Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Vaiet napisał(a):

Miałem się pochwalić już jakiś czas temu... ^^

 

 

20230510_223546.jpg


Niezmiernie dumnym jestem, że obudziłem modę na starsze małe drewniaki ATH.

Z tego powodu mianuję się na samozwańczego prezesa nowo powstałego klubu ATH ESW :P
@lobuz1 @Tytus1988@Vaiet

Edytowane przez docentore
  • Like 2
  • Thanks 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, docentore napisał(a):


Niezmiernie dumnym jestem, że obudziłem modę na starsze małe drewniaki ATH.

Z tego powodu mianuję się na samozwańczego prezesa nowo powstałego klubu ATH ESW :P
@lobuz1 @Tytus1988@Vaiet

No to należy się łubudubu! 😜 

 

…a ja w odpowiednim wątku pochwalę się domkami dla ESW, które dla ich wygody nieco odpimpowałem. 😊

IMG_1122.jpeg

IMG_1123.jpeg

IMG_1124.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2023 o 15:03, euter napisał(a):

iBasso DX320 MAX

IMG_3452.jpeg

Polska dystrybucja? To jest ten MAX Ti?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu głowy też cały czas też mam taką myśl: po co się, chłopie, bawisz w wynajdowanie tych wszystkich niszowych marek, odkupowanie ich produktów z drugiej ręki, jak na zawołanie możesz mieć coś, co po prostu działa i to zaskakująco dobrze.

Na dodatek potwierdza to wiele osób, również z kręgu tego samego hobby.

 

Chyba jedyne, co mnie przed tym broni, to fakt, że nie mam nic z ekosystemu Apple a poza nim ich słuchawki nie mają zbyt wielkiego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Palpatine napisał(a):

Jeśli chodzi o TWSy to są bezkonkurencyjne pod węglem jakości brzmienia, wygody, ANC. 
Inna sprawa, ze pod Androidem i Windowsem nie da się korzystać ze wszystkich funkcji.

Bezkonkurencyjne pod względem jakości brzmienia? Imo nie. Mogą się oczywiście podobać bardziej niż niektóre TWSy, ale już Buds 2 Pro brzmią lepiej moim zdaniem. Nie słyszałem tych wszystkich nowych "audiofilskich" tws, pewnie też spokojnie walczą z airpodsami. "Bezkonkurencyjność" to jednak dosyć mocne słowo :)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Najner napisał(a):

Bezkonkurencyjne pod względem jakości brzmienia? Imo nie. Mogą się oczywiście podobać bardziej niż niektóre TWSy, ale już Buds 2 Pro brzmią lepiej moim zdaniem. Nie słyszałem tych wszystkich nowych "audiofilskich" tws, pewnie też spokojnie walczą z airpodsami. "Bezkonkurencyjność" to jednak dosyć mocne słowo :)

 

 

Niestety nie mogę się zgodzić, Buds 2 Pro to jak dla mnie kompletna porażka dźwiękowa, zdecydowanie wolałem pierwszą generację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Najner napisał(a):

Bezkonkurencyjne pod względem jakości brzmienia? Imo nie. Mogą się oczywiście podobać bardziej niż niektóre TWSy, ale już Buds 2 Pro brzmią lepiej moim zdaniem. 

To ja będę się upierał przy swojej opinii. Po aktualizacji z kwietnia, to nawet ZE8000 nie maja startu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Najner napisał(a):

Ok, po aktualizacji ich nie słyszałem. Dodali coś dołu czy dalej karton?

 

Piszesz o Airpodsach Pro 2 czy zwykłych Pro? W pierwszych Pro faktycznie dół był taki sobie, ale w dwójkach to od początku mi się podobał (ofc jak na warunki TWS-owe), a teraz jest chyba jeszcze lepiej. W basowych kawałkach fajnie uderza. Tylko trzeba je dobrze wsadzić do ucha bo jak nie siedzą pewnie no to faktycznie trochę gorzej z dołem się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dirian napisał(a):

 

Piszesz o Airpodsach Pro 2 czy zwykłych Pro? W pierwszych Pro faktycznie dół był taki sobie, ale w dwójkach to od początku mi się podobał (ofc jak na warunki TWS-owe), a teraz jest chyba jeszcze lepiej. W basowych kawałkach fajnie uderza. Tylko trzeba je dobrze wsadzić do ucha bo jak nie siedzą pewnie no to faktycznie trochę gorzej z dołem się robi.

Miałem zwykle Pro od jakiś 7 miesięcy mam Pro 2 i przepaść między nimi jest ogromna.

 

Rzeczywiście Pro grały słabiutko, zwłaszcza jeśli chodzi o dół, Pro 2 to zupełnie inna bajka. Dla mnie porpawa w każdym aspekcie.

Jednak sens tylko w pracy ze sprzętem Apple.

 

Próbowałem różnych TWS i może są jakieś, które grają lepiej ale nie na tyle lepiej żeby przebić Apple Pro 2 w ich całokształcie.

Dla mnie ich brzmienie + działanie (szybkość łączenia, przełączania między urządzeniam itp) + ANC + świetny tryb kontatku (Używam bardzo często, chyba jedyne TWS gdzie nie czuje jakiegoś pogroszenia dźwięku w tym trybie (w ANC zresztą też), praktycznie brak szumów a to co wpada z zewnątrz jest naturalne)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę o dwójkach, miałem je w uszach niedawno po premierze. Sprawdziłem tylko kilka kawałków z iPhonem kumpla (Apple Music) i nic ten basik nie mruczał jak lubię. Nie mówię, że to są moim zdaniem złe słuchawki - jak na TWSy grają dobrze, a może poprawili je jeszcze aktualizacjami. Nie uważam jednak, żeby były "bezkonkurencyjne", bo jak już pisałem, to dosyć mocne określenie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, donpedro1979 napisał(a):

Dla mnie ich brzmienie + działanie (szybkość łączenia, przełączania między urządzeniam itp) + ANC + świetny tryb kontatku (Używam bardzo często, chyba jedyne TWS gdzie nie czuje jakiegoś pogroszenia dźwięku w tym trybie (w ANC zresztą też), praktycznie brak szumów a to co wpada z zewnątrz jest naturalne)

 

Zgadzam się, dla mnie Pro 2 to też słuchawki kompletne i nie posiadające większych wad, a jako posiadacz iPhone nie widzę sensu w posiadaniu innych TWS-ów, bo w zastosowaniu mobilnym jednak oprócz jakości dźwięku liczy się też funkcjonalność. Co mi po tym, że takie ZE8000 nad którymi spuszczają się recenzenci jakie to one oh i ah grają być może trochę lepiej jak się złapie dobrego seala, jeśli ani nie są wygodne, ani nie siedzą dobrze w moim uchu, ani nie mają nawet w połowie tak dobrego ANC jak Airpodsy. A do tego wystają daleko z ucha i mają etui które sprawia wrażenie jakby zaraz miała od niego odlecieć klapka - no na zewnątrz nie dało się tego używać.

 

4 minuty temu, Najner napisał(a):

Piszę o dwójkach, miałem je w uszach niedawno po premierze. Sprawdziłem tylko kilka kawałków z iPhonem kumpla (Apple Music) i nic ten basik nie mruczał jak lubię. 


Hmm, no może szczególnie mruczący to on nie jest, to raczej taki szybki i "sprężysty" bas, niż ten z gatunku mruczących, niżej schodzących. Raczej właśnie "skrojony" pod outdoorowe granie, przynajmniej ja to tak odbieram - w ruchu na delektowanie się mruczeniem za bardzo nie ma czasu. Niemniej do kartonu bym go nie przyrównał, ale jak już ustaliliśmy kiedyś w innej dyskusji, każdy słyszy inaczej :D 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności