Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

CA Supermoon w wersji universal? Sprzedają takie, czy to demko?
Dema do odsłuchów są czarne, to jest wersja uniwersalna "moonstone" którą puścili w mocno ograniczonej ilości, ciężko zdobyć ale mam anioła stróża któremu się to udało

Drapnięte z Find X5 pro

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwzmacniacz gramofonowy Fezz Audio Gratia.

Zdjęcia ze strony producenta.

Od razu zmieniłem bezpiecznik, okablowanie wewnetrzne i opampa na Staccato i można słuchać i to nawet z przyjemnością🙂

1411160488_gratiaprzod.jpg.468953f50f4f5555dea0df62b8ecf379.jpg173089479_gratiaty.jpg.6c28b459bef76313e15104a9a05e545e.jpg

Edytowane przez NuYam
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, x86 napisał(a):

Niebiański, znaczy niebieski iBasso DC04 Pro

3.jpg

1.jpg

 

Tak samo jak recenzent

https://www.headfonia.com/ibasso-dc04pro-review/

zastanawiam się czy załapałem się na promocję od producenta lub sprzedawcy bo również otrzymałem "doklejony" z boku opakowania kabelek dla "japka". Nie planuję używać ale miły gest :) 

2.jpg

 

Wydawał mi się, że będzie sporo większy od xDuoo Link 2 bal a tu niespodzianka :

 

image.jpeg

 

Do DC06 też taki kabelek u Marasa dostałem, to może normalnie dodają? IMHO każdy dongiel powinien mieć kabel do jabłka w zestawie, o ile jeszcze tym tańszym można wybaczyć to jak widzę dongle za przeszło 1000 zł bez kabelka Lighting to trochę słabo to wygląda ze strony producenta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dirian napisał(a):

Do DC06 też taki kabelek u Marasa dostałem, to może normalnie dodają?

Mój pochodzi z innego polskiego sklepu, a mimo to też się załapałem więc wygląda na dokładkę od iBasso. Widocznie ostatnia, decyzyjna osoba w tej firmie nie lubi oszczędności i kazała produkcji dokładać :D bo w sumie w środku zmieściłby się w odpowiednim wycięciu pianki.

8 minut temu, Dirian napisał(a):

IMHO każdy dongiel powinien mieć kabel do jabłka w zestawie, o ile jeszcze tym tańszym można wybaczyć to jak widzę dongle za przeszło 1000 zł bez kabelka Lighting to trochę słabo to wygląda ze strony producenta. 

Pełna zgoda. Zawsze można go odsprzedać właścicielowi droższego dongla i telefonu spod znaku jabłka. Nie chcesz kupić ? :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, śliczne są dopóki ta biel się nie ubrudzi 🤣

Zrobiłem kiedyś kabel do denonów d600 właśnie w białym oplocie i to był mój największy błąd w życiu. Na początku połączenie czarnego z białym wyglądało super, ale z czasem zabrudził się ten oplot i już nie wyglądało tak fajnie. Jak dobrze pamiętam, to ostatecznie zmieniłem oplot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bakus1233 napisał(a):

To prawda, śliczne są dopóki ta biel się nie ubrudzi 🤣

Zrobiłem kiedyś kabel do denonów d600 właśnie w białym oplocie i to był mój największy błąd w życiu. Na początku połączenie czarnego z białym wyglądało super, ale z czasem zabrudził się ten oplot i już nie wyglądało tak fajnie. Jak dobrze pamiętam, to ostatecznie zmieniłem oplot.

 

Jestem tego świadom w 100%, ale odkąd pamiętam co się da kupuję białe/srebrne/siwe/grafitowe tak mi się upatrzyło już. co to za radość mieć wszystko czarne ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, x86 napisał(a):

Niebiański, znaczy niebieski iBasso DC04 Pro

 

 

 

Tak samo jak recenzent

https://www.headfonia.com/ibasso-dc04pro-review/

zastanawiam się czy załapałem się na promocję od producenta lub sprzedawcy bo również otrzymałem "doklejony" z boku opakowania kabelek dla "japka". Nie planuję używać ale miły gest :) 

 

 

Wydawał mi się, że będzie sporo większy od xDuoo Link 2 bal a tu niespodzianka :

 

 

 

2 godziny temu, Dirian napisał(a):

 

Do DC06 też taki kabelek u Marasa dostałem, to może normalnie dodają? IMHO każdy dongiel powinien mieć kabel do jabłka w zestawie, o ile jeszcze tym tańszym można wybaczyć to jak widzę dongle za przeszło 1000 zł bez kabelka Lighting to trochę słabo to wygląda ze strony producenta. 

 

2 godziny temu, x86 napisał(a):

Mój pochodzi z innego polskiego sklepu, a mimo to też się załapałem więc wygląda na dokładkę od iBasso. Widocznie ostatnia, decyzyjna osoba w tej firmie nie lubi oszczędności i kazała produkcji dokładać :D bo w sumie w środku zmieściłby się w odpowiednim wycięciu pianki.

Pełna zgoda. Zawsze można go odsprzedać właścicielowi droższego dongla i telefonu spod znaku jabłka. Nie chcesz kupić ? :P

 

Kabelek jest dorzucany przez sprzedawcę do nowych modeli :)

Do DC03 Pro też był na początku, ale już nie jest.

Edytowane przez Mayster
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności