Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem dwa razy The Wire, pierwsza sztuka to chyba nawet ta ze zdjęcia @MrBrainwash :D bo brałem pamiętam od BamboszKa bezpośrednio (tu miałem pisać, że u nas na forum to wszystkie właśnie od BamboszKa chyba są, ale chyba widziałem coś jeszcze niby lutowane przez twórcę samego wzmaka :P), druga za to z Alpsem RK27 czy jak on tam ma. W międzyczasie mody przechodził DAC, słuchawki raczej te same miałem. No i wiele nie pamiętam, ale pamiętam za to, że jakoś inaczej mi grał za drugim podejściem, niż to co zapamiętałem z pierwszej przygody z tym wzmakiem. Widocznie rzeczywiście dobrze pokazuje zmiany w torze, ew. ta różnica względem potków byłaby taka? Niemniej jednak, spoko wzmak i fajnie wyceniony. Ale też mi coś tam nie pasowało jeśli o górę chodzi, a jeśli o bas chodzi to za pierwszym razem mi dociążenia brakowało, ale za drugim podejściem już nie. Za to ten pierwszy jakby zwiewniej grał. Całościowo też wydawało mi się, że może ciut zbyt techniczne granie, takiej niewymuszoności i naturalności mi nieco brakowało, nie wiem jak to opisać dobrze i ładnie :D Klasy? W tej cenie rewelacja, impedancja też na wyjściu chyba znikoma. Jak pamiętam podstawowy Headonic wtedy dawał mi lepszy wgląd w nagranie, większe zanurzenie w dźwięku. 

 

 

O, a teraz mi się przypomniało, że chyba nawet zbalansowany The Wire krążył po forum :D

Edytowane przez Undertaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O taki zestawik. Beyerki niestety nie trafiły w moje gusta, chociaż im dłużej ich słucham, tym bardziej mi się podobają...

P80507-183344.jpg

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Weird_O napisał:

O taki zestawik. Beyerki niestety nie trafiły w moje gusta, chociaż im dłużej ich słucham, tym bardziej mi się podobają...

P80507-183344.jpg


Okazje niezłą trafiłeś. Gratki ;) Nie wcisnąłem kup teraz, bo nie potrzebuję zamkniętych słuchawek, a bujać się z odsprzedażą beyerów mi się nie chce, a i do mojo mam wątpliwości choć mnie kusił. Choć jak uda Ci się opylić je za tyle ile za nie wołasz, to będzie to mega deal. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy następnym bumpie cena leci w górę, to pewne ;) jak się nie sprzedadzą to zostaną i już. Póki co mam ofertę 1100 ale za tyle to nie oddam :D 

 

Edytowane przez Weird_O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Soundman1200 napisał:

Wnerwia też skrzypienie elementów mocujących w muszli, przy ruszaniu głowy ...

Otwórz i wywal sprężynki.

HM5 mogą zbytnio oddalić przetwornik i zaszkodzić dźwiękowi - jak jestem fanem głębokich padów tak bym raczej do Pionków nie doradzał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły pianki T400 z Chin z tej aukcji

https://pl.aliexpress.com/item/8-sztuk-Wysokiej-jako-ci-pianka-porady-T400-dla-w-izolacja-szum-w-ucho-s-uchawki/32837325998.html

polecał je chyba All999. W pudełeczkach 2x2. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, brunnerius napisał:

@Soundman1200 welury ściemniły i dociążyły przekaz? i to jeszcze tak odsuwając membrany od uszu? na pewno?

Może tak być, bo stockowy materiał jest dużo rzadszy i cieńszy od weluru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem? Próbowałem do nich innych padów i wróciły stockowe - zmęczone, ale i tak lepsze xD

 

W ogóle to wiele razy mówiłem, że to chyba otwarte o najlepszym stosunku ceny do jakości jakie miałem (chyba 3 razy), ale akurat nie sądziłem, że Tobie się spodobają, bo grają jeszcze bardziej konturowo niż K701... chyba bliżej im do SHP9500, ale ze zdecydowanie lepszą sceną ^^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, crysis94 napisał:

A mówiłem? Próbowałem do nich innych padów i wróciły stockowe - zmęczone, ale i tak lepsze xD

 

W ogóle to wiele razy mówiłem, że to chyba otwarte o najlepszym stosunku ceny do jakości jakie miałem (chyba 3 razy), ale akurat nie sądziłem, że Tobie się spodobają, bo grają jeszcze bardziej konturowo niż K701... chyba bliżej im do SHP9500, ale ze zdecydowanie lepszą sceną ^^

Szkoda że wcześniej nie przeczytałem Twojego postu na ten temat...hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Soundman1200 napisał:

Jednak nie sprawdziły się te pady jednak, za ciepłe i za bardzo zmniejszają scenę, firmowe jednak the best, mimo że nie wygodne...co zrobić...

Wytnij ring z pianki i podłóż... chyba tak mi się najlepiej używało ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności