Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, "Rosetta" Vangelisa tylko na CD, ale chyba szarpnę się także na winyl, bo to wspaniała płyta.

 

Z Vangelisa na winylach ostatnio "Heaven and Hell" i "Blade runner" (jeszcze nie odpakowany).

 

med_gallery_54398_799_258477.jpg

 

Oglądałem "Bladego" niedawno, w zasadzie przez Lorda ;) - świetna muzyka, dzięki! :)

 

 

a i info, gdyby ktoś wpadł dziś w szał zakupowy na allegro i próbował płacić z mBanku:

"Aktualnie trwa przerwa techniczna mBank i występują problemy z płatnością. System będzie dostępny ponownie od godziny 06:30 2016-11-13"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, "Rosetta" Vangelisa tylko na CD, ale chyba szarpnę się także na winyl, bo to wspaniała płyta.

 

Z Vangelisa na winylach ostatnio "Heaven and Hell" i "Blade runner" (jeszcze nie odpakowany).

 

sprawiłeś frajdę moim oczom i przybyły wspomnienia :-)

stara szkoła "kaseciarska" - kiedy to piractwo było czymś normalnym (lata '90)

a ja "szarpnąłem" się na oryginały

 

20161112_130509sfr3p.jpg20161112_130451p6om6.jpg

 

Blade Runner w wersji reżyserskiej więcej wyjaśnia, ale opinie, która lepsza (producencka czy reżyserska) są podzielone,

Co do muzyki - rewelacja.

Edytowane przez Blondie
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafacio

 

taką staroć kupiłeś zamiast nowej karty?

 

Tak. Po kartę już nie dotarłem. Zresztą karta może poczekać bo w nowsze produkcje pogram najwcześniej w przyszłym roku. Nie będę płacił ponad 150 z gierkę i to jeszcze w wersji beta. A za kilka miesięcy gry poprawią, a karta stanieje. Na razie i tak łupię w Stalkera. A co do sprzętu teraz szukam kolumn. Szkoda, że nie mam miejsca na takie Sansui jakie grały na AVS.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się takiego obrotu spraw, ale tak właśnie wygląda efekt moich poszukiwań domowych słuchawek zamkniętych, który wygrał między innymi z Ultrasone ED5 Unlimited, Fostex TH-900 MK II, Beyerdynamic T5p MK II. Świetna synergia z Pionkiem. W tej cenie to moim zdaniem "best-buy" - Final Audio Sonorus VI.

 

128e0ead1e363.jpg

 

I jeszcze taka luźna uwaga - słuchawki hybrydowe to ciekawy kierunek, być może powstanie kiedyś twór z pełnowymiarowym przetwornikiem planarnym i wspomagającą jednostką elektrostatyczną. Takiej krzyżówki jak na razie jeszcze nie było, a szkoda.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się takiego obrotu spraw, ale tak właśnie wygląda efekt moich poszukiwań domowych słuchawek zamkniętych, który wygrał między innymi z Ultrasone ED5 Unlimited, Fostex TH-900 MK II, Beyerdynamic T5p MK II. Świetna synergia z Pionkiem. W tej cenie to moim zdaniem "best-buy" - Final Audio Sonorus VI.

 

128e0ead1e363.jpg

 

I jeszcze taka luźna uwaga - słuchawki hybrydowe to ciekawy kierunek, być może powstanie kiedyś twór z pełnowymiarowym przetwornikiem planarnym i wspomagającą jednostką elektrostatyczną. Takiej krzyżówki jak na razie jeszcze nie było, a szkoda.

Wygodne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności