Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, MrSheep napisał:

 

898185ed40729efd3c618a07e8d5

N5005 to nie są, ale też zacne :)

Masz może  porównanie z N40, które chyba też miałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy warto w nie pójść... Czekam na razie na MEE P1 z Amazon (używki). W planie mam dokupienie jeszcze jednych Fiio FH1 (ewentualnie) ale pojawiło się sporo ciekawych propozycji np. od iBasso, ikko... No i teraz N30.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie dałem rady się powstrzymać... i oto one, na razie jeszcze w pudełku: ATH-AD200X 😍 mam nadzieję na miłość.. zobaczymy 🤣

 

ATH-AD2000X.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj na eglobal to bardzo podejrzany sklep. 

2 minuty temu, zibra napisał:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, patrząc po ilości nauszników  to ciężka zima będzie, tylko gdzie ten śnieg i mróz? No chyba że  Mikołajowi się coś z czymś po...o:D i po części nie to co powinien pod choinkę  kładł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, amrowek napisał:

Cholera, patrząc po ilości nauszników  to ciężka zima będzie, tylko gdzie ten śnieg i mróz? No chyba że  Mikołajowi się coś z czymś po...o:D i po części nie to co powinien pod choinkę  kładł

Przyjedź do Małopolski śniegu ci u nas dostatek. Od nocy pada :) to i nauszniki się przydadzą 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jaro54 napisał:

Nie kupuj na eglobal to bardzo podejrzany sklep. 

 

Opinie o eglobal są skrajne. Niektórzy klienci radzą płacić PayPalem i ubezpieczać przesyłkę. Inni klną jak szewcy na rzeczony sklep. 

Długo księgują kasę, wysyłka trwa podobno też sporo czasu. Obsługa po angielsku. To czytałem z opinii w Sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lord Rayden napisał:

Opinie o eglobal są skrajne. Niektórzy klienci radzą płacić PayPalem i ubezpieczać przesyłkę. Inni klną jak szewcy na rzeczony sklep. 

Długo księgują kasę, wysyłka trwa podobno też sporo czasu. Obsługa po angielsku. To czytałem z opinii w Sieci.

I możesz dochodzić swoich praw w Chinach. Nie odpowiadają na maile jeśli jest jakiś problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audeze Sine - fantastycznie wykonane, świetnie grające, w miarę wygodne, choć mój egzemplarz jest rozciągnięty już. 2000zł bym nie dał, ale za 650zł co dałem to bajka :)

 

PS
Nie ma to jak wrzucić okazję na forum a potem samemu ją kupić :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Andrewek napisał:

Audeze Sine - fantastycznie wykonane, świetnie grające, w miarę wygodne, choć mój egzemplarz jest rozciągnięty już. 2000zł bym nie dał, ale za 650zł co dałem to bajka :)

 

PS
Nie ma to jak wrzucić okazję na forum a potem samemu ją kupić :D 

A jak ten pad rozwalony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Lord Rayden napisał:

A jak ten pad rozwalony ?

Dźwiękowo nie robi. Gdy wymyślę jak, to albo go podkleję albo zszyję. Można te pady odwrócić bez rozpruwania na drugą stronę, wyjąć gąbkę i coś podziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, meehooj napisał:

kupiłem w x-kom Creative hs-930i za 99 pln, wow niezle grają :)

Pisałem przecież że dobrze toto gra. Stara dobra konstrukcja, a do tego wygodna :) miłego słuchania

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zrobić trójbój a właściwie nawet "czwór" i do ostatnio kupionych N5005 dołożyłem jeszcze Andromede i Solarisa, mam 14 dni na zwrot. Oprócz tego jeszcze Tripe.fi 10 Pro, które używam od dłuższego czasu dla oceny jak daleko ta trójka jest od Triple.fi (mimo wszystko w kontekście preferencji wolę Tripe.fi od SE846 czy W80), tak jestem fanem Triple.fi

 

N5005 po raz pierwszy od prób z Westone W40, W60, W80, Xelento, RE2000, SE846, IMR R1 - spodobały mi się na tyle, że rozważam ich pozostanie. Co ciekawe jakoś dziwnie blisko graniem N5005 i Solarisom. Andromedom nastomiast z Triple.fi, chociaż góry więcej w Andromedach ale charakter podobny.

 

N5005 zdecydowanie najbardziej wygodne z nich wszystkich. Potem dlugo nic i reszta w tym Triple.fi ale z flip flop modem.

 

 

51hPpMlZVZL._SX425_.jpg

macro1.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lord Rayden napisał:

Triple.fi to słuchawki do których trzeba się zgrać uszami. Jest to trudne. A mają dobry dżwięk. 

 

I kabel standardowy wymienić od razu bo stockowy to porażka pod każdym względem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności