Jump to content
ignacy

Muzyczne Zakupy

Recommended Posts

6 godzin temu, Rafacio napisał:

Ja się zmieściłem w kwocie 600 zł, a dźwięk się prezentuje znakomicie. W tej chwili znacznie więcej mam wydane na winyle niż na sprzęt.

A ja staram się zachować równowagę :) Gdyby DAC215 mnie nie zadowalał, nie miałbym go. Dźwiękowo prezentuje wysoki poziom, ale tor z gramofonem daje po prostu naturalność. Najważniejsze, żeby brzmienie naszego toru nas zadowalało i cieszę się, że tak jest w naszym przypadku👍

Godzinę temu, retter napisał:

Ile tu wyznawców śiatana! AVE bracia ;)

- Tapatalk

ojej... chyba się zdradziłem 😜

Całkiem fajne i niedrogie słuchawki bluetooth :), ale systemy typu "wykrywanie snu" albo "czujnik założenia" nie przypadły mi do gustu :unsure: (na szczęście można je wyłączyć z poziomu aplikacji Bluedio):

t7.jpg

Edited by e1mo
  • Like 1

4 godziny temu, hibi napisał:

Cały czas sądziłem że czarne płyty to paneceum na obecne czasy (wydawnictw audio). 

Pamiętasz co wyszło z tego tematu ;) ? 

współczesne winyle to tłoczenia z plików cyfrowych i tłoczenie na starych rozklekotanych maszynach. Jedyne w czym winyl może być lepszy to wartość DR ale to też jest zgubne bo to wcale nie jest taki nieomylny wskaźnik. Do tego żeby gramofon brzmiał tak dobrze jak "sprzęt cyfrowy" trzeba na niego dużo więcej wydać. Jak jakieś nagrane jest skopane realizacyjnie to na winylu też takie będzie. Winyl to nie jest jakaś magia że wszystko na nim brzmi dobrze. 

• Like 3
  • Thanks 1

10 godzin temu, retter napisał:

Ile tu wyznawców śiatana! AVE bracia ;)

- Tapatalk

Apage s....! Sprowadzicie sobie na głowę np. pękanie igieł we wkładkach albo trzaski i wyskakiwanie z rowka...

• Like 1

12 godzin temu, bob2000 napisał:

W bezchmurną sobotę wybrałem się po Coronera, bo zachowali dobry DR na tym remasterze. Ale na miejscu był też Nordland 1 do którego ostatnio się przekonałem. Przy okazji kupiłem Edytę, bo tanio, a kilka kawałków miała niezłych to sprawdzę resztę (wiem, prościej na necie, ale czasem można po staremu). Na koniec okazało się, że Coronera miałem gratis. Takie zakupy to ja lubię.

cds.thumb.jpg.aaa3bf65773207f10c2f8caf487e31ae.jpg

Cóż to za kosmiczny sklep, w którym nie dość, że mają metalowe płyty to jeszcze trzecią masz gratis?

17 minut temu, PeepingTom napisał:

Cóż to za kosmiczny sklep, w którym nie dość, że mają metalowe płyty to jeszcze trzecią masz gratis?

Po cenówkach obstawiam że to MM.

• Haha 1

3 godziny temu, PeepingTom napisał:

2 godziny temu, espe0 napisał:

Po cenówkach obstawiam że to MM.

Tak MM (Galeria Dominikańska) i promocja 3 za 2 o której szeptają pracownicy do klientów. Chyba jakaś lokalna promka. 

Edited by bob2000

21 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Apage s....! Sprowadzicie sobie na głowę np. pękanie igieł we wkładkach albo trzaski i wyskakiwanie z rowka...

Ave S... inatra :))

20200209_213256.jpg

• Like 7

Takie drobinki dzisiaj doszły. 

Instalove 😍

001.png

• Like 4

26 minut temu, santin napisał:

Instalove 😍

001.png

To jakieś spejszyl ? Bo plus plus...

7 minut temu, Lord Rayden napisał:

To jakieś spejszyl ? Bo plus plus...

apgrejd 

https://www.headpie.net/2019/08/new-jvc-spiral-dots.html

Może selektywna percepcja, ale aplikacja wydaje mi się łatwiejsza, niż przy normalnych spiral dotach (czy jak to tam odmienić).

1 godzinę temu, santin napisał:

No dawaj, jakie zmiany w stosunku do zwykłych, gdzie kupiłeś?

23 minuty temu, chico99 napisał:

No dawaj, jakie zmiany w stosunku do zwykłych, gdzie kupiłeś?

japan ebay

Na jakieś resztki się załapałem i wyszło znacznie taniej niż teraz są - jakieś 22 euracze za opakowanie. Cena imo zaporowa, ale że fanem spiral dotów jestem, to nie mogłem sie powstrzymać.

Póki co w pracy testuje i ciężko mi wyłapać różnicę, ale mam inne odczucia niż z linka powyżej. Dla mnie trochę ocieplają  bas i leciutko zaznaczają górę. IMHO środek bez zmian. Co do sceny, to się nie wypowiem póki co, bo kawałki dla funu lecą jako podkład pod robotę.

Edited by santin

Z AKG812 gra bardzo ładnie, gratuluję. Sam mam wzmacniacz od WBA i jestem szczęśliwy😁

@Valgar Jeszcze raz dziękuję za zakup. Teraz nie pozostaje nic innego jak tylko dobrać lampy sterujące pod swoje gusta i słuchać, słuchać, słuchać 🙂 

Z Twoimi słuchawkami też zgrywa się doskonale! 

• Like 1

Wybór nos-ów jest znaczny, a co się wpasuje... to zależy od specyfiki danego urządzenia, używanych słuchawek oraz preferencji słuchacza. Uczulam też na odczytywanie kodów fabrycznych, bo możemy być przekonani, iż mamy, np. Siemensa CCa, a to rebrandowany Philips SQ ;)https://www.tubemuseum.org/SearchResults.asp?Cat=31

Edited by Tytus1988

Taki tam kabelek...., ale słuchawki chyba zadowolone. Ja też.

20200211_195706.jpg

• Like 2

Neal Morse - ?
Clan of Xymox - Medusa
No i w MM w Szczecinie pracownicy nie wyszeptali mi do ucha info o promocji

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Like 3