Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

c905 w idealnym stanie :D do tej pory nie miałem dobrego zdania o telefonach, choć w910 z shurkami zgrywał się bardzo ładnie. Gdy kupiłem grało jak na telefon wiadomo w zależności od korektora buczało pierdziało lub na mega basie huczało, ale po zmianie akustyki przez uprzejmego forumowicza który podesłał chyba daje sobie spokój z kupnem odtwarzacza :D zmiana ogromna na plus, pierwszy raz słysze zupełny brak szumów i bardzo fajny wciagający dźwiek (bez przesadnego basu i głośności). Oczywiście obsługa z dupy, bateria średnia, korektora ruszać na szczęście nie trzeba, chyba czas znów polować na scl2 :D gra to super ale z niewymagającymi słuchawkami, głośność porównywalna z s638, dźwiękowo wole od niego c905, choć do v39 nie ma startu. Wiem że brzmi jak gadka laika, ale dźwięk jak na telefon jest naprawde świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjarałeś się i tyle :P , odczekaj pare dni i oceń to na chłodno.. :P

Oceniam na chłodno po 2 tygodniach. Połączenie idealne do rocka, hh lepiej wypada na s638, którego mam pożyczonego obok. Połączenie świetne z scl2 jak się domyślałem, ale one mają to do sibeie że zagrają ze słabego żródła byle było ciepłe. Na porta pro zamuła. Grajek do v39 startu nie ma, z sonym dałbym go na równi (teraz mnie duzo osób zje :P ) zależy od muzyki. Jako grajek sprawdza sie bardzo dobrze, vedia a10 dźwiękowo prezentuje się gorzej to powiedziałby napewno każdy kto posłuchał. Choć dla tych co nie kombinują z ustawieniami wgrywaniem plików od dźwięku to bardziej e52, która gra poprawnie bez zabawy, bo bez grzebania gra słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampowy wzmak do gitary, Laboga Rad III, używka za 1600zł, mam nadzieję że do wtorku będzie u mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampowy wzmak do gitary, Laboga Rad III, używka za 1600zł, mam nadzieję że do wtorku będzie u mnie ;)

A gitarka nadal Squier?

Tak, póki co tak. Zobaczę jak to będzie grać razem bo mam wyjątkowo udany model tego Squiera (w masówce czasem trafią się perełki) do którego trudno mi się przyczepić. Na lampie wyjdą niedoskonałości brzmienia ;). Najwyżej go opchnę za jakieś 350zł, mam jeszcze drugiego elektryka, za 200 by poszedł, zarobię teraz coś koło 900zł i w razie czego pomyślę nad zmianą. W okolicach 1800 można już fajne używane gitary upolować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności