Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, zielinskitomasz napisał(a):

FAW Noir Hybrid HPC.
Dziękuję @MP3store Krakow, a ściślej rzecz ujmując Michałowi za inspirację, itd, itp.
Piękne warkocze. Bardzo estetyczne i staranne wykonanie. 7f11c166f8a5dc764d2bfbc624f76aa8.jpg


Świetny kabelek, miałem okazje obczaić go nie tak dawno temu u klienta z OLX ;) Mimo dość sporych rozmiarów wizualnych jest bardzo wygodny i do tego elastyczny 👍

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Barbartek napisał(a):

Dawno tu nie wchodziłem, więc jest kilka nowych zakupów

Z Twoich zakupów "December Avenue" Stańki posiadam, natomiast "Deus Arrakis" Klausa Schulze zamierzam kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, joysofjoyc4 napisał(a):

I jak te Simgoty się sprawują? Hype uzasadniony?

Simgoty sprawują się bardzo dobrze. Technicznie jest świetnie. Góra bardzo dobrze rozciągnięta. Bas też dobrej jakości, aczkolwiek wolałbym go trochę więcej (podobno można go trochę dodać modem). Scena bardziej na szerokość, trochę brakuje wysokości.

Słucham na czerwonych filtrach. Tipsy CP145 i Azla Crystal. Stockowe mi nie podeszły. 

W swojej cenie świetna opcja. Chyba najlepszy Single DD do 120 USD jaki słyszałem, a spokojnie z droższymi można je porównywać.

Potrzebują pograć kilka godzin zanim się przetwornik ułoży.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, jarzyna napisał(a):

Simgoty sprawują się bardzo dobrze. Technicznie jest świetnie. Góra bardzo dobrze rozciągnięta. Bas też dobrej jakości, aczkolwiek wolałbym go trochę więcej (podobno można go trochę dodać modem). Scena bardziej na szerokość, trochę brakuje wysokości.

Słucham na czerwonych filtrach. Tipsy CP145 i Azla Crystal. Stockowe mi nie podeszły. 

W swojej cenie świetna opcja. Chyba najlepszy Single DD do 120 USD jaki słyszałem, a spokojnie z droższymi można je porównywać.

Potrzebują pograć kilka godzin zanim się przetwornik ułoży.

Nakręcacie panowie na te simgoty. Zaraz się okaże że też je kliknę. Chociaż cały czas się biję z myślami nad Shuoerami S12 Pro. A jeszcze mam kupon od nich do oficjalnego sklepu na 15$. 

A miały być Sivga Oriole....

Edytowane przez hubercik12311
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, saudio napisał(a):

Widzę, że Cię wciągnął skandynawski Pat.:)

To prawda. Zaraziłem się skandynawskim jazzem a ta płyta z muzyką EST, gitarką Ulfa Wakeniusa jest bardzo przyjemna i świeża. 😊

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lobuz1 napisał(a):

To prawda. Zaraziłem się skandynawskim jazzem a ta płyta z muzyką EST, gitarką Ulfa Wakeniusa jest bardzo przyjemna i świeża. 😊

Skoro tak, to zainteresuj się norweskim pianistą, którego najpierw @Compton, a potem ja zapodaliśmy w wątku jazzowym: Eyolf Dale, póki co znam tylko tegoroczną płytę The Wayfarers, ale bardzo zachęca do poznania reszty jego dorobku:

a3374987856_10.jpg

 

@lobuz1 No i jeszcze klasyka, głównie z Norwegii: Jan Garbarek, Terje Rypdal, Arild Andersen, Jon Christensen, Bobo Stenson i wielu innych.

Edytowane przez Bednaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Bednaar napisał(a):

Skoro tak, to zainteresuj się norweskim pianistą, którego najpierw @Compton, a potem ja zapodaliśmy w wątku jazzowym: Eyolf Dale, póki co znam tylko tegoroczną płytę The Wayfarers, ale bardzo zachęca do poznania reszty jego dorobku:

a3374987856_10.jpg

 

@lobuz1 No i jeszcze klasyka, głównie z Norwegii: Jan Garbarek, Terje Rypdal, Arild Andersen, Jon Christensen, Bobo Stenson i wielu innych.

Dziękuję, wszystkich wymienionych artystów znam i słucham, polecaną płytę też. Sporo tego jest i warto też wspomnieć chociażby o Tord Gustavsen.

…jeszcze w oczekiwaniu na streamer Holo Red taki tymczasowy, budźetowy kabelek AES.

A05604C1-17DD-4B5E-A724-849B67D7592E.jpeg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czym sobie zasłużyłem na taki rabat ze strony sklepu, ale czasem warto wziąć sprzedawców na AliExpress na przeczekanie.

 

Złożyłem wczoraj zamówienie, ale go nie opłaciłem, bo okazało się, że brakowało mi dosłownie paru groszy na Revolucie na zamianę PLN na USD. Nie doładowywałem konta i tylko czekałem, aż dolar spadnie na tyle, by mi starczyło. Tak się stało, ale dopiero koło 23:00.

Wchodzę dzisiaj, by dokończyć transakcję, a tu taka niespodzianka - sprzedawca dał mi upust na 20$.

 

image.thumb.png.3e4eb28ca9f560953adf8b7fa85ecb68.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wiosenna promocja Tempotec'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, HappyBlack napisał(a):

Nie wiem, czym sobie zasłużyłem na taki rabat ze strony sklepu, ale czasem warto wziąć sprzedawców na AliExpress na przeczekanie.

 

Złożyłem wczoraj zamówienie, ale go nie opłaciłem, bo okazało się, że brakowało mi dosłownie paru groszy na Revolucie na zamianę PLN na USD. Nie doładowywałem konta i tylko czekałem, aż dolar spadnie na tyle, by mi starczyło. Tak się stało, ale dopiero koło 23:00.

Wchodzę dzisiaj, by dokończyć transakcję, a tu taka niespodzianka - sprzedawca dał mi upust na 20$.

 

image.thumb.png.3e4eb28ca9f560953adf8b7fa85ecb68.png

Te 20,97$ to odliczony Vat, który będziesz musiał zapewne zapłacić jak paczka trafi do Polski, więc nie wiem czy to „niespodzianka”’ w tym pozytywnym tego słowa znaczeniu. 😊


 

Cytat

Zamówienia wysyłane spoza UE o wartości towaru powyżej 150 EUR będą podlegały opodatkowaniu podatkiem VAT w momencie importu do UE. Cena Twojego zamówienia została dostosowana w celu odzwierciedlenia późniejszego poboru podatku VAT w urzędzie celnym. Zachęcamy do potwierdzenia logistyki oraz uzgodnień dotyczących płatności podatku (VAT, cła, opłaty agenta itp.) ze sprzedawcą

 

 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności