Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, audionanik napisał(a):

Dzisiejszy zakup AirPods pro2 wraz z silikonowym kondomkiem:

EA9B263A-B6AC-4CE1-A9C1-956E5DBAE45A.jpeg
Anc nie ma startu do wokółusznych typu beoplay; soni 1000xm, czy bose 35, ale sporo pomaga.

Wygodne i funkcjonalne; niestety mam leciwego maka i gejfona więc nie dane mi narazie cieszyć się wszystkimi wodotryskami.

Dźwięk - puchaty bas, gładkie, nieco „spowolnione” brzmienie; jednak dynamika już na 5+; szczegółowość i stereo takoż; naturalność i audiofilski wgląd w tkankę dźwiękową umiarkowane (plus dobry). Ogólnie SQ, jak na bezprzewodowe wypierdki - petarda!!! Nawet audiofil może czerpać radość ze słuchania na tym czymś i się z tym nie czaić po kątach.

Refleksja - jak się okazuje, niewiele trzeba kilobitów na sekundę, żeby uzyskać dźwięk naprawdę wysokiej jakości…

Howgh.

Posłuchaj Final ZE8000 a zobaczysz jak powinny grać twsy bez tych wszystkich ldacków.

Muszą tylko podejść ergonomiczne i złapiesz dobry seal z czym nie mam najmniejszego problemu. Dla mnie endgame- po kilku doświadczeniach watpię, że coś zagra lepiej. Mówię serio, to może być Twoje granie.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bakus1233 napisał(a):

Maxy dwójki cenowo mogą być już audiofilskie :D 

Inaczej nikt nie uwierzy, że poprawili jedynki czyli jak to @Spawn kiedyś zauważył - pierwsze na świecie, wymyślone przez japko od podstaw, zamknięte słuchawki z padami i regulacją sklepienia.

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lobuz1 napisał(a):

Posłuchaj Final ZE8000 a zobaczysz jak powinny grać twsy bez tych wszystkich ldacków.

Muszą tylko podejść ergonomiczne i złapiesz dobry seal z czym nie mam najmniejszego problemu. Dla mnie endgame- po kilku doświadczeniach watpię, że coś zagra lepiej. Mówię serio, to może być Twoje granie.

Parafrazując @lobuz1 (jako funboy JVC) posłuchaj JVC HA-FW1000T (też bez LDAC) I zobaczysz co znaczy TWSy audiofilskie.😅

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lobuz1 napisał(a):

Posłuchaj Final ZE8000 a zobaczysz jak powinny grać twsy bez tych wszystkich ldacków.

Muszą tylko podejść ergonomiczne. Dla mnie endgame- po kilku doświadczeniach watpię, że coś zagra lepiej. Mówię serio, to może być Twoje granie.

Dopiero airpods pro2 sprawiły, że świat bez kabla stał się do przyjęcia. Poprzednie próby jego eksploracji, poza zachwytem nad wygodą, ciszą i funkcjonalnością jakie w nim panują, powodowały już po kilku godzinach silny głód SQ. Ba! Zarzekałem się, że nie dam sobie penetrować wnętrza jakimiś czopkami, a tu masz - system wyrównywania ciśnienia w czopkojapkowyrobach daje radę (nie wiem jak w innych z tym jest) i pozwalam się penetrować, i nie stękam…

Jak sprzedam Pikpoki, Gradosy i mojo2, to będę eksplorował dalej.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się @audionanik nie dziwię.

Gdyby nie fakt, że do sensownego działania APP2 wymagane jest jakiekolwiek jabłko, to sam bym bardzo chętnie dawno temu spróbował, co jest dwa.

 

Dysponuję, co prawda, iPhonem 6S Plus jako backupową słuchawką, ale wątpię, by pozwolił im w pełni rozwinąć skrzydła.

 

Cóż, Apple nie bez przyczyny na ostatnim WWDC chwaliło się, że AirPodsy (jako marka ogólnie, mając na myśli wszystkie modele razem) to najpopularniejsze słuchawki na świecie.

 

Pierwsza kwestia to sprawa wygody i tego, że one, jak większość sprzętu znaku spod Cupertino, po prostu działają.

 

A druga kwestia - czyli jakość dostarczanych wrażeń dźwiękowych: na nas, hobbystów tembru i muzykalności, zapewne nie zrobiłaby piorunującego wrażenia, ale dla większości niewymagających konsumentów jest wystarczająco dobra.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy minus, to chyba bateria, która po 4 latach będzie trzymać około 2 godzin (więc można mieć nawet problem z obejrzeniem jakiegoś filmu w całości). Chyba, że w tych nowszych airpodsach poprawili baterie i wytrzyma z 10 lat 😜 ona jest niewymienialna? Airpodsy 3 generacji różnią się brzmieniowo względem pro 2 generacji czy po prostu mają mniej bajerów? 

Edytowane przez bakus1233
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, HappyBlack napisał(a):

Dysponuję, co prawda, iPhonem 6S Plus jako backupową słuchawką, ale wątpię, by pozwolił im w pełni rozwinąć skrzydła.

Ja mam SE 2016 i nie narzekam; są ustawienia typu dostrajanie automatyczne, ręczne i jeszcze coś tam.

 

2 godziny temu, bakus1233 napisał(a):

Największy minus, to chyba bateria, która po 4 latach będzie trzymać około 2 godzin

To kupa. Widzę że wymiana prawie 3 stówy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MichalZZZ No, nareszcie masz na tych stand'ach sensowne słuchawki - zgrabne, lekkie, ultrawygodne. Bo te dotychczasowe to... flop był pancerny  🤪🤪. Żart. Gratulacje. W połączeniu z WA33 będzie petarda.

Ciekaw jestem Twojej opinii na temat tego zestawienia vs Envy, choć to drugie pewnie z pamięci. A jeszcze bardziej zestawienia z Holo Audio Bliss, bo na niego ostrzę sobie zęby. 

Edytowane przez RadekBe
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, RadekBe napisał(a):

@MichalZZZ No, nareszcie masz na tych stand'ach sensowne słuchawki - zgrabne, lekkie, ultrawygodne. Bo te dotychczasowe to... flop był pancerny  🤪🤪. Żart. Gratulacje. W połączeniu z WA33 będzie petarda.

Ciekaw jestem Twojej tego zestawienia vs Envy, choć to drugie pewnie z pamięci. A jeszcze bardziej zestawienia z Holo Audio Bliss, bo na niego ostrze sobie zęby. 

Na Blissa wciaz czekam i też się nie mogę doczekać porównań :) Jos mi pisał, że są jakieś opóźnienia w dostawie.

 

Co do WA33 vs Envy, to WA33 jest dla mnie lepszym wzmakiem, a już napewno bardziej mi odpowiadającym. Envy był odrobine za miękki i gładki jak na moje gusta. Zbyt ugrzeczniony. WA33 przy nim to takie trochę dzikie zwierzę i za to go uwielbiam :)

 

Dziękuję Radziu.

 

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Cain1916 napisał(a):

@MichalZZZ Gratki. Od kiedy przetestowałem Susvary na spokojnie w swoim systemie nie myślę już o żadnych innych słuchawkach. Od zakupu wstrzymują mnie tylko i wyłącznie inne wydatki, ale muszę je kiedyś kupić😎

No bo to trzeba na spokojnie u siebie w domu je testować 👍 Są nieziemsko dobre. To fakt. Ta ich niesamowita rozdzielczość, detal, szybkość, barwa i przy tym bardzo nisko schodzacy bas, niewiarygodne wręcz wokale, świetne gładkie ale i zarazem podkreślone wysokie, oraz genialna holografia na sporej scenie, to coś przez co nie da się obok nich przejść obojętnie :)

 

Dziękuję bardzo.

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będę ich słuchał, bo np. będzie czas innych słuchawek, tudzież inny repartuar w zależności od nastroju, to i tak będą leżakować w pudle. A jak będzie ich kolej, to robiąc sobie przerwy i odwieszając je na chwile na stojak, to nie powinno sie im stać żadna krzywda :) Oczywiscie to poźniej, bo póki co nie będą schodziły z głowy i będę sobie robił mnóstwo porównań :)  

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MichalZZZ gratuluję zakupu Susvar 🙂👍🥇 Pięknie się prezentują! Zgadzam się, że poza wspaniałym dźwiękiem ich dużym atutem jest świetna ergonomia. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RadekBe napisał(a):

A jeszcze bardziej zestawienia z Holo Audio Bliss, bo na niego ostrzę sobie zęby. 

 

Właśnie zobaczyłem na mailu, że dostałem numer tracking do śledzenia przesyłki. Tak więc Bliss do 7 dni roboczych 😀👍

 

@Tytus1988

 

 Dziękuję Przemku 🙂

Edytowane przez MichalZZZ
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności