Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Hustler napisał(a):

Gratuluję zakupu, bo ten model jest obecnie rzadko spotykany, a tu jeszcze w zestawie jest jeszcze oryginalne pudełko. Jak grają te Beyery? Możesz je porównać z czymś bardziej popularnym?

Grają jasno z dobrą holografią, takie Staxy

dla ubogich😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dotarły dziś Penon FAN 2. No i cóż - jestem zachwycony.

 

Nie będę się zanadto rozpisywał, rzucę raczej krótki zapis strumienia świadomości; konkretne wypracowanie wraz ze zdjęciami dostępne jest po angielsku <tutaj> . Nie ma opcji, bym sam wyprodukował coś lepszego.
 

Słucham ich od około 3 godzin, bez żadnego wygrzewania - od razu trafiły do uszu. Mózg nie musiał się do niczego przyzwyczajać, bo grają bardzo podobnie do Craft Ears Argentum.

Cieplutko, z energią, ale nie odbywa się to kosztem wycofania środków lub stłamszenia wysokich tonów, co to to nie! Świetny detal, duża dynamika, wysoka holografia.

 

Dopiero po wzięciu ich do ręki i przymierzeniu do małżowin zdałem sobie sprawę, dlaczego tak wielu osobom może nie odpowiadać ich kształt lub sama budowa. Zastanawiałem się wcześniej, jak na niektóre uniwersalne IEMy można mówić semi-custom, ale w wypadku FAN 2 chyba trudno o lepsze określenie. Są wysoce wyprofilowane, z dość głęboko sięgającą tulejką. Dla mnie okazały się być najwygodniejszymi uniwersalnymi słuchawkami dokanałowymi, jakie miałem. Świetnie się układają, doskonale leżą.

 

Duże słowa uznania należą się również poszczególnym elementom zestawu, z jakim przychodzą:

- pudełeczko transportowe z wyprofilowaną pod słuchawki (wyjmowalną!) wkładką z welurowym pokryciem, w którym spokojnie zmieści się również mały player (mój HiBy R2 II wchodzi),

- dwa zestawy silikonowych tipsów, z których o jednym raczej nie ma co opowiadać, bo jest tandetny do bólu, ale drugi (grafitowe z zielonymi tulejkami) sprawuje się wyśmienicie i od razu zaskarbił sobie moje przewody, a te są dość wybredne,

- dołączony kabel również może robić wrażenie, ale jest z gatunku tych, których, niestety, nie toleruję - materiałowy ala sznurowadło, gęsto tkany, przez co paskudnie mikrofonuje, a to dla mnie kryterium wyłączające go z użyteczności.

 

Gorąco polecam, jeśli ktoś się zastanawiał. Warto!

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, lobuz1 napisał(a):

Podpasował?

 

I to jak, zdecydowanie U12T potrzeba sreberka i dopiero wtedy się rozkręcają ;) póki co strzał w dziesiątkę i jestem az zaskoczony z rezultatów - spodziewałem się poprawy ale nie aż takiej. A niby kable nie grają ;)

 

Z Noble Jade też jest mocno na plus, z Mestami na minus bo się robi jeszcze bardziej technicznie - one to jednak lubią miedź.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tytus1988 napisał(a):

Urodzinowy nabytek... Woo Audio WA8 z kompletem lamp Sylvanii, Mullarda oraz GE🎶🎂🎶😉 Dziękuję @lsd! 🙂👍🥇

 

20230516_233131.jpg

 

20230514_162949.jpg

 

20230514_163445.jpg

 

I wieczorową porą🎶💡🎶🥰

 

Lumii_20230518_233627765.jpg

 

 

Myślałem nad nim...ale za długo ;) Najlepszego!

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Play

 

Nie wiem czy wiesz, ale jak sie cofniesz do 2007 roku i przeczytasz temat tego wątku, to stwierdzisz, że ten wątek do tego właśnie służy i robi to praktycznie tutaj każdy z nas :) Chyba, że uważasz, że ja jestem jakiś gorszy i nie powinienem? To wtedy najmocniej Cię przepraszam :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności