Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ten analogowy sznyt i średnica z hd600 czy to coś całkiem innego. Nie ukrywam że hd600 z subbasem byłyby blisko mojego ideału.

 

I tak bym ich nie kupił bo słuchawki otwarte są mi potrzebne dokładnie do niczego, ale byłyby blisko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2023 o 19:19, Destruktor napisał(a):

Nie ma sprawy, jakbyś miał jakieś pytania jeszcze to pisz na priv

 

Nie mam niestety SpinFitów, a chętnie bym je sprawdził tutaj, ale jak pianki dają radę to nie będę ich specjalnie brał do tego.

 

A jak wygląda sprawa izolacji od hałasów otoczenia? Dobrze tłumią?

 

 

W dniu 7.03.2023 o 20:04, Jaro54 napisał(a):

Coś takiego może rozwiązać sprawę nietypowych gniazd mmcx w IE600 

 

Ciekawe rozwiązanie, pytanie tylko jak z komfortem jego użytkowania – zestaw przejściówka + właściwy wtyk będzie zapewne dosyć długi.

 

 

6 godzin temu, Dirian napisał(a):


Kupione ale czy zostaną, tego jeszcze nie wiem. Na razie jednak wrażenia jak najbardziej pozytywne - grają niemal tak jak oczekiwałem.

 

Miałeś wcześniej doświadczenia z HD600, HD650, HD660s? Jeśli tak, to jak wypadają HD660S2 w kontekście ceny? W zasadzie w cenie HD660S2 można mieć zarówno HD600, jak i HD650. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MrSheep napisał(a):


Dzięki za świetny opis, zainteresowałeś mnie HD660S2, pomimo skrajnych opinii na ich temat.

 

Ja z kolei przy okazji zakupu nowego interfejsu do monitorów pokusiłem się o HD650 ;) 

 

EC1831E0-8669-4234-9CCC-F91478EEDBAF.jpeg

 

Opinie są skrajne, bo mam wrażenie, że ludzie oczekiwali ulepszonych HD650, a tu poszli trochę w inną stronę. Mimo wszystko jeśli ktoś oczekuje więcej powietrza, lepszych detali i istniejącego subbasu, przy jednak zachowaniu szkoły grania Sennheisera, to HD660S2 będą strzałem w dziesiątkę ;)

 

Skrobnę jeszcze coś więcej na temat dźwięku w weekend w odpowiednim dziale bo pewnie wiele osób jest ciekawych tego modelu, a jednak cena nie zachęca do kupna w ciemno. Na razie podłączę je na kilkadziesiąt h żeby się trochę wygrzały i zobaczę czy coś się zmieniło ;)

 

No i jak już zdecydowałem, że HD660S2 ze mną zostają to trzeba powoli rozglądać się za jakąś mocniejszą integrą na biurko co by je jak najlepiej nakarmić... Eh, kolejne wydatki, ale taki sprzęcik chodzi za mną od dłuższego czasu to chociaż teraz mam dla niego pełne usprawiedliwienie :D

 

1 minutę temu, RadekBe napisał(a):

Dobra, stało się. Musiało, chorowałem na nią. Lekarz jasno dał wytyczne, a lekarzowi się nie odmawa nawet gdy lek nierefundowany.

 

Sus.thumb.jpg.7d06835cb5b24dbd79c63bbb1d4e354d.jpg

 

Skrobniesz po osłuchaniu jakieś krótkie porównanko HE1000SE do Susvara? Jestem ciekawy wrażeń i na ile różnica w cenie między tymi modelami jest uzasadniona. Pewnie za cholerę nie jest, no ale takie hobby ;) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RadekBe napisał(a):

Dobra, stało się. Musiało, chorowałem na nią. Lekarz jasno dał wytyczne, a lekarzowi się nie odmawa nawet gdy lek nierefundowany.

 

Sus.thumb.jpg.7d06835cb5b24dbd79c63bbb1d4e354d.jpg

 

Gratulowałem Ci już ostatnio na pw. ale warto to zrobić raz jeszcze i tutaj - moje najszczersze gratulacje Radziu! :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, RadekBe napisał(a):

Dobra, stało się. Musiało, chorowałem na nią. Lekarz jasno dał wytyczne, a lekarzowi się nie odmawa nawet gdy lek nierefundowany.

 

Sus.thumb.jpg.7d06835cb5b24dbd79c63bbb1d4e354d.jpg

Czy musiało do tego dojść? Widocznie musiało, skoro doszło 😎 A  mogłeś być sprytny i zaoszczędzić furę kasy kupując HD800 😁

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Dobra, stało się. Musiało, chorowałem na nią. Lekarz jasno dał wytyczne, a lekarzowi się nie odmawa nawet gdy lek nierefundowany.


Kabel to FAW Noir Hybrid HPC?
Jak go oceniasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Dirian napisał(a):

Skrobniesz po osłuchaniu jakieś krótkie porównanko HE1000SE do Susvara? Jestem ciekawy wrażeń i na ile różnica w cenie między tymi modelami jest uzasadniona. Pewnie za cholerę nie jest, no ale takie hobby ;) 

 

Hejka, oczywiście. Zbiorę się za jakiś czas na takie finalne zestawienie.

Czy warto? Warto.

Czy cena uzasadniona i uzasadniona różnica? To już od Ciebie zależy i tego ile chcesz na hobby wydać, bo kwoty za słuchawki są niemiarodaje i przesadzone.

HEkse i Susvara to są inne słuchawki do lekko innego repertuaru.

 

 

 

25 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Gratulowałem Ci już ostatnio na pw. ale warto to zrobić raz jeszcze i tutaj - moje najszczersze gratulacje Radziu! :)

 

Dzięki raz jeszcze Michał, jak widzisz nasz długie rozmowy na ten temat wreszcie przybrały materialną postać :)

 

 

 

14 minut temu, zielinskitomasz napisał(a):

Kabel to FAW Noir Hybrid HPC?
Jak go oceniasz?

 

 

Tak, to nowy nabytek razem z Susvarą, także daj mi chwilę ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Karkolomny napisał(a):

Czy musiało do tego dojść? Widocznie musiało, skoro doszło 😎 A  mogłeś być sprytny i zaoszczędzić furę kasy kupując HD800 😁

 

Wpisów kolegi @Rafacio się nie bierze na poważnie, z czasem się przekonasz ;)

 

Ten kto słyszał Susvare na odpowiednim systemie, ten doskonale wie jak potrafią one zagrać. Dobrym myślę tutaj przykładem jest kolega @audionanik, który też nie uważał tych słuchawek za wybitne, do czasu jak ich posłuchał na dedykowanym im systemie. Fajnie gdzieś tutaj na forum opisał swoje wrażenia z tego doświadczenia - krótko, z jajem, ale też bardzo treściwie. Ja również miałem te słuchawki u siebie w domu i grając z Niimbusa US5 Pro i Holo Maya KTE zrobiły na mnie ogromne wrażenie, jeżeli chodzi o dźwięk, a podobno na takim Enleumie jest jeszcze lepsza synergia i potrafią zagrać jeszcze lepiej 👍

 

25 minut temu, RadekBe napisał(a):

Dzięki raz jeszcze Michał, jak widzisz nasz długie rozmowy na ten temat wreszcie przybrały materialną postać :)

 

 

Najważniejsze aby być szczęśliwym i spełniać swoje marzenia 🙂👍 Polecam sie na przyszłość ;)

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MichalZZZ napisał(a):

Wpisów kolegi @Rafacio się nie bierze na poważnie

 

4 godziny temu, marek_m napisał(a):

Dlaczego ?

 

Jak najbardziej można brać na poważnie, ale trzeba uwzględnić jego specyficzny gust przesadnego (dla większości) "antyzamulacza".

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marek_m

 

Widzę, że potraktowałeś temat śmiertelnie poważnie, to pozwól, że go rozwinę, przy czym odrazu zaznaczę, że nie chce w nim uczestniczyć, bo to nic dla mnie interesującego :) Skoro rozumiesz, że się specjalizuje w ocenianiu innych, to znaczy, że nic nie rozumiesz, ale skoro tak uważasz, to masz do tego pełne prawo i nie zamierzam z tym polemizować. Pragnę jedynie zaznaczyć, że to nie jest tak, że kogoś oceniam, bo musialbym znać człowieka osobiście, żebym mógł go ocenić, ale po jego tutejszych wpisach odbieram go jako osobę trollujaca i wyśmiewającą innych, bo mają odmienne zdanie i lubią się w to hobby bawić i sprawia im to przyjemność, kiedy sobie żonglują sprzętem z wyższej półki. Głupi przykład pierwszy z brzegu - niejednokrotnie się spotkałem z jego wpisem, gdzie się naśmiewa z jak to sam nazywa audiofilów, a zapomina, że ni mniej ni więcej jak sam jest takim właśnie audiofilem, posiadając bądź co bądź hajendowe słuchawki. Dla mnie to już się kalkuluje do tego, żeby brać jego wpisy z przymrużeniem oka ;)

 

Tyle. Przepraszam za zaśmiecanie wątku. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, marek_m napisał(a):

A Twoje wpisy ? Brać na poważnie, czy odradzasz ?

Kolega marek_m niepotrzebnie się tak napina. Więcej luzu! 😀

8 godzin temu, Perul napisał(a):

Jak najbardziej można brać na poważnie, ale trzeba uwzględnić jego specyficzny gust przesadnego (dla większości) "antyzamulacza".

Moim zdaniem kolega Rafacio nie ma słuchu, co przekłada się na dość zdawkowe wypowiedzi merytoryczne. Oczywiście brak słuchu nie jest jego winą i nie przeszkadza zabawie w audio.

Edytowane przez Kazimierz9
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kazimierz9 napisał(a):

Kolega marek_m niepotrzebnie się tak napina. Więcej luzu! 😀

 

2 godziny temu, Kazimierz9 napisał(a):

Moim zdaniem kolega Rafacio nie ma słuchu, co przekłada się na dość zdawkowe wypowiedzi merytoryczne. Oczywiście brak słuchu nie jest jego winą i nie przeszkadza zabawie w audio

 

Nie rozumiesz zasad pisania na otwartym forum. 

Nie każde miejsce musi być "Onetowym" ściekiem.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności