Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ryankgb napisał:

 

 

Ja czekam jeszcze na swojego :D Jak wrażenia? Napisz coś więcej :D

 

Równe, lekko ciepłe granie z umiarkowaną dozą rozdzielczości, co w tej cenie zrozumiałe. Sporo mocy jak na takie maleństwo. Użytkowo denerwują boczne przyciski, które bardzo łatwo wcisnąć (a z racji kształtu urządzenia, trzyma się je w dłoni tak, że mimowolnie się je wciska) - mogli dać większy opór na przyciskach i byłoby wyraźnie lepiej. W etui ciężko używać pokrętła głośności. Dotyk mógłby sprawniej działać, ale to już czepialstwo. Najbardziej mnie te przyciski denerwują. Reszta na prawdę solidna jak na takie maleństwo i budżet. Myślę, że jeszcze kilka lat temu ciężko byłoby kupić tak wykonane, działające i grające urządzenie. Duży skok w tych małych DAPach się zadział.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli bezapelacyjnie najlepsze 
Teraz zabawa z dobraniem źródła.
Najwazniejsze aby miało poniżej 1 ohm na wyjściu 

Q1 ma i gra to razem bardzo ładnie. Szeroko, z trochę ocieplonym środkiem. Nie jest to szczyt możliwości technicznych Andro, ale przynajmniej kolorem do siebie pasują. ;)

Z Andro chyba tak jest, że dużo bardziej liczy się synergia niż klasa źródła (IMO bardziej niż z innymi słuchawkami).

c043eef1b0f47e36159bdf0350f7357f.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była jakaś promocja czy cena tak jak teraz?

 Ja kupiłem w cenie regularnej, Audiopunkt w Warszawie i chyba ktoś robi z klientów wała.

 

 

 

 

Tak tylko ja kupiłem w paczce i oba opakowania były fabrycznie połączone. Brałem z Q21. 

 

 Jeśli będzie działał dobrze, to zgłoszę się do sklepu o silencera za 50 złotych.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, all999 napisał:

 Ja kupiłem w cenie regularnej, Audiopunkt w Warszawie i chyba ktoś robi z klientów wała.

 

Jeśli będzie działał dobrze, to zgłoszę się do sklepu o silencera za 50 złotych.


Niestety na to wygląda. Łaski nie zrobią jak dodadzą drugi produkt za 50 PLN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

299 pln w Q21 za parkę

Wyjaśnię sprawę w poniedziałek, ale wygląda to tak, jakby wyciągnęli je z promocyjnego zestawu i sprzedawali osobno, w regularnej cenie. Mają na allegro jeden iSilencer. Nie sądzę, żeby to był przypadek. Słabo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności