Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Tytus1988 napisał:

 

Według mnie torba bardzo ładna. Szczególnie, że jest z wizerunkiem kota :)

Jest na pewno, oryginalna, cała z filcu, na zakupy do biedronki raczej się nie nadaje, no chyba że tylko po kustosze :D

Co do kabli to tak jak myślałem, grają jeszcze lepiej od wersji RCA (a raczej to Hegel gra lepiej), lepsza rozdzielczość, holografia, scena, lepsza równowaga tonalna, zapomniałem już o Hugo2 ;)

Nie wiem czemu Pan Pacuła z HF pisał że kable przesuwają tonalność w górę, ja w ogóle tego nie czuję.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, vonBaron napisał:

Jest na pewno, oryginalna, cała z filcu, na zakupy do biedronki raczej się nie nadaje, no chyba że tylko po kustosze :D

Co do kabli to tak jak myślałem, grają jeszcze lepiej od wersji RCA (a raczej to Hegel gra lepiej), lepsza rozdzielczość, holografia, scena, lepsza równowaga tonalna, zapomniałem już o Hugo2 ;)

 

 

 Bardzo się cieszę, że te kable pozwalają pokazać się Heglowi od tak dobrej strony :) Co się tyczy siatek. Gdybyś widział moje do Biedronki, Inter Marche, Netto, Tesco... Twoja byłaby przy nich istną klasą premium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Hustler napisał:

AKG K712 PRO po kilku zwycięskich bojach z innymi słuchawkami w ramach nagrody dostały mały prezent. ;)

Daj znać jakie wniosły zmiany te pady, bo też wolę skórę od veluru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Corvin74 napisał:

Daj znać jakie wniosły zmiany te pady, bo też wolę skórę od veluru. 

Dam znać, ale pewnie dopiero w weekend. Ogólnie zawsze wolałem welur, bo do tej pory styczność miałem tylko z fatalnymi skórkami (Superlux HD668b, AKG M220 PRO), ale ostatnio słuchałem ISK HD9999 i bardzo mi się spodobała ta mięciutka ekoskóra. Przyjemna w dotyku, nie grzała w uszy i zapewniała dobrą izolację, więc postanowiłem pójść w tym kierunku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, robertos napisał:

Jak wypada na tle 150tki na tym samym ampie? Duży progress?

 

Na razie jest na etapie wygrzewania i siłą rzeczy, jeszcze mu nie wpinałem amp8 ale niedługo coś skrobnę o dx228 vs dx158.

Chciałbym powiedzieć, że d..y nie urywa, ale ... urywa.:P

Dałem mu pograć na kabelku wygrzewającym z godzinę, potem nie wytrzymałem i zacząłem słuchać. Na flakonach.

Czuć że to sabre. Ale dociążenie, impakt i dynamika dźwięku jak z akm-a.

Mamy więc separację, holografię, przestrzeń i rozdzielczość na najwyższym poziomie z jednoczesnym dociążeniem i wypełnieniem.

Dap gra szeroko i głęboko. Przekaz kompletny i chyba rzeczywiście referencyjny..

 

Przeczytaj reckę @Spawna, o dx220, podpisuję się pod nią rękami i ... uszami.:D

Tam jest nawiązanie do dx150. Z wnioskami się również zgadzam.

Edytowane przez chico99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Revonext QT5 dotarły. Wizualnie rewelacja. Co do dźwięku zobaczymy popołudniu 

20190718_125109(1).jpg

20190718_125023_HDR(1).jpg

20190718_125057(1).jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeh: Sony STR-DE415, Sony MDS-JE330, Sony CDP-497 kupione na Allegro, do tego zamówione i opłacone w RMS głośniki Jamo S801 i tak samo w Mp3Store słuchawki AKG K240 MKII. Aha jeszcze ten stół z ikei, ale to pod te klocki od Sony.

 

DSC-0070.jpg

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lsd napisał:

Formalnie jeszcze nie mój, ale nie opuści już moich progów. To  małe cudo pędzi wszystko.

wa8_eclipse.JPG

 

Jeśli napędza to, co widzę, musi drzemać w nim duża moc. Gratuluję świetnego zakupu👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, LuQi napisał:

A co to dokładnie za model? To WA8?

Dokładdnie tak. Moim zdaniem bardzo udany model. Dla wielu niespaczonych chorobą audiofilizmu melomanów mógłby to być w sumie end game. Funkcjonalnie także ma swoje unikalne zalety. Co prawda mimo możkiwości pracy na baterri w teren bym go nie wziął, ale już jeśli mamy kaprys wędrować po mieszkaniu, gabinet-> salon->sypialnia->hamak na tarasie, to można mieć swego rodzaju hi-end tam gdzie się chce i kiedy się chce.

5 minut temu, Tytus1988 napisał:

 

Jeśli napędza to, co widzę, musi drzemać w nim duża moc. Gratuluję świetnego zakupu👍

Szczerze mówiąc można lepiej jeśli mówisz o D8000. Ale słyszałem też dużo słabiej grające Finale z klocków pochodzących z innych kategorii wagowych. Z drugiej strony tylko raz słyszałem te słuchawki tak, że zapragnąłem je mieć, więc jestem tu mocno wybredny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności