Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Spawn napisał:

 

#najlepsze denono/fostexy ;) Brakło lajków 😖

Oprócz wymienionych Denonów z obecnej produkcji, miałem też Fostexy TH610, a kilkukrotnie gościły też u mnie TH900 i faktycznie, jak na razie D7000 robią najlepsze wrażenie. Przez Święta dobrze się z nimi zaznajomię :) Teraz rozumiem, co znaczy „eufoniczny” ;)

 

Jedyne do czego mam zastrzeżenie to fakt, że sprawiają wrażenie dość delikatnych, zwłaszcza w porównaniu do niemal pancernych Signature Pro. Ale wygoda użytkowania D7000 jest na najwyższym poziomie.

 

@audionanik, jak coś to wpadnij z Bursonkiem ;) 

 

@The Grand Wazoo, tak to te z naszego komisu - pięknie zachowany egzemplarz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Spawn napisał:

Ja nawet je zrecenzowałem 5 lat temu zanim zostałem recenzentem :D https://www.audionervosa.pl/2018/06/stax-sr407-vs-denon-d7000-vs-sennheiser.html

Wiem wiem, przeczytałem tą recenzję z 3 razy przed zakupem :)

Do tego @audionanik w wątku Denona kiedyś się produkował na ich temat.

Niedawno doszły jeszcze ostatnie opisy @Compton'a w których porównał D7000 do dobrze mi znanych LCD-XC oraz informacje od @Trauma o sygnaturze Denonów względem Finali Sonorous VI, które jeszcze niedawno posiadałem. Wszyscy mieliście rację :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Spawn said:

Już chyba piąty interconnect do Shure KSE ;)

Alo Audio Reference 8

20200410_120827~01.jpg

 

Haha, mam idealnie ten sam - był moim 4tym z którym testowałem. I pozostał. Bardzo, bardzo dobry i długość odpowiednia. KSE go lubią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Thar napisał:

Oprócz wymienionych Denonów z obecnej produkcji, miałem też Fostexy TH610, a kilkukrotnie gościły też u mnie TH900 i faktycznie, jak na razie D7000 robią najlepsze wrażenie. Przez Święta dobrze się z nimi zaznajomię :) Teraz rozumiem, co znaczy „eufoniczny” ;)

Jak dla mnie, to najlepsze efekty można uzyskać ze średnicowym torem, bardzo fajnie też zgrywały się z DFB. 😉

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, neonlight napisał:

Jak dla mnie, to najlepsze efekty można uzyskać ze średnicowym torem, bardzo fajnie też zgrywały się z DFB. 😉

Ja to teraz już tylko mobilny jestem i korzystam obecnie z DX160, który de facto bardzo dobrze się zgrywa z D7000 :) Może jeszcze z czasem zmienię im wtyk na zbalansowanego jack’a 4,4 mm, ale z drugiej strony trochę szkoda przy nich grzebać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, vonBaron napisał:

Ciekawie mnie czy topowe DAPy jak np A&ultima SP2000 dałyby mi dźwięk zbliżony jakościowo do mojej stacjonarki.

 

Hugo2 napewno znasz, no to Astell SP2000 i Cayin N8 to ogólnie poziom porównywalny tylko, że inne filozofie dźwięku. Wszystkie trzy zrecenzowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, retter napisał:

Szykujesz się na powrót epidemii by mieć co rozdawać?

- Tapatalk
 

 

Spokojnie szefie, odkażam nawet własne myśli - epicentrum epidemii nie będzie, przynajmniej nie w moim centrum dowodzenia :D 

 

Co do rozdawania... trzeba gonić dalej króliczka, a szybciej rozdawać niż odsprzedawać :D 

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, vonBaron napisał:

H2 znam i na pewno to nie jest ten poziom. 

No to masz odpowiedź, że high endowy sprzęt przenośny musi uznać wyższość high endowego sprzętu stacjonarnego chociaż możliwość zabrania swojego systemu w dowolne miejsce jest dla niektórych rzeczą bezcenną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności