest spory, ale ten Flux to jest jak amp kolumnowy:D

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenie było takie. Integra słuchawkowa do 3000zł. Troszkę posłuchałem i skończyło się na czymś takim. Jak dla  oczywiście gra to nie gorzej niż kilka innych z założonego budżetu. Świetnie zgrywa się z moimi słuchawkami. I możecie mnie zastrzelić (sam jeszcze będę to badał bo trochę nie dowierzam samemu sobie), ale K701 mają mocniejszy bas od DT990.

IMG_20201008_151604.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem działają. Kupującemu niby cos nie pasowało. Może ja tak głośno nie słucham bo żadnego buczenia nie słyszę, a może mam tak słaby słuch (czego nie wykluczam). W każdym sprawa została załatwiona szybko i pokojowo.

Zdaję sobie też sprawę, że powyższe zestawienie ze zdjęcia może być dla kogoś za ostre, ale nie dla mnie.  Wkurza mnie tylko w tym fiio to, że wyjście liniowe jest regulowane.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rafacio napisał:

Wkurza mnie tylko w tym fiio to, że wyjście liniowe jest regulowane.

Mnie to właśnie też zniechęca, bo wolę typowe przelotki, gdzie sygnał idzie dalej nawet bez włączania urządzenia, ale jak ktoś ma monitory aktywne to pewnie to doceni. Tak czy inaczej mogli zastosować z tyłu przełącznik trybów.

 

To podświetlenie potencjometru chyba nie jest zbyt intensywne i nie powinno przeszkadzać przy słabym oświetleniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam testy FA12 po w pełnim zbalansowanym sygnale...
ScentedCrispHare-size_restricted.gif

 

 

Aktualizacja:

No i mój lampowiec SinusAudio jest zagrożony... Ale całe szczęście tylko po balansie :D

Edytowane przez pabloj
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Hustler napisał:

To podświetlenie potencjometru chyba nie jest zbyt intensywne i nie powinno przeszkadzać przy słabym oświetleniu?

Mi nie przeszkadza bo siedzę z boku. Jest takie sobie jeśli chodzi o jasność, ale na wprost po ciemku chyba może być upierdliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności