Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Pam-para-pam!

 

20161115_161604625_iOS.jpg

 

Jednak nie fake (link), za 19 zł! Po szybkiej dezynfekcji i suszeniu filtrów grają pięknie, cudeńko! Jedynie białe kable brzydkie i do czyszczenia. Szykuje się ostra walka z Piston v2.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolny zawód ! I HE-6 hop !

 

Były nogi,jest ręka , będzie brzuch a potem...uch ...

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak nie w pracy, jak w pracy...

najwięcej zarabiam po prostu myśląc :)

 

nogi schowane, bo już nie byłem w piżamie :)

 

a jak gra burson cv? rewelacyjnie! bardzo podobnie do soloista, ta sama szkoła/sygnatura dźwięku, tylko robi to z większym rozmachem, wypełnieniem, słychać że to prawie 2x mocniejszy klocek

 

do tego na pokładzie dac i komplet wejść cyfrowych, bardzo muzykalny, duża kultura grania

 

potrzebowałem dużego bursona, bo mały choć gra świetnie to he-6 nie rozbuja

 

i chyba wyleczyłem się z zakupu cv2+ bo pewnie gra jeszcze minimalnie lepiej, ale... cv+ kosztował mnie połowę... a gra tak, że nic mi do szczęścia więcej nie potrzeba

IMG_20161117_125925_HDR.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szybkość może remis ze wskazaniem na... soloista :)

 

rozdzielczość moja kończy się na rozpoznawaniu dźwięków gdzieś tak do 192/24 - oba bursony wzorowo, a może i remis ze wskazaniem na... eee małego :)

 

co nie zmienia faktu, że duży całościowo gra po prostu lepiej, a już porównanie przy takich he-6 to nokaut małego, bo tutaj brak mocy przekłada się od razu na braki w brzmieniu

 

 

w sumie to mógłbym żyć z małym, elearami, hawkami i listen...

 

a przy okazji - drogie sprzęty, fajne, ale mnie i tak najbardziej cieszą takie oto drobnostki:

 

winyl z 1970 roku, nowy, zafoliowany, od 46 lat nikt go jie otwierał i nie słuchał...

zaraz to zrobię :)

IMG_20161117_142048.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga para, ale różnią się wersją ;) Natomiast same pro mam u siebie już 3 raz. Pierwszy to byłem niezdecydowany, drugi w sumie mi się podobały, ale ustąpiły na chwilę miejsca DT-150. Teraz zakupiłem sam nie wiem po co. Po prostu wizualnie podobają mi się bardziej niż edition, a dźwiękowo to się zobaczy. Może obie zatrzymam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak nie w pracy, jak w pracy...

najwięcej zarabiam po prostu myśląc :)

 

nogi schowane, bo już nie byłem w piżamie :)

 

a jak gra burson cv? rewelacyjnie! bardzo podobnie do soloista, ta sama szkoła/sygnatura dźwięku, tylko robi to z większym rozmachem, wypełnieniem, słychać że to prawie 2x mocniejszy klocek

 

do tego na pokładzie dac i komplet wejść cyfrowych, bardzo muzykalny, duża kultura grania

 

potrzebowałem dużego bursona, bo mały choć gra świetnie to he-6 nie rozbuja

 

i chyba wyleczyłem się z zakupu cv2+ bo pewnie gra jeszcze minimalnie lepiej, ale... cv+ kosztował mnie połowę... a gra tak, że nic mi do szczęścia więcej nie potrzeba

A te Nighthawki grają jak piszą wszędzie miodnie? :)

Ja bawę się sie DUNU Alpha 1, które odebrałem 2 godziny temu z paczkomatu. Już myślałem, że wyrzuciłem forsę, ale zmieniłem tipsy i wiem, że weekend będę cichutki w domu i nic nie będę słyszał poza DUNU B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ostatnich poczynaniach @mykupyku, to aż głupio wstawiać, ale kupiłem sobie taki staxowy pokrowiec na słuchawki ;)

attachicon.gifIMG_1421.JPG

za jedyne 2500pln, okazja! ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności