Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, saudio napisał(a):

Jakie Staxy to Senki. Legendy nie poznajesz.

 

Przepraszam, zmylił mnie woreczek :) Nie za bardzo mnie interesują Sennheisery, to i nie poznaje. Prosze mi wybaczyć. Aczkolwiek rzeczywiście stylistyka podobna 🙂👍

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, audionanik napisał(a):

Patrzyłeś w ogóle dziś na kalendarz?

Zdjęcie wież WTC też?

Biorąc pod uwagę zdjęcie z załącznika ciężko powiedzieć co to za słuchawki, szczególnie laikowi.

Screenshot_2023-04-01-13-29-57-69_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roo_Volt napisał(a):

Jak się okazuje można być aż takim dyletantem sadząc się na konesera. To podobnie jak pozować repliką AP uważając, że nikt tego nie zauważy. 

Mistrz!

Dlaczego ktoś niesłusznie mnie oskarża, że używam podrób/replik i ten post jeszcze wisi, a posty, które udowadniają autentyczność produktu są usuwane? Jestem w stanie udowodnić, że każdy zegarek, który mam jest oryginalny. Rozumiem, że to nie jest wątek do tego typu sporów, ale jeżeli niejaki @Roo_Volt oskarża mnie tutaj publicznie, przez co stawia mnie w złym świetle, to mam prawo się obronić i co więcej mam do tego mnóstwo argumentów poprartych dokumentami. Jestem uczciwym człowiekiem i nie mogę sobie na coś takiego pozwolić. Tym bardziej, że się brzydzę podrobami i z tego typu rzeczami od dawna walczę jak tylko mogę. Jeżeli już kasujecie posty, to kasujcie wszystkie. I wtedy ja sobie mogę wszystko wyjaśnić z kolegą na pw. 

 

@KaszaWspraju

Edytowane przez MichalZZZ
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, marek_m napisał(a):

HD660S2 :) 

spacer.png

 

 

Graty, jak pierwsze wrażenia? Ciekawy jestem też porównania z Twoimi Meze, bo nie ukrywam, też chodziły mi po głowie. Ale jak posluchalem 660S2 to stwierdziłem, że to jednak to i nie ma co kombinować i zamawiać Meze dla porównania - skoro Sennki cieszą ucho ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dirian napisał(a):

Ciekawy jestem też porównania z Twoimi Meze, bo nie ukrywam, też chodziły mi po głowie. Ale jak posluchalem 660S2 to stwierdziłem, że to jednak to i nie ma co kombinować i zamawiać Meze dla porównania - skoro Sennki cieszą ucho

 

660S2 to 650 bez kocyka lub 660S z basem :D 

 

To mogłyby być moje jedyne słuchawki. Mogę na nich słuchać muzyki godzinami 👍

 

Meze są bardziej rozrywkowe. Ultra wygodne, ale większe i cięższe. Są bardzo łatwe do napędzenia. iFi Go Link to dla nich idealny partner :) 

 

 

Edytowane przez marek_m
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wracając z Wrocławia od Marcina ( kuropa ) Dzięki Wielkie za gościnę w nowym salonie :) i za spotkanie z resztą uczestników tego wydarzenia :) odstawiając Przemka i Gracjana zakupiłem na bazarku tak od niechcenia taki to egzemplarz i nie wiem czy mi to zagra ? czy będę musiał puścić dalej do ludzi bo jakoś na stary antyk wygląda 🤡🤪

966356873_images(1).jpeg.f83ad1d5f1517c2b17ee56389d635b20.jpeg

  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie zakup, ale taki podarunek od kogoś życzliwego. Żona kazała mi dzisiaj wieczorem wyrzucić śmieci i zobaczcie co znalazłem w altance śmietnikowej, w pudełku po butach i kartką z tekstem: „Sprawne, do wzięcia. Pozdrawiam Adrian”. Zdjęcia słabe bo robione telefonem, przy słabym oświetleniu. Jutro je sprawdzę bo już późno.

IMG_0921.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności