Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

33 minutes ago, vonBaron said:

Bez zaskoczenia ;)

Jak zmienisz lampy w IDSD na WE396A to i Aurium możesz pożegnać.

Aurium wrócił w komis. Nie wnosi aż tak dużo nowego by na siłę miał zostać. Jak pójdzie to ok, jak nie też dobrze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2019 o 17:04, hibi napisał:

Tak, sprawują się super za te pieniądze to rozbój w biały dzień. Zobaczymy jak z trwałością w czasie. 

Bardzo miluśkie.

Czy są tylko T300 czy można kupić T200, T400 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Lord Rayden said:

Czy są tylko T300 czy można kupić T200, T400 ?

Z tego co widzę ANJIRUI ma w ofercie inne rozmiary:

https://www.aliexpress.com/item/4000176513704.html?spm=a2g0o.detail.1000023.5.276631fbd0LHDl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechały. Dźwiękowo tragedii nie ma a słychać mnie dobrze jak gadam. Perfekcyjna obsługa asystenta google. Tryb 360
Chyba się ostaną. Pojutrze lecę to sprawdzę je w boju.
A kolor dużo lepszy niż myślałem.

188def7bf4eb09d15fc39cd2a989ef0d.jpg

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Nicodem napisał:

Dojechały. Dźwiękowo tragedii nie ma a słychać mnie dobrze jak gadam. Perfekcyjna obsługa asystenta google. Tryb 360
Chyba się ostaną. Pojutrze lecę to sprawdzę je w boju.
A kolor dużo lepszy niż myślałem.

188def7bf4eb09d15fc39cd2a989ef0d.jpg

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

 

prawidła do butów dla krasnali?

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dj1978 napisał:

Tym razem do Auralic Vega - bezpiecznik Verictum X Fuse - ewentualna karuzela śmiechu jest przeze mnie niezamierzona...ale to naprawdę działa😉

 

2c44b001b52470ee8fb9caddbd56d56c2f804bea.jpeg

 

Ja używam ich X Blocka do kodycjonowania płyt CD.

"Wystarczy położyć płytę w pozycji w jakiej wkładamy ją najczęściej do odtwarzacza na centralne części podgumowanej strony X Blocka i pozostawić ją tak na ok 1 minutę i cieszyć się jeszcze lepszym brzmieniem swoich płyt CD! "

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, krzyzakov napisał:

 

Ja używam ich X Blocka do kodycjonowania płyt CD.

"Wystarczy położyć płytę w pozycji w jakiej wkładamy ją najczęściej do odtwarzacza na centralne części podgumowanej strony X Blocka i pozostawić ją tak na ok 1 minutę i cieszyć się jeszcze lepszym brzmieniem swoich płyt CD! "

Fajnie, że jesteś😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze nad listwą zasilającą "Aria" - podobno bardzo dobrze odtwarza fortepian. Natomiast mam obawy, czy sprawdzi się w instrumentach smyczkowych. Co prawda jest 18 dniowy okres próbny, ale listwa wymaga przynajmniej 200 godzin wygrzewania, więc nie starczy mi chyba czasu na odsłuch. BTW - skoro stosują specjalnie opracowany proces kriogeniczny pod kontrolą komputera, to nie mogliby zastosować również procesu wygrzewania przed sprzedażą produktu?

Edytowane przez krzyzakov
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, krzyzakov napisał:

nie mogliby zastosować również procesu wygrzewania przed sprzedażą produktu?

Ale każdy wygrzewa inaczej. Jedni szumem, inni muzyką, a jeszcze inni w to nie wierzą. Co ciekawe po każdym z tych zabiegów "gra lepiej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Kuba_622 napisał:

Pierwsze wrażenie mam takie, że wywalenie z firmy tych gości z Austrii wyszło AKG na dobre :D

Czyli nie mam się czym interesować. Cza kupić zapasowe K701 bo jak jednak ruszają z nowymi modelami to stare mogą zechcieć wycofać.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kuba_622 napisał:

Ale się obawiałem tych ogromnych ilości niskiego basu w K371.

 

No no już tak nie szarżuj, 371 nie mają ogromnych ilości niskiego basu, jedynie lekki akcent. To nie są basowe słuchawki. 361 pewnie też nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rafacio napisał:

Czyli nie mam się czym interesować. Cza kupić zapasowe K701 bo jak jednak ruszają z nowymi modelami to stare mogą zechcieć wycofać.

 

Tak sobie żartowałem tylko. Nie wiem za które dokładnie cechy tak kochasz K701, ale na moje ucho K361 to jest coś trochę pomiędzy K701 a K550.

 

34 minuty temu, Karmazynowy napisał:

 

No no już tak nie szarżuj, 371 nie mają ogromnych ilości niskiego basu, jedynie lekki akcent. To nie są basowe słuchawki. 361 pewnie też nie.

 

Nie słyszałem ich, kupując kierowałem się wykresem z tego filmu:

 

 

Edytowane przez Kuba_622
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Polska!

Niestety wbrew pozorom moje słonie lewe ucho o dziwo dotyka wnętrza i to niemiłe uczucie, od razu po pierwszym założeniu. Chyba będzie zwrot. O dziwo konstrukcja taka jak HyperX czy Sony jest głębsza (ale bardziej grzeje). Tutaj głębokie pady, ale muszle płytkie i pady miękkie - dla kogoś normalnego - raj na głowie - dla mnie na samym początku gorzej niż wspomniane wyżej modele, ale będziem testować.

 

20191105_155341435_iOS.jpg     20191105_155449941_iOS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności