Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Dirian napisał(a):

 

Świetne tipsy, moim zdaniem must have w kolekcji 👍

Pierwsze wrażenie robią bardzo dobre i mają mega szeroki otwór. Mam je teraz w uszach i QKZ grają z nimi zadziwiająco dobrze - basu trochę odjęły, uczyniły go jakby bardziej sprężystym, scena jest napowietrzona, normalnie szok zważywszy na cenę za komplet.

Odnośnie tipsów to jadą do mnie jeszcze TRN T i zastanawiam się nad tymi, bo na head-fi sporo osób je chwali.

 

58 minut temu, jarzyna napisał(a):

Dzięki 🙂 Kubek prezentowy ze Star Wars. 

Tipsy Clarion mam w liście życzeń i pewnie też kiedyś kupię. Ale mam sporo tipsów z szerokim otworem, więc ostatnio kupiłem final audio type E. Wygodne tipsy, które dodają basu i łagodzą górę. 

Tipsy najtaniej kupisz w zestawie właśnie z tymi słuchawkami QKZ - z tego co pamiętam zapłaciłem 16$ jeszcze przed zastosowaniem jakichkolwiek zniżek. Same nakładki są już mniej opłacalne z uwagi na dodatkową opłatę za wysyłkę. Z tipsów o wąskim otworze fajne są SpinFity CP145 i CP500.

 

Gdzie te pokemony dorwałeś? Ja mam tylko takiego koleżkę. :D

 

krecik.jpg

Edytowane przez Hustler
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hustler napisał(a):

Gdzie te pokemony dorwałeś? Ja mam tylko takiego koleżkę. :D

Krecik to kozak, nawet poród potrafi przyjąć 👍

Figurki Pokemon Battle Ready rodem z Japonii chociaż  Made in China, to tanie nie są. Cenią się podobnie jak Oriolus.

Pikachu przywieziony z Finlandii, reszta znaleziona w Smyku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Beh0lder napisał(a):

Żegnam Cię Samsungu Flip 3 i łamiący się ekranie, nie polecam.

 

 

Mówisz, że ta technologia nadal przeżywa choroby wieku dziecięcego? Nawet w wydaniu Samsunga, który poświęcił na nią pewnie miliony w działach R&D?

 

Szkoda, szkoda..
Myślałem, że moim kolejnym telefonem będzie właśnie jakiś składak i że w perspektywie roku /półtora na rynku pokaże się w końcu coś, co ze spokojem będzie można kupić i używać przez najbliższe lata. Zazwyczaj zmieniam smartfony co około 3 lata, bo uważam że dopiero takie cykle pozwalają zauważyć i docenić nowalijki.

 

Pewne nadzieje pokładam jeszcze w składanym Pixelu. A nuż Google pokaże, że umie w hardware.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, HappyBlack napisał(a):

 

Mówisz, że ta technologia nadal przeżywa choroby wieku dziecięcego? Nawet w wydaniu Samsunga, który poświęcił na nią pewnie miliony w działach R&D?

 

Szkoda, szkoda..
Myślałem, że moim kolejnym telefonem będzie właśnie jakiś składak i że w perspektywie roku /półtora na rynku pokaże się w końcu coś, co ze spokojem będzie można kupić i używać przez najbliższe lata. Zazwyczaj zmieniam smartfony co około 3 lata, bo uważam że dopiero takie cykle pozwalają zauważyć i docenić nowalijki.

 

Pewne nadzieje pokładam jeszcze w składanym Pixelu. A nuż Google pokaże, że umie w hardware.

Telefon kupiony na black friday 2021, po prawie roku folia zaczęła się odklejać i częściowo pękła pośrodku. Dodam że nie bawiłem się mechanizmem dłużej niż tydzień i potem było to typowe używanie smartfona jak każdego innego. Wysłałem do xkom na wymianę i wymienili, być może dlatego że przekroczyli termin 14 dni na odpowiedź. Teraz zbieram siły żeby znów odesłać bo po pół roku padło znowu ale nie mam zamiaru chodzić z tykającą bombą w kieszeni i telefon naprawiony czy też nie idzie w odstawkę. W razie wątpliwości zapraszam na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HappyBlack napisał(a):

Myślałem, że moim kolejnym telefonem będzie właśnie jakiś składak i że w perspektywie roku /półtora na rynku pokaże się w końcu coś, co ze spokojem będzie można kupić i używać przez najbliższe lata.

 

Te czasy już minęły, I niestety nigdy nie wrócą... 

2 godziny temu, HappyBlack napisał(a):

Zazwyczaj zmieniam smartfony co około 3 lata,

 

To i tak naginasz, że tak powiem 'czasoprzestrzeń'. Obecnie producent wykłada właśnie te grube miliony w r&d by konsument wymieniał telefon co 2 lata ;)

 

Także gratuluję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, _salgado_ napisał(a):

To i tak naginasz, że tak powiem 'czasoprzestrzeń'. Obecnie producent wykłada właśnie te grube miliony w r&d by konsument wymieniał telefon co 2 lata ;)

Apple podaje, że ich telefony są średnio wymieniane co 4-5 lat. Wsparcie jest ok 6-7 letnie. iPhone 8 z 2017 dostał najnowszy IOS

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Palpatine napisał(a):

Apple podaje, że ich telefony są średnio wymieniane co 4-5 lat. Wsparcie jest ok 6-7 letnie. iPhone 8 z 2017 dostał najnowszy IOS

Mam iP X, porównywałem go z 13 i dla mnie nie ma wielkiej różnicy. Świetny telefon, ciężko uwierzyć, że to smartfon z 2017 roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Androida też można długo używać, mam OnePlusa 7T z 2019 roku (jako telefon zapasowy) i nadal zapierdziela bardzo dobrze i zawstydziłby pod tym względem niejednego wydanego dziś średniaka za 2-3k. System też w miarę aktualny bo jest Android 12, choć wiadomo - poprawki zabezpieczeń najświeższe nie są i to jest minus.

 

Mam nawet masę znajomych co dalej siedzą na iPhone 7 / iPhone 8 i tylko wymieniają baterię. Bo dla nich ten telefon jest mały, wygodny i wystarczający. Kwestia oczekiwań, ja kiedyś też miałem zajawkę na częste wymienianie telefonów, ale odkąd kupiłem iPhone 13 Pro to mi zdecydowanie przeszła, bo i na rynku od kilku lat niewiele się zmienia. Jedyne co mi się spodobało to koncepcja Galaxy Fold z tym rozkładanym ekranem ala tablet, ale jak widać po przykładzie wyżej - te rozkładane ekrany to póki co bubel. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Palpatine napisał(a):

Apple podaje, że ich telefony są średnio wymieniane co 4-5 lat. Wsparcie jest ok 6-7 letnie. iPhone 8 z 2017 dostał najnowszy IOS

 

Aha. No akurat Apple ma chyba najwięcej za uszami ;) imo to czysto pr'owe zagrywki z ich strony, być może by odbudować reputację? To w końcu chyba pierwsza firma, której udowodniono i wytoczono proces za "spowalnianie telefonów" nowymi os'ami. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dirian napisał(a):

Androida też można długo używać, mam OnePlusa 7T z 2019 roku (jako telefon zapasowy) i nadal zapierdziela bardzo dobrze i zawstydziłby pod tym względem niejednego wydanego dziś średniaka za 2-3k. System też w miarę aktualny bo jest Android 12, choć wiadomo - poprawki zabezpieczeń najświeższe nie są i to jest minus.

 

Mam nawet masę znajomych co dalej siedzą na iPhone 7 / iPhone 8 i tylko wymieniają baterię. Bo dla nich ten telefon jest mały, wygodny i wystarczający. Kwestia oczekiwań, ja kiedyś też miałem zajawkę na częste wymienianie telefonów, ale odkąd kupiłem iPhone 13 Pro to mi zdecydowanie przeszła, bo i na rynku od kilku lat niewiele się zmienia. Jedyne co mi się spodobało to koncepcja Galaxy Fold z tym rozkładanym ekranem ala tablet, ale jak widać po przykładzie wyżej - te rozkładane ekrany to póki co bubel. 

 

 

Dlaczego bubel? Mam Folda i uważam go za bardzo dobry sprzęt, wyeliminował u mnie wady LG G8X, jedyne na co mogę narzekać to bateria. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kubachim napisał(a):

Ja po pozbyciu się MIUI z Mi 9T też nie widzę potrzeb zmian, a 3 lata pykną zaraz. Niech służy do zajechania. 

Z zazdrością patrzę na ekran w Mi 9 T pro - obraz żyleta, no i wysuwana kamerka do selfie robi robotę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, _salgado_ napisał(a):

 

Aha. No akurat Apple ma chyba najwięcej za uszami ;) imo to czysto pr'owe zagrywki z ich strony, być może by odbudować reputację? To w końcu chyba pierwsza firma, której udowodniono i wytoczono proces za "spowalnianie telefonów" nowymi os'ami. 

 

To jest oczywiście bzdura. Ludzie w XXI wieku nie umieją czytać ze zrozumieniem lub czytają tylko nagłówki

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zgreg napisał(a):

Z zazdrością patrzę na ekran w Mi 9 T pro - obraz żyleta, no i wysuwana kamerka do selfie robi robotę ;)

 

Właśnie Mi 9T Pro (aka raphael) posiadam i nie mogę przestać się nadziwić, że nikomu później już nie zależało na tym, by to paskudne oczko przedniej kamery jakoś schować. Pomysł wysuwanego peryskopu jest genialny, zwłaszcza dla osoby mojego pokroju, która używa kamerki selfie raz na kwartał, może rzadziej.

Rozsądne wymiary, wejście 3.5 mm, możliwość wymiany baterii (co już raz uczyniłem), świetny OLED i duże wsparcie ze strony modderskiej (czyli ww. custom ROMy) sprawiają, że naprawdę nie zależy mi na wymianie go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, vonBaron napisał(a):

Dlaczego bubel? Mam Folda i uważam go za bardzo dobry sprzęt, wyeliminował u mnie wady LG G8X, jedyne na co mogę narzekać to bateria. 

 

Bubel ze względu na ekran i jego potencjalną awaryjność, poza tym sprzęt bardzo w porządku. Nie kupiłbym jednak urządzenia, przy którym istnieje ryzyko, że ekran się zepsuje przy normalnym użytkowaniu. Szczególnie od Samsunga, który ma tragiczną politykę gwarancyjną i zwala wszystko na użytkownika o czym się sam przekonałem kilka lat temu, a niedawno kumpel przy reklamacji S22+ gdzie telefon był praktycznie pół roku w serwisie i była wielomiesięczna przepychanka zanim go w końcu naprawili. Dla mnie to jakiś żart przy urządzeniu za tyle kasy.

 

Edytowane przez Dirian
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bakus1233 napisał(a):

A jak długo go masz?

6 mcy

3 godziny temu, Dirian napisał(a):

 

Bubel ze względu na ekran i jego potencjalną awaryjność, poza tym sprzęt bardzo w porządku. Nie kupiłbym jednak urządzenia, przy którym istnieje ryzyko, że ekran się zepsuje przy normalnym użytkowaniu. Szczególnie od Samsunga, który ma tragiczną politykę gwarancyjną i zwala wszystko na użytkownika o czym się sam przekonałem kilka lat temu, a niedawno kumpel przy reklamacji S22+ gdzie telefon był praktycznie pół roku w serwisie i była wielomiesięczna przepychanka zanim go w końcu naprawili. Dla mnie to jakiś żart przy urządzeniu za tyle kasy.

 

Też czytałem o wspaniałej polityce reklamacyjnej samsunga, liczę że w moim egzemplarzu wszystko będzie ok... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności