Jump to content
ignacy

Muzyczne Zakupy

Recommended Posts

@saudio Gratuluję zdolności manualnych, osobiście nie podjąłem się wyzwania montażu. No i było nie było z montażem kosztowały mnie całe 10 zł drożej😉

I faktycznie komfort ulega zdecydowanej poprawie, materiał ala welur/zamsz przyjemnie przylega do twarzy. Mają nieco sztywniejsze wypełnienie, dzięki czemu lepiej amortyzują ciężar. O brzmieniu się nie wypowiem, bo nie mam za bardzo porównania, słucham ich od razu na przerobionym ostatnio pod balans kablem, który robi sam z siebie kawał dobrej roboty. U mnie prezentują się tak:

IMG_20191109_1321323.jpg

• Like 2

20 minut temu, Compton napisał:

@saudio jakieś zmiany brzmieniowe?

Bardziej przestrzennie, ale to może dlatego że są nieco grubsze od starych pewnie już trochę ubitych, gąbeczka wydaje się trochę sztywniejsza.

Ustawiłem je też zgodnie z tym co sugerował Nobumasa, raczej nie będę już wracał do starych, bo to dość skomplikowana operacja.

Podsumowując było warto i to nie pady stanowią o różnicy pomiędzy starymi i PRO.

3 godziny temu, saudio napisał:

Bardziej przestrzennie, ale to może dlatego że są nieco grubsze od starych pewnie już trochę ubitych, gąbeczka wydaje się trochę sztywniejsza.

Ustawiłem je też zgodnie z tym co sugerował Nobumasa, raczej nie będę już wracał do starych, bo to dość skomplikowana operacja.

Podsumowując było warto i to nie pady stanowią o różnicy pomiędzy starymi i PRO.

Czyli jak on zalecał je ustawić ,  tak samo jak zwykłe czyli wycięciem w lini prostej do wtyczek w słuchawkach ?

Tak wycięcie na gnieździe, przynajmniej tak je zaprojektowali, choć mówił, że są tacy którzy preferują inaczej:)

2 godziny temu, kommel napisał:

U mnie znowu powrót do przeszłości :)

9497093A-773E-443F-A188-70CAAE5B0CEB.jpeg

Jaki to model MD(Panasonic z dołu)? 

Przy okazji jak to gra? 

W dniu 7.11.2019 o 15:11, vonBaron napisał:

Jednak nie było odwrotu...

Tellurium Q Ultra Silver

Warto inwestować w kabel w takiej cenie ?? P Ryka nie przesadzał za mocno w recenzji ??

Kupione na AVS.

image.png

• Like 9

19 godzin temu, Nicodem napisał:

Owszem, herezja :)
Scena w NO jest sztucznie rozdmuchana ale do spokojnego plumkania są fajne. Jednak ostrych rzeczy w nich się nie da słuchać.
Tak czy inaczej w cenie poniżej tysiąca to nadal bardzo ciekawa opcja.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

U mnie służą do wieczornego relaksu, klasyka, smyczki i kobiece wokale brzmią na nich bajecznie. Szybkie gitarowe granie odpada bo połowa dźwięków się gubi. Gratuluję zakupu.

1 minutę temu, Jot R napisał:

U mnie służą do wieczornego relaksu, klasyka, smyczki i kobiece wokale brzmią na nich bajecznie. Szybkie gitarowe granie odpada bo połowa dźwięków się gubi. Gratuluję zakupu.

Być może, ja akurat z kategorii gitarowe granie to słucham tak zrobionych produkcji w studiu ze na kazdych sluchawkach brzmi to tak samo zle :P 

Nie do końca zakup, bo znalezione w śmietniku...

image.png

• Like 6
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Sad 1

21 minut temu, timecage napisał:

znalezione w śmietniku...

Koniec świata ...

Nie do końca zakup, bo znalezione w śmietniku...

image.thumb.png.89325b76313589979a746e43d3c05fcc.png
600V i Liroya tez kiedyś miałem na kasecie w podstawówce

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, Destruktor napisał:

Być może, ja akurat z kategorii gitarowe granie to słucham tak zrobionych produkcji w studiu ze na kazdych sluchawkach brzmi to tak samo zle :P 

W kategorii gitarowe ciężki granie wszystkie słuchawki testuje na Cult of Luna "Mariner". Świetnie zrealizowana i pokazuje wszelkie niedoskonałości słuchawek.

19 minut temu, Jot R napisał:

W kategorii gitarowe ciężki granie wszystkie słuchawki testuje na Cult of Luna "Mariner". Świetnie zrealizowana i pokazuje wszelkie niedoskonałości słuchawek.

Posluchalem i faktycznie, niektore dzwieki gitar nikną, ale sam nie slucham takich rzeczy wiec moge spac spokojnie ;) 

600V i Liroya tez kiedyś miałem na kasecie w podstawówce

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

Bafango!
Karrambaaa ;)

taptak ;p

Baby Ambre by Metrum Acoustics The Ultimate Baby Streamer

Jako wymiana mojej malinki z justboom digi która to pójdzie w komis.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

16 godzin temu, Rafacio napisał:

Mały zakup na AVS2019

IMG_20191111_011128_resized_20191111_011449661.jpg

Uwielbiam Oldfielda i właśnie jedyną płytą jakiej mi brakuje jest soundtrack "The Killing Fields" (od dawna zbieram się na jego zakup, a potem jakoś wypada mi to z głowy :P). Mam nadzieję, że płyty odpowiednio umilą ci czas ;).

• Like 1