Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Dirian napisał(a):

 

Zależy co kogo fatyguje, mnie Nanny potrafiły momentami trochę męczyć graniem przetworników EST.

 

SA6 OG grają mocno inaczej, są spokojniejsze, mniej rozrywkowe i bardziej "intymne". Nie ma w nich tyle powietrza co w Nanna. Mają też mniej basu. Takie spokojne granie któremu niewiele można zarzucić (no dla mnie brakowało niskich tonów). SA6 MKII grają trochę bardziej w stylu Nanna.

Idealnie, w takim razie to są doki dla mnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lobuz1 napisał(a):

Przesyłka z Japonii- szacunek za ręcznie napisany list! Słuchaweczki w idealnym stanie, można powiedzieć że nówka sztuka.

@Tytus1988 @docentore

Panie Prezesie melduję wykonanie zadania…jakoś tak to leciało. 😊

 

IMG_1115.jpeg

IMG_1117.jpeg

IMG_1118.jpeg

 

Piękne Japońce 🍒👍

 

Mógłbyś krótko porównać je do WP900? Są jakieś cechy wspólne czy to totalnie co innego jeśli chodzi o dźwięk?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dirian napisał(a):

 

Piękne Japońce 🍒👍

 

Mógłbyś krótko porównać je do WP900? Są jakieś cechy wspólne czy to totalnie co innego jeśli chodzi o dźwięk?

Dzięki. Posłucham i będę porównywał bo teraz nie mam za bardzo warunków. Tak na szybko ESW9 grają cieplej, pełniej, żywiołowej, bliżej (a 950 wydają się ich jaśniejszą, bardziej konturową wersją) niż jasniejsze WP900, na których wokale (średnica) jest wycofana, tak jakby grało ze studni i stawiają swego rodzaju barierę do pełnego wglądu w nagranie.

Moim zdaniem maluchy wypadają ciekawiej, grają bardziej angażująco. 😊

 

IMG_1119.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zdzichon napisał(a):

 

Japończycy chyba lubią takie klimaty, czasami dostaję liściki przy zakupach np. noźy. 😊
 

Podskoczyłem jeszcze do paczkomatu a tam przesyłka od @Spawn. Dziekuję Mateusz. 😊

 

IMG_1120.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Dojechał nowy domek dla zabawek :) 

 

Szafka robiona na zamówienie, pod wymiar. Lite solidne drewno (Palisander) o przepięknej barwie ❤️

 

 

 

 

IMG_3526.JPG

 

IMG_3606.JPG

 

IMG_3597.JPG

 

IMG_3609.JPG

 

IMG_3645.JPG

 

IMG_3634.JPG

 

IMG_3685.JPG

Gratulacje, piękny mebel- brakuje serduszek. Słuchawki „nie ugotują się” od tej lampy? Może nie jest to dobre miejsce dla nich. Pisałeś, ze Woo tak się grzeje.

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Niee, aż tak sie nie grzeje :) Zresztą będą z tyłu zamontowane wiatraczki, co by mogłby chłodzić sprzęt. Myśle tez o klimie na lato. Zobaczymy. Pozatym słuchawki prawdopodobnie (mam kilka jeszcze innych pomysłów) będą wisieć na ścianie na takich wieszakach :

 

https://www.thomann.de/ie/rooms_audio_line_wh_n_headphone_wall_holder.htm

 

 

 

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobny zakup do biura

Szukałem czegoś co ma wyjście 4,4mm BAL i całkiem fajną moc.. i znalazłem, do tego cena za jaką udało mi się kupić to już ech... nie mogłem się oprzeć.

FiiO Q11

 

Image (8).jpeg

  • Like 8
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, marek_m napisał(a):

Cena jest rzeczywiście kusząca. A jak gra ?

Trudno wyrokować... po krótkich odsłuchach, ale tak po cieplejszej stronie, łagodzi górę, trochę gubi szczegóły.

Jest za to przyjemnie i relaksująco, do pracy jak znalazł. Tutaj nie chodziło mi o mi o jakieś mistrzostwo ale o ten port 4,4 (co by nie musieć zmieniać kabla w pracy) i w razie mieć te 500mW.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, docentore napisał(a):

To vaporware czy inny nowy synthpop?

 

 

W tym akurat wypadku polecieli bliżej klasycznego house.

 

https://neoncityrecords.bandcamp.com/album/skyline-digital-double-ep

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności