Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

sorry mialo byc "jesli masz"

 

homzik, sprawdz www.eaphonesolutions.com byc moze przy odrobinie szczescia kupisz tam westone 3 bez cla

 

homzik, wlasnie jestem w czasie testow porownawczych westone 3 , shure se 530 i sennheiser IE8 , jak na moje ucho nie ma wielkich roznic pomiedzy westone i shure , czyli lepiej poczekaj az stanieja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kilka płyt (gdyby poczta zrobiła chociaż 1 dzień przesyłek za darmo- byłoby znacznie więcej :D )

Scorpions: Humanity Hour I

Scorpions: Unbreakable (digi)

Perfect: UNU

Led Zeppelin: IV

Led Zeppelin: Houses Of The Holy

Lynyrd Skynyrd: pronounced 'leh-'nerd 'skin-'nerd

Ozzy Osbourne: Blizzard of Ozz

Ozzy Osbourne: Randy Rhouds Tribute

I pare kaset.

Skromnie bo skromnie, ale nie są to byle jakie płyty ;]

 

przy okazji;

nie wiecie, czy reedycje płyt TSA mają dobrą jakość nagrań?

Pierwsze wydawnictwa cięzko zobyć, z resztą to samo dotyczy remasterów. Teraz nadażyła się okazja uzupełnić płytotekę- dlatego pytam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MPIO FL350 512MB koloru czerwonego, stan prawie jak nowy, jeszcze z folią na wyświetlaczu. Cena: 40 zł z przesyłką :D Oprócz Brestindera to chyba tylko ja go będę miał.

 

 

skad tys go wytrzasnął ? bo widze ze auckja tylko dla ciebie na allegro była ;)

 

 

niebieski ładniejszy, no ale twoj nie bedzie maił plecków ktore wygladaja jak po wojnie ;d

 

 

ale gratulacje, player jest miód ;) ale z cal! gra zle ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gra totalnie jak ifp. nie ma tej cukierkowej zasłonki na dzwieku ;) jest taki bardziej brutalny

 

cal! lubia ten cukierek na sobie, chociaz ifp + cal! to jest słabe połaczenie i tak

 

a i nie chcesz widziec mojej opini o she9500 ;) imho jak cos dudni bardziej niz shh9700 ... to sie nie nadaje do czegokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukałem na googlach, że ten koleś w maju chciał sprzedać tego mpio na Allegro (minimum miał wtedy ustawione na 100 zł), ale nikt go nie kupił. Rozmawiałem wtedy z nim, ale nie kupiłem. Pomyślałem, że napiszę do niego (było podane gg) i zapytam czy go jeszcze nie ma (sam nie wierzyłem, że może go jeszcze mieć). Odpisał mi, że playerek leży nieużywany i że chce za niego 40 zł. No to zaproponowałem, że dam 40 zł z przesyłką i się zgodził. Tak to wyglądało.

 

Szkoda, że z CAL! nie gra najlepiej <_< . Ale może kiedyś sprawię sobie słuchawki odpowiednie dla niego. Dla samego wyglądu warto było kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to jest player ideał ;p sam fakt tego ze 2 ifp'eki przezył, przynajmniej 4 nano ( bo tyle teraz mam i pewnie wszystkie sprzedam ) , vibeza, d2... no poprostu gra lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności