Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Corvin74 napisał:

@Seler666Daj znać jak odbierasz LCD2c - ja jestem bardzo zadowolony 😃

 

Jako fan Sine, zawsze chciałem mieć "duże" Audeze, to mam. :) To bardzo dobre słuchawki, z świetnym "planarnym" dołem i miodną muzykalną średnicą. Problemem jest góra, która bywa jakaś taka... nieczysta? Tu NH, nomen omen, górą. Są bardzo wygodne, ale jednak to nie poziom AQNH. Mi leżą brzmieniowo bardziej niż Hawki, ale przez obecną różnicę w cenie (ok. 1000zł) między nimi w kategorii value Audeze jest masakrowane. Dobrze dla nich, że się zapasy AQ kończą. ;) A to koniec końców podobna szkoła grania - inna, ale podobna. Meridian fajnie poszerza im scenę, ale Mojo to jednak inna liga w kategorii holografia i ogólne SQ. Wzmak Arcam rHead.

Edytowane przez Seler666
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, fallow napisał:

Postanowiłem zrobić trójbój a właściwie nawet "czwór" i do ostatnio kupionych N5005 dołożyłem jeszcze Andromede i Solarisa, mam 14 dni na zwrot. Oprócz tego jeszcze Tripe.fi 10 Pro, które używam od dłuższego czasu dla oceny jak daleko ta trójka jest od Triple.fi (mimo wszystko w kontekście preferencji wolę Tripe.fi od SE846 czy W80), tak jestem fanem Triple.fi

 

N5005 po raz pierwszy od prób z Westone W40, W60, W80, Xelento, RE2000, SE846, IMR R1 - spodobały mi się na tyle, że rozważam ich pozostanie. Co ciekawe jakoś dziwnie blisko graniem N5005 i Solarisom. Andromedom nastomiast z Triple.fi, chociaż góry więcej w Andromedach ale charakter podobny.

 

N5005 zdecydowanie najbardziej wygodne z nich wszystkich. Potem dlugo nic i reszta w tym Triple.fi ale z flip flop modem.

 

 

51hPpMlZVZL._SX425_.jpg

macro1.jpg

 

Fallow jak te 5005 graja pokrotce? Znasz te nowe Sony M7 lub M9? Slyszales moze Oriolus MK2 albo In Ear SD5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Seler666 napisał:

 

Jako fan Sine, zawsze chciałem mieć "duże" Audeze, to mam. :) To bardzo dobre słuchawki, z świetnym "planarnym" dołem i miodną muzykalną średnicą. Problemem jest góra, która bywa jakaś taka... nieczysta? Tu NH, nomen omen, górą. Są bardzo wygodne, ale jednak to nie poziom AQNH. Mi leżą brzmieniowo bardziej niż Hawki, ale przez obecną różnicę w cenie (ok. 1000zł) między nimi w kategorii value Audeze jest masakrowane. Dobrze dla nich, że się zapasy AQ kończą. ;) A to koniec końców podobna szkoła grania - inna, ale podobna. Meridian fajnie poszerza im scenę, ale Mojo to jednak inna liga w kategorii holografia i ogólne SQ. Wzmak Arcam rHead.

Widzę, że mamy podobne upodobania też mam NHC i uważam ze cena promo to okazja za nie. Teraz jednak chyba zaczynam pałač miłością do ATH-AD2000x, tylko pady muszę wymienić nie lubię welurowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Corvin74 napisał:

Widzę, że mamy podobne upodobania też mam NHC i uważam ze cena promo to okazja za nie. Teraz jednak chyba zaczynam pałač miłością do ATH-AD2000x, tylko pady muszę wymienić nie lubię welurowych.

 

Ja mam problem z ATH, że ich polskie ceny są chore jak córka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Seler666 napisał:

 

Ja mam problem z ATH, że ich polskie ceny są chore jak córka. 

Nadarzyła się okazja je dostać w dobrej cenie to nie mogłem się powstrzymać, ale fakt ceny w Polsce to przegięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na słuchawki Audio Technica jest jeden dobry myk. Latem planujemy sobie wakacje w Japonii i kupujemy tam słuchawki, a jeżeli wcześniej upolowaliśmy lot w dobrej cenie, to w przypadku high-endu okazuje się, że polecieliśmy za darmo porównując polską i japońską cenę słuchawek ;) Pozostaje pozostać na miejscu przez parę dni i nacieszyć się tamtejszą kulturą – tak o to łączymy przyjemne z pożytecznym :) Sam jak pojadę do Japonii – a mam taką podróż w planach – to na sto procent kupię słuchawki :D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dzingi napisał:

Na słuchawki Audio Technica jest jeden dobry myk. Latem planujemy sobie wakacje w Japonii i kupujemy tam słuchawki, a jeżeli wcześniej upolowaliśmy lot w dobrej cenie, to w przypadku high-endu okazuje się, że polecieliśmy za darmo porównując polską i japońską cenę słuchawek ;) Pozostaje pozostać na miejscu przez parę dni i nacieszyć się tamtejszą kulturą – tak o to łączymy przyjemne z pożytecznym :) Sam jak pojadę do Japonii – a mam taką podróż w planach – to na sto procent kupię słuchawki :D

To fakt, warto wtedy poszukać na wyprzedażach w ichnich sklepach, cena za Sony, Pioneer i Audio Technica są dużo niższe niż Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Kerebron napisał:

Tylko trzeba pamiętać, żeby słuchawki kupione w Japonii zakładać odwrotnie. Tam jest ruch lewostronny. :P

Eee nie, oni tam tylko kanały mają zamienione🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vonBaron napisał:

I właśnie dlatego nie mam nic Chorda.

Czego się nie wybacza dla jakości dźwięku?

BTW: lampki na Hugo można przygasić kombinacją 2 przycisków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, audionanik napisał:

Dobry kabelek za stówkie z ogonkiem, solidny i w końcu mi pasuje:

IMG_0374.JPG

 

A dokładnie co to jest?

 

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewód RCA, który robił świetną robotę, ale w systemie lampowym i był wyraźnie "słyszalny" to ten. Praktycznie nie do dostania, ale z drugiej ręki bardzo polecam:

 

http://sklep.straton.pl/ultralink-platinium-ultima-ultimkii-0-5m-interkonekt-2xrca-2xrca-0-5m.html

 

Prawdopodobnie ten, bo w nazwach strasznie mieszają. Ultima MK2.

Edytowane przez zibra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, jd1210 napisał:

A dokładnie co to jest?

 

Eaglecable seria deluxe 2rca-2rca, polecam uwadze. Jak komuś system wpada za mocno w szkieletowe, suche, analityczne granie, a nie chce tracić szczegółów, toto daje radę. Łagodzi sybilanty, skupia się na barwie i nie połyka planktonu. Idealnie mi pasi do smsl sap9.

Edytowane przez audionanik
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności