Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Nicodem napisał:

Jak raz wlazłem w IFI tak już się wciągnąłem.
iDSD dostał dziś brata iCan. Na styk pod monitorem. Już iesl nie zmieszczę więc staxy na razie wykluczone.

8adf2c3ff2964612316ae8fbd4e91d81.jpg

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

A ponoć IDSD miał wystarczyć ;)

 

Urzeka mnie że combo IFI daje tak dobry dźwięk w tak kompaktowym rozmiarze.

Zaraz pewnie DAPowcy się odezwą :P

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ale w dobrej cenie kupiłem. Pathos na sprzedaż więc się to jakoś częściowo zrekompensuje a jeszcze przecież na lampki nos mnie namowileś :)

Jedzie jeszcze nowe źródło i listwa.

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zastanawiałem się, jak zadbać o kolekcję CD. Wszystko zgrane do plików, ale jednak wartość emocjonalna posiadanych płyt jest dla mnie duża. Plastikowe pudełka się kurzą, rysują i czasem spadają przy sprzątaniu kurzu. :( Nie wspominając o tym, że pewien popularny polski sklep na "E" pakuje tak, że pudełka są popękane od nowości. Zacząłem się rozglądać za jakimś klaserem audio. Futerałów na CD jest masa, ale wchodzą tylko płyty, a o wygodnym włożeniu książeczek i tylnych kartek (tych z listą utworów) można zapomnieć.

 

W polskich sklepach nic ciekawego nie znalazłem, więc zacząłem przeglądać Amazon. Znalazłem dwa fajne klasery na filmy DVD wraz z okładkami. Najbardziej mi się spodobał Artisan 240 Disc Faux Leather DVD Album. Ale mój zapał szybko ostudził smutny napis o braku wysyłki do Polski. :( Zdecydowałem się więc na Case Logic DVB-200.

 

Żeby chronić poligrafie przed upływem czasu i wkładaniem/wyjmowaniem z klasera, całość zalaminowałem. Tyły okładek od razu trafiły do laminatora w folii 100mic i nie było z tym żadnych problemów. Trudniejsza sprawa z książeczkami. Najlepiej sprawdziło się oklejanie przezroczystą samoprzylepną folią do książek i również przepuszczenie przez laminator na gorąco, żeby pozbyć się pęcherzyków powietrza i klej lepiej chwycił. Było przy tym sporo robótek ręcznych, ale nawet dobrze się bawiłem. :) 

 

Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolony i przeglądanie kolekcji daje mi dużo próżnej satysfakcji. :D Nowe mieszkanie albumów CD:

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg

Edytowane przez Karister
  • Like 6
  • Thanks 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, progmarky napisał:

Gra cudnie ale idzie do brata,niech się chłop też nacieszy😁

IMG_20190916_092318-2080x1560~2.jpg

******aszcy klocek wyzej tylko 8033  lub wzmacniacz .

Gramofon ITT 8015  to jest cudenko do tego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, amrowek napisał:

******aszcy klocek wyzej tylko 8033  lub wzmacniacz .

Gramofon ITT 8015  to jest cudenko do tego 

Wiem ale ciężko wyrwać w dobrej cenie😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega w stanie idle ze sczurem 75cos tam za 550 z przesyłką

Jak to zaczeliśmy ogladać to szczęki zbieraliśmy z podłogi to już jest 3xfull automat :D i tylko kartona zestyropianem brak

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, krz said:

To i ja zgłoszę się po kilka lajków 😂

IMG_20191114_114727.jpg

 

Jak dla mnie to już możesz te z tła w komis z tą fotką wystawiać :). Poważnie, jeśli źródłem jest C3. Świetnie mi to grało dzięki @Mayster miałem przyjemność spróbowania i gdyby nie balans na idsd pro to by takie combo się ostało. iFi jednak wygrało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Nicodem napisał:

 

Jak dla mnie to już możesz te z tła w komis z tą fotką wystawiać :). Poważnie, jeśli źródłem jest C3. Świetnie mi to grało dzięki @Mayster miałem przyjemność spróbowania i gdyby nie balans na idsd pro to by takie combo się ostało. iFi jednak wygrało.

No szczerze, nie jest to dla mnie takie oczywiste. Na razie ciężko mi się przesiąść po D9200. Trzeba się przyzwyczaić.

Mam wrażenie, jakbym pierwszy raz Hawki założył. Trzeba się wsłuchać w górę. Nawet na C3.

Więcej za jakiś czas w odpowiednim temacie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, krz said:

No szczerze, nie jest to dla mnie takie oczywiste. Na razie ciężko mi się przesiąść po D9200. Trzeba się przyzwyczaić.

Mam wrażenie, jakbym pierwszy raz Hawki założył. Trzeba się wsłuchać w górę. Nawet na C3.

Więcej za jakiś czas w odpowiednim temacie.

 

Aj, nie dopatrzyłem że to 9200 a nie 7200. To nie wiem, bo 7200 już mi dobrze z Bursonem CV2+ grało. Kurcze może 9200 z C3 jest jeszcze poziom wyżej.

A co do Z1R - tak, trzeba je trochę pomęczyć na głowie aby nagle uznać, że mają wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności