Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, kommel napisał:

Ee tam, gdzie on brzydki. 70856E23-12DB-4421-9483-D0E0CD5C38CB.jpeg

A kto powiedział, że on brzydki? On jest przeszkaradny :)

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ZenekHajzer napisał:

Jeśli dźwięk jest odwrotnie proporcjonalny do poziomu szpetoty tego urządzenia, to chcę je mieć!!! :)

Wspolczynnik PLN/kg jest fatalny, Questyle ma lapszy, ale dzwiekowo Chord sie broni, zarowno jako DAC jak i wzmacniacz sluchawkowy do moich Beyerdynamikow (mam T5p2, T1.2 wlasnie pojechal do nowego wlasciciela). Trzeba przyznac, ze Questyle tez przepieknie wykonany ale nie ma synergii z T5p2 i T1.2 (moim zdaniem oczywiscie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Fidue A65 i Jamo MFB 90 :) .
Jeśli chodzi o pierwsze wrażenie jakie wyrwały słuchawki to "kurde ile tu basu" .
Głośniki z kolei zachwyciły wysokimi i faktura niskich tonów. Ogólnie presonusy zostały zdetronizowane :P .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, music hunter napisał:

Kupiłem Fidue A65 i Jamo MFB 90 :) .
Jeśli chodzi o pierwsze wrażenie jakie wyrwały słuchawki to "kurde ile tu basu" .
Głośniki z kolei zachwyciły wysokimi i faktura niskich tonów. Ogólnie presonusy zostały zdetronizowane :P .

Bas w A65 się mocno ogarnie i wyrówna, bo faktycznie na początku, to w uszach prawdziwa detonacja ;D Tytanowy driver potrzebuje tych parudziesięciu godzin, chociaż ilościowo nadal będzie sporo , to nie będzie tak przytłaczał.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupota ludzka nie zna granic, więc znów zmarnowałem kasę:

- pady ze skóry owczej do HE400i,

- VE Monk IE Small z kablem zbalansowanym,

- KZ ZS10,

- kabelek BT od Magaosi na wtykach MMCX.

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, amrowek napisał:

kolejna klasyka  gatunku, kto zna i pamięta bez sprawdzania u wujka google?

INXS cenię sobie ale do "The Swing" włącznie - późniejszym płytom czegoś brakuje

natomiast Apocalypticę traktuję jak byk płachtę - jestem przeciwny jak ktoś tak konstruuje muzykę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie walczę z sybilantami, w tym problem. Na zielonych filtrach za mało góry a na innych już doskwiera jeśli używam czegoś innego niż pianki. Mam strasznie wybredne uszy pod tym względem, może muszą się przyzwyczaić.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Damix napisał:

Właśnie walczę z sybilantami, w tym problem. Na zielonych filtrach za mało góry a na innych już doskwiera jeśli używam czegoś innego niż pianki. Mam strasznie wybredne uszy pod tym względem, może muszą się przyzwyczaić.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 

Jak nie raz pisałem wyższa średnica jest w nich tragiczna na stock kablu. OCC Audeos jest rozwiązaniem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności