Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, lobuz1 napisał(a):

Może nie zakup, ale taki podarunek od kogoś życzliwego. Żona kazała mi dzisiaj wieczorem wyrzucić śmieci i zobaczcie co znalazłem w altance śmietnikowej, w pudełku po butach i kartką z tekstem: „Sprawne, do wzięcia. Pozdrawiam Adrian”. Zdjęcia słabe bo robione telefonem, przy słabym oświetleniu. Jutro je sprawdzę bo już późno.

IMG_0921.jpeg

 

Jakość jakością, ale zdjęcie ma rozmiar chyba 120p :P 


Co to za słuchawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Dirian napisał(a):

 

Jakość jakością, ale zdjęcie ma rozmiar chyba 120p :P 


Co to za słuchawy?

Mają wytarte napisy, ostało się jeno oznaczenie HE90. Pewnie nic ciekawego, jakiś no name.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, dj1978 napisał(a):

 

Nie byłbym pewny czy to dobry deal, jeśli nie mieli na stanie chociaż 1 szt Orfiego.

 

Właśnie je rozładowujemy

 

 

4 minuty temu, lobuz1 napisał(a):

Mają wytarte napisy, ostało się jeno oznaczenie HE90. Pewnie nic ciekawego, jakiś no name.

 

Dobry materiał na dawce pałąka do przeszczepu jakichś lepszych przetworników typu tych z HD600 bo kształt muszli jak by podobny.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2023 o 15:22, Dirian napisał(a):

 

Graty, jak pierwsze wrażenia? Ciekawy jestem też porównania z Twoimi Meze, bo nie ukrywam, też chodziły mi po głowie. Ale jak posluchalem 660S2 to stwierdziłem, że to jednak to i nie ma co kombinować i zamawiać Meze dla porównania - skoro Sennki cieszą ucho ;) 

 

W dniu 1.04.2023 o 14:52, marek_m napisał(a):

HD660S2 :) 

spacer.png

 

W bezpośrednim porównaniu z hd650, hd660s2 jest trochę za ciasny. Dźwięk jest dość porównywalny.

W dniu 1.04.2023 o 07:44, Tytus1988 napisał(a):

Z podziękowaniami dla @Wiktor!🙂🥇

 

Lumii_20230228_151011243.jpg

 

20230330_150131.jpg

Wyglad mają Orfeuszy he-90=tek. Jednak niżej to STAX - opakowanie lub ochrona.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marek_m napisał(a):

 

W jakim sensie ?

Widocznie ktoś sądzi że ciasne oznaczać może wiele pady za małe, duża głowa. Ciężko mi powiedzieć cytowałem te słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2023 o 12:51, szwagiero napisał(a):

Trochę muzyki filmowej starej i nowej emoji846.png

ps. na Breakdance jest kawałek "Ain't nobody" ekipy Rufus z Chaką Khan - uwielbiam go emoji3590.pngfe8b18236eaf62f60c714a90e2cc6d1d.jpgff872c52931892e7dc841c3b1e83807f.jpg

Soundtrack Chernobyl - fantastyczna płyta. A co oznacza tajemniczy numer 67? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły kabelki (modułowy mmcx HAKUGEI Moonstone, 2.5mm 2pin 0.78 NiceHCK JIALAI JLDT2, 2.5m 2pin 0.78 NiceHCK JIALAI JLY3 oraz 2.5mm mmcx NiceHCK SkyFlag 7N), adaptery (2pin 0.78 na mmcx oraz mmcx na 2pin 0.78), etui (różne typy od NiceHCK) i narzędzie do rozłączania mmcx (nawet daje rade) zamówione na 13 urodziny Aliexpress ;) Testuję póki co na DAP'ie Hiby R3 Pro Saber 2022 te kabelki mmcx i są one duże lepsze od tych co miałem (nawet od FiiO LC-2.5C), więc było warto :)

 

kabelki_adaptery_etui.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności