Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, all999 napisał:

 

Wszystkie mam emoji4.png

 

Płaciłeś też za wysyłkę ? 

 

Do FiiO F9 trzeba je dobierać suwmiarką bo nie ma jeszcze odnośnika na stronie firmy (jest do FiiO EX1, jest do RHA T20i). 

@all999 czy te pianki sa jakoś specyficzne ? Czy normalnie , różnią się tylko średnicą tulejki ?

 

https://www.head-fi.org/threads/inairs-foam-ear-tips-mini-review.813363/

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Swing IE800 dotarły wreszcie 

Pierwsze wrażenia - bardzo fajny bas, duża szczegółowość, wykonanie bardzo dobre

 

20180124_130656.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że x lajków nie mogę Ci dać :) za Dire Straits oczywista i jedną z ich najlepszych płyt wg mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, amrowek napisał:

Reissue sourced from the 1996 Bob Ludwig remaster.

To prawdopodobnie ta wersja masteringu (niestety)

http://dr.loudness-war.info/album/view/118989

 

Ja swój vinyl kupiłem w 1988 wydany przez Polskie Nagrania. Pamiętam, że kupiłem go sobie jako prezent na bierzmowanie haha.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, userfrom napisał:

To prawdopodobnie ta wersja masteringu (niestety)

http://dr.loudness-war.info/album/view/118989

 

Ja swój vinyl kupiłem w 1988 wydany przez Polskie Nagrania. Pamiętam, że kupiłem go sobie jako prezent na bierzmowanie haha.

 

11 godzin temu, amrowek napisał:

Reissue sourced from the 1996 Bob Ludwig remaster.

Ja mam "Brothers in arms" też z tej edycji remasterów, mam też oryginałkę. W oryginale słychać że jest ciszej (w zasadzie to dużo ciszej), większa dynamika, lepszy bas i to w zasadzie tyle. Brzmieniowo to inna płyta głównie przez to że jest dużo cichsza. Przesuwa się gałkę głośności dalej to i kolumny się bardziej rozbujają :) . Dodatkowo wydaję mi się że przy takiej samej głośności na ucho (na wzmaku różnica głośności jest ogromna  :P ) remaster ma bardziej krzykliwy dźwięk jakby wysokie tony były kapkę podbite. Ogólnie to biorąc pod uwagę że za używkę w dobrym stanie zapłaci się tyle samo co za nówkę remasterowaną wybrałbym zawsze używany oryginał, ale jak ktoś kupił remaster już to tragedii też nie ma aż takiej jak przy niektórych remasterach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaybird X3 - czyli wymarzone doki do biegania i sportów wszelakich. Upolowane w dobrej cenie na amazon. 6477a3a8fbe613a04f7e78974eee5ff6.jpg7f8bdf00cd1e5184c051feb62c0f0608.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Edytowane przez kaleidgalaxy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności