Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Mahine head - Over Kill - Płyta w gęstym, gitarowym stylu. Lubię takie czasem, zresztą kosztowała grosze tak BTW.

 

Dla taty, sam wybierałem:

 

Judas Priest - Killing Machine - Zapowiada się ciekawie, mimo, że za nimi średnio przepadam

Santana - Abraxas - IMHO świetna, cudowny klimat.

Santana - Supernatural - Jeszcze nie słuchałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama wieża czy też z kolumnami?

Świetny sprzęt! Mój znajomy dostał ją właściwie za darmo tylko musiał ją trochę odnowić. Słuchałem ją przez chwilę, ale miała przecudny dźwięk.

 

Wieża + kolumny :)

 

 

Tak jak napisałeś ma przecudny dźwięk. Pianocraft E810 się chowa!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem sobie Sonego A865, zobaczymy jak toto gra. Mam nadzieję, że będzie lepszy dźwiękowo od a826, którego miałem (i który nie był zły).

 

O to się nie martw, A860 nie są na pewno gorsze od A840 które były znacznie lepsze od A820 ;) czekamy na wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne Grado do kolekcji - SR325is

 

Grają tragicznie,

 

może dla Ciebie grają fatalnie, szczególnie że już tak strasznie Ci się kiedyś nie spodobały PS1000 a grado SR325is to takie małe PS1000 właśnie... jednak żeby naprawdę ocenić jak grają te słuchawki trzeba mieć tor do nich, szczególnie mówię tu o źródle, bo słuchanie SR325is z iPoda jest nieprzyjemne.... a budżetowe CD też nie jest wystarczające żeby oceniać jak one grają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Accuphase DP-700 ??? nie patrzyłbym przez pryzmat kasy na tor do grado.... im droższe to musi zagrać...??? sorry ale to jest straszne jak się myśli że się ma drogi odtwarzacz i drogi wzmacniacz to musi pasować do wszystkiego... przecież synergia to podstawa! :) a nawet droższe klocki Accuphase mogą grać bardzo ostro i nieprzyjemnie (sam słuchałem jednego CD Accuphase za 50kzł w salonie audio i mi się nie podobał wcale... nie był na pewno dobrym wyborem do GRADO). Posłuchaj na dobrym winylu z dobrą wkładką tych grado to sam zobaczysz :) ale ja oczywiście nie gwarantuje że Ci się wtedy spodoba bo wysokie modele GRADO mają dużo więcej przeciwników niż zwolenników, są to kapryśne słuchawki zdecydowanie nie dla wszystkich.

Edytowane przez johnys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobra - słuchałem najwyższego modelu PS1000i na zestawie Musiland 02US + Black Pearl. W takim torze grały bardzo ładnie, ale bez szału (mówimy o słuchawkach za 7k PLN!!!). Gdybym wydał na nie tyle kasy to bym się załamał :unsure: (odsłuchiwałem u znajomego na wspomnianym torze).

 

Koniec OT

Tak poza tym - o wiele bardziej podobają mi się Alessandro MS1i

Edytowane przez MrSheep
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wizycie na pobliskiej giełdzie wróciłem z dwiema kolumnami pod pachą. Mianowicie są to CAT-y Leb 401. Troszkę zabiedzone, maskownice do wyprania, ale czego oczekiwać za 60 zł... Może i nie jestem wybitnym słuchaczem, ale naprawde grają świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cowon U2 1GB z rozbitym wyświetlaczem na placu świebodzkim .

Oraz pilot uniwersalny za 5 zł - działa z moim cdkiem :D

Edytowane przez Kubasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem ich też na Accuphase DP-700 + WooAudio 6 (okablowanie Audioquest). Wystarczy? :)

Nie wystarczy bo WooAudio to lampa a one potrzebują hybrydy.

 

Model 6 ma akurat trafo na wyjsciu. Technicznie spokojnie wystarczy.

 

===============

 

Mysle, ze nie ma co sie licytowac sprzetem (szczegolnie cena) i nie ma tez co zrzucac tego czy sie komus Grado podoba lub nie na odpowiedni/nieodpowiedni tor. Albo sie po prostu podoba i brzmienie wciaga mimo ze skrzeczy czy tnie w uszy (widzi sie iskierke, mimo kaszany) - wtedy torem mozna cos poprawic, dotunowac albo nie i koniec/pozamiatane nawet najlepszy tor swiata dla Grado nie pomoze. Na pewno jest to brzmienie specyficzne i nie dla wszystkich.

Edytowane przez fallow
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności