Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, waski napisał(a):

Heki są mimalnie wygodniejsze (wiadomo to mocno subiektywna opinja) ale poszedłem w Meziaki bo tak jak Solarisy X super zagrywają mi się z Hugo2, a nie chce pompować więcej pieniędzy w sprzęt. Obecnie mój priorytet to adaptacja akustyczna pokoju pod duże audio, ale biorąc pod uwagę, że budowa, remonty to wór bez dna (na szczęście coraz bliżej końca) to na zabawki kasy brak.

Prawda za dobre słuchawki można złożyć cały komputer. Co tutaj wybrać to zawsze takie żonglowanie piłeczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Dziękuje chłopaki za opis WA8. Nie jestem wielkim fanem sprzetów przenośnych ze względu na charakter mojej pracy, gdzie większość czasu spędzam w domu (dlatego też preferuje stacjonarkę), ale może sie skuszę na odsłuchy i coś się z tego urodzi ;)

Michał, ale jak pójdziesz kosić swój perfekcyjny trawnik, to WA33 ze sobą nie zabierzesz, a WA8 tak :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, The Grand Wazoo napisał(a):

Michał, ale jak pójdziesz kosić swój perfekcyjny trawnik, to WA33 ze sobą nie zabierzesz, a WA8 tak :) 

Cienko to widzę bo to spory, ciężki klocek, ktory się nieźle grzeje. 😅

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Grand Wazoo

 

Trawnik to był perfekcyjny dopóki dzieciaki nie podrosły i nie pokochały grać w piłkę ;)

 

Póki co do prac okołodomowych dobrze mi służą ATH DSR9BT i Budsy 2 Pro + telefon.

 

Taki WA8 to chyba bardziej kiedy człowiek idzie do wyrka i chce sobie jeszcze posłuchać muzyki leżąc :)

 

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacza wbudowanego nie ma.

Można wszystkim sterować z poziomu telefonu. Jest również opcja "cast" wyświetlacza. Ciekawą opcją jest możliwość podłączenia zewnętrznego napędu CD/DVD do portu USB w celu odtworzenia muzyki, a dodatkowo sprzęt pobiera informacje o albumie.

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikla gratuluję zakupu! 🙂👍🥇 Pięknie się prezentuje!

 

23 godziny temu, MichalZZZ napisał(a):

Czy lubie ? Przemku, to najlepszy wzmacniacz jaki tylko mogłem sobie wyobrazić :) I powiem Ci, że dawno na nic tak nie czekalem jak na kuriera z nowymi lampami do niego. Baaardzo nie mogę się doczekać. 

 

Dziękuje chłopaki za opis WA8. Nie jestem wielkim fanem sprzetów przenośnych ze względu na charakter mojej pracy, gdzie większość czasu spędzam w domu (dlatego też preferuje stacjonarkę), ale może się skuszę na odsłuchy i coś się z tego urodzi ;)

 

Naprawdę nie ma o czym mowić :) Bardzo się cieszę Michale, że lampy już wkrótce będą u Ciebie :) Koniecznie daj znać, jak przyjdą oraz jak je odbierasz na tle stockowych. 

 

Jako opcja wyrkowa (i nie tylko) WA8 powinien się dobrze sprawdzić😉 W tym momencie tak słucham muzyki. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2023 o 11:31, mikla napisał(a):

Do mnie parę dni temu trafił bardzo fajny streamer Eversolo DMP-A6. Udało mi się załapać na pierwszą dostawę do Polski.

Granie na bardzo dobrym poziomie, dużo przydatnych funkcji i duży ekran, który mnie urzekł.

IMG20230524082556.jpg

IMG20230528113039.jpg

IMG20230523220912.jpg

IMG20230523221504.jpg

Montowałeś do środka dysk? Sprawnie wszystko działa? Czy trzeba mieć na stałe połączenie po kablu, czy po WiFi wystarczy? Gdzie kupiłeś?

Edytowane przez Elhaz_77
dodanie pytania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2023 o 14:27, Elhaz_77 napisał(a):

Montowałeś do środka dysk? Sprawnie wszystko działa? Czy trzeba mieć na stałe połączenie po kablu, czy po WiFi wystarczy? Gdzie kupiłeś?

Nie trzeba mieć stałego połączenia, aczkolwiek ja korzystam z sieci LAN, nie z wifi. Kupiłem w sklepie InstalAudio (dobry kontakt i szybka wysyłka). Póki co wszystko działa stabilnie. Sprzęt się uruchamia w mniej niż minutę. W przyszłości mają się pojawić kolejne poprawki do oprogramowania (z błędów, które zaobserwowałem to nie wszystkie albumy mi poprawnie skatalogowało i nie wszystkie albumy mają właściwą okładkę).

Dysk zamówiłem już dawno temu, ale wysłali go wczoraj i prawdopodobnie dzisiaj będę go mógł odebrać (Kingston KC3000 2TB), więc jestem ciekawy czy bez zmieści się bez problemu z zamontowanym radiatorem (Be Quiet MC1).

 

Edit: zamontowałem dysk. Wszystko w porządku, ale z radiator wystaje, więc nie można zamknąć pokrywy.

Edytowane przez mikla
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2023 o 10:40, mikla napisał(a):

Nie trzeba mieć stałego połączenia, aczkolwiek ja korzystam z sieci LAN, nie z wifi. Kupiłem w sklepie InstalAudio (dobry kontakt i szybka wysyłka). Póki co wszystko działa stabilnie. Sprzęt się uruchamia w mniej niż minutę. W przyszłości mają się pojawić kolejne poprawki do oprogramowania (z błędów, które zaobserwowałem to nie wszystkie albumy mi poprawnie skatalogowało i nie wszystkie albumy mają właściwą okładkę).

Dysk zamówiłem już dawno temu, ale wysłali go wczoraj i prawdopodobnie dzisiaj będę go mógł odebrać (Kingston KC3000 2TB), więc jestem ciekawy czy bez zmieści się bez problemu z zamontowanym radiatorem (Be Quiet MC1).

 

Edit: zamontowałem dysk. Wszystko w porządku, ale z radiator wystaje, więc nie można zamknąć pokrywy.

W sieci znalazłem wyjaśnienie kwestii dotyczącej rozbieżnych info na temat pojemności dysku, który można zamontować w urządzeniu. Na stronie Eversolo jest mowa o 4TB, a na polskim stronach sklepów sprzedających DMP A6 jest wszędzie 2TB. Okazało się, że po aktualizacji softu do najnowszej wersji można zamontować dysk do 4TB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Elhaz_77 napisał(a):

W sieci znalazłem wyjaśnienie kwestii dotyczącej rozbieżnych info na temat pojemności dysku, który można zamontować w urządzeniu. Na stronie Eversolo jest mowa o 4TB, a na polskim stronach sklepów sprzedających DMP A6 jest wszędzie 2TB. Okazało się, że po aktualizacji softu do najnowszej wersji można zamontować dysk do 4TB.

 

Zgadza się. W momencie zamawiania przeze mnie dysku maksymalnie można było włożyć tam 2TB, ale i tak póki co nie potrzebuje 4TB, więc odpuściłem temat większego dysku. W przyszłości, jak ceny spadną to będę się zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na deser poproszę dwa razy planarne na bluetooth 🤣😇😁edit: jak się okazuje kingstony nie są słuchawkami bt jak audeze mobius 😭

IMG_20230601_150651.jpg

Edytowane przez Przemi
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bakus1233 właśnie na nie patrzysz 😁

 

Stax to jest rebrand audeze LCD-1 - szkoda, że w formie zamkniętej, dam znać później, dopiero odebrałem paczuchy. 

 

A kingstony to 1:1 audeze mobius edit: jednak nie 😕 orbit s nie mają opcji grania po bt 😭

 

Edytowane przez Przemi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki zakupu, też je mam i póki co są już od roku moim iemowym end-game. One się świetnie skalują ze źródłem - z mojo2 było świetnie ale na ibasso dx220 max wskakują na jeszcze wyższy poziom.

Ciekawa opinia na temat kabelka oraz gumek - imo kabelek stockowy nie jest zły, raczej dobrze dobrany pod sygnaturę MEXT. Jednak ja również go z czasem wymieniłem na coś lepszego.

A tipsy Xelastec są moim zdaniem świetne, lepsze od wszystkich innych gumek, które próbowałem. No, ale nie słuchałem na tych polecanych przez Ciebie, tak więc trzeba to nadrobić, dziękuję za polecenie TRI Clarion.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała przyjemność po mojej stronie :) Z TRI Clarion dosłownie rozwijają skrzydła i czuć świeżość i swobodę. Redukują ilość basu ale za to lepiej wypada jego kontrola i jak na mój gust jest wtedy jego odpowiednia ilość. Słucham sporo elektroniki i przewodnik kostny dalej wyczuwalny ale w bardziej wyrafinowany sposób aniżeli ciągłe gęste łubudubu :D Do pary ulubionym zestawieniem źródeł jest Shanling H7 i iBasso DC04 Pro. MEXTy moim zdaniem umiarkowanie ciemne potrzebują mniej więcej takiej synergii.

 

Sam kabel PWAudio M1 nie jest kiepski ale mam wrażenie że przy tej taniej, chińskiej miedzi dźwięk jest bardziej otwarty i dźwięk bardziej żywy co służy MEXTom. Mam jeszcze dokupiony droższy, polecany przez headfajowców do tych IEMów :

https://www.aliexpress.com/item/1005002350509830.html

Po krótkiej chwili odsłuchu nic nie urwało i nie chciało mi się dłużej porównywać więc odłożyłem go do etui ze względu na gorszą ergonomię - jest sztywniejszy. W napływie chęci na porównania może  wrócę ponownie do niego.

Edytowane przez x86
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, trez0r napisał(a):

zostałeś fanem marki ?!

Jak jest okazja to kupuję 😊. Akurat dobrze robi tym E5000 lecz największą wadą jest słaba ergonomia bo kabelek jest sztywny jak żyłka do kosiarki ogrodowej, ale w domu nie ma problemu. 😅

Ten od Ciebie ma lepiej spasowane wtyki mmcx, które nie obracają się w Etach nawet bez blokady- miałeś rację. 😊

Oglądałem ostatnio na stronie Lavri kabelek na a2dc i zastanawiam się czy nie zakupić do moich AT, które podpinam pod Woo Audio Wa8. To byłby zapewne dobry ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lobuz1 napisał(a):

Jak jest okazja to kupuję 😊. Akurat dobrze robi tym E5000 lecz największą wadą jest słaba ergonomia bo kabelek jest sztywny jak żyłka do kosiarki ogrodowej, ale w domu nie ma problemu. 😅

CIACH

Bo to solid-core'y... jak chcesz zbadać organoleptycznie te "nowe" litz'e to mam w domu do swoich hd800s.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności