Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, lobuz1 napisał(a):

Te 20,97$ to odliczony Vat, który będziesz musiał zapewne zapłacić jak paczka trafi do Polski, więc nie wiem czy to „niespodzianka”’ w tym pozytywnym tego słowa znaczeniu. 😊

 

Niekoniecznie. Na samym dole jest napisane: "VAT wliczony w cenę".

 

A po najechaniu kursorem na ikonkę znaku zapytania pojawia się takie wyjaśnienie:

image.thumb.png.39c25bd6de49c0a5100921b32a1fdd5b.png

 

Zresztą, nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu. Jeśli pojawią się stosowne opłaty, to trudno.

Que sera, sera.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, HappyBlack napisał(a):

 

Niekoniecznie. Na samym dole jest napisane: "VAT wliczony w cenę".

 

A po najechaniu kursorem na ikonkę znaku zapytania pojawia się takie wyjaśnienie:

image.thumb.png.39c25bd6de49c0a5100921b32a1fdd5b.png

 

Zresztą, nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu. Jeśli pojawią się stosowne opłaty, to trudno.

Que sera, sera.

Vat masz doliczony 18,89$, więc pewnie nie będziesz już płacił. Też czekam na przesyłkę z aliexpress z trackingiem NL, tylko u mnie nie doliczyli Vatu i zastanawiam się czy w Polsce mnie celnicy nie skasują. Tracking jest holenderski, więc sam nie wiem jak to będzie.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które dokładnie? Tylko jak przekraczają kwotę dajmy na to 7k zł, to nawet mi nie mów, bo tutaj mniej więcej mam barierę psychiczną jeżeli chodzi o kable ;)Swego czasu chciałem wziąć na testy Hijiri HGP Million, bo ponoć też petarda, paru tutaj chłopaków się zachwycało, ale ciężko byłoby mi zaakceptować ich cenę i sobie odpuściłem. Musiałoby to naprawdę zagrać tak, że klękajcie narody, a kable pomimo, że są ważne i robią różnice, to pewnej granicy raczej nie przekroczą. Obecnie jestem zadowolony z Tellurium Black Diamond XLR, ale napewno będę też szukał jakiś fajnych interkonektów RCA. W określonych widełkach cenowych :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, MichalZZZ napisał(a):

Które dokładnie? Tylko jak przekraczają kwotę dajmy na to 7k zł, to nawet mi nie mów, bo tutaj mniej więcej mam barierę psychiczną jeżeli chodzi o kable ;)Swego czasu chciałem wziąć na testy Hijiri HGP Million, bo ponoć też petarda, paru tutaj chłopaków się zachwycało, ale ciężko byłoby mi zaakceptować ich cenę i sobie odpuściłem. Musiałoby to naprawdę zagrać tak, że klękajcie narody, a kable pomimo, że są ważne i robią różnice, to pewnej granicy raczej nie przekroczą. Obecnie jestem zadowolony z Tellurium Black Diamond XLR, ale napewno będę też szukał jakiś fajnych interkonektów RCA. W określonych widełkach cenowych :)

 

 

https://dyrholmaudio.com/x-series-interconnects/

Powinieneś się zmieścić w budżecie. Ok 6250 Euro🙃

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam. Pytam poważnie, bo i pady są uciśnięte, a i te łopatki nagłowne chyba nie są w stanie spoczynku. Dla takich lekkich słuchawek lepszym wyjściem jest chyba stojak gdzie one sobie wiszą.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vonBaron napisał(a):

Rozumiem że naśladujesz mój tor i jeszcze wleci tutaj Niimbus? :D

Z tym naśladowaniem to przypadek. Morpheus mk2 wleciał okazyjnie. W dodatku sprzętowa regulacja napięcia była kolejnym argumentem. Ambre wiadomo siłą rzeczy. TQ też wpadły, bo cena dobra, ale Dyrcholmy kuszą.

Niimbusa raczej nie biorę pod uwagę, bo przeprosiłem się z Dynahi😎

Już prędzej na CFA3 zapoluję😃

Edytowane przez Cain1916
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2023 o 15:56, Corvin74 napisał(a):

Dziś dojechały nowe lampy 2A3

PSVANE 2A3 ACME… teraz trzeba je wygrzewać.

 

811FF50F-DE06-49CF-BAEC-F73146FB0322.jpeg

C2CF6CD7-5784-4910-B316-E0D42B89CA8C.jpeg

 

Hej, 

 

Mógłbyś się podzielić wrażeniami po dłuższym użytkowaniu tych lamp? Może być tu, może być w wątku o lampach, albo na pw. Gdzie dusza zapragnie :)

 

Dziękuję i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2023 o 19:13, marco-polo napisał(a):

Zakupiłem serwer i znalazłem tam takie coś.

Katalog był Soundrack i pełno stacji.

Intryguje mnie zawartość foldera "DDR Tracks". Czyżby punkowe kapele z NRD w rodzaju Namenloss, Tantrum czy Skunks? ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności