Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

8 hours ago, Rafacio said:

Będziesz wymieniać kable i bebechy?

Właśnie sprawdziłem lampy i w większości są rosyjskie, jugosłowiańskie więc postaram sie wymienić powoli ma Mullardy czy inne.

Ten żółty kabel wymienialem juz w moim dacku i wiem, że można lepiej.

Wymienie też Twoje ulubione bezpieczniki🙂

Edytowane przez NuYam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, NuYam napisał(a):

Audio Note Kit Phono MM Stage.

Moja droga na szukanie przedwzmacniacza phono zakończyła się dzięki Bogu🙏

Zdjęcie z neta.

anmm.thumb.jpg.32ac32e6a945fa2ffe54b5fc5ed307d2.jpg

Kit oznacza, że sprzedaje to AN? Czy to DIY. Bo jak to pierwsze to ta pordzewiała blacha nie za dobrze świadczy. Też ją wymień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Rafacio said:

Kit oznacza, że sprzedaje to AN? Czy to DIY.

Audio Note i AN Kits to dwie różne firmy na różnych kontynentach, ale ze wspólną przeszlością.

Kity są wysyłane z Kanady i wymagają samodzielnego złożenia.

13 minutes ago, Rafacio said:

Bo jak to pierwsze to ta pordzewiała blacha nie za dobrze świadczy.

Nie przeszkadza mi🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, NuYam napisał(a):

Nie przeszkadza mi. Jak tobie przeszkadza to się nie patrz😂😛

 

36 minut temu, Rafacio napisał(a):

1683313084408.jpg

Jeśli ci rdza w sprzęcie nie przeszkadza to spoko.

Rustykalne brzmienie 😁😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2023 o 13:14, Dirian napisał(a):

Na urozmaicenie majówki ;) 

 

 

IMG_5951.jpeg

Ja tez zamierzam kupić ale Dunu SA6 OG. :) One czy Nanny są mniej fatygujace? Ja miałem Nanny i kupiłbym jeszcze raZ je, ale ciekawi mnie ten hype na SA6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomek1777 napisał(a):

Podziwiam zapału do takich konfiguracji 😃. Jeszcze sprzęt przenośny  ,czy już stacjonarka ? 

Stacjonarka mieszcząca się do torby na laptopa;) Akurat cayin i ten setup jest kluczowy dla dużych słuchawek. Do IEMów sam Hugo (jak na drugim zdjęciu) jest wystarczający, a nawet technicznie lepszy 

1 godzinę temu, Palpatine napisał(a):

Jak C9 zmienia dźwięk względem samego Hugo2?

Są 4 ustawienia, więc są to różne smaki. Sam Hugo2 jest lepszym technicznie połączeniem z Fourte, C9 trochę je zmiękcza. Jednak w nausznych c9 jest kluczowy. Na samym hugo grają płasko, bez dynamiki i jasno w porównaniu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Elos napisał(a):

Ja tez zamierzam kupić ale Dunu SA6 OG. :) One czy Nanny są mniej fatygujace? Ja miałem Nanny i kupiłbym jeszcze raZ je, ale ciekawi mnie ten hype na SA6 :)

 

Zależy co kogo fatyguje, mnie Nanny potrafiły momentami trochę męczyć graniem przetworników EST.

 

SA6 OG grają mocno inaczej, są spokojniejsze, mniej rozrywkowe i bardziej "intymne". Nie ma w nich tyle powietrza co w Nanna. Mają też mniej basu. Takie spokojne granie któremu niewiele można zarzucić (no dla mnie brakowało niskich tonów). SA6 MKII grają trochę bardziej w stylu Nanna.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności