Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Zapoczątkowane przez kolegów, ja kontynuuje - z cyklu pochwal się swoim pudłem/pudłami

eeee tam WA33

do tego lampy 2a3 PSVNE ACME - takie tam drobiazgi 😛

a bez zdjęcia sprzętu lajka nie będzie😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, The Grand Wazoo napisał(a):

Czyżby Voodoo 😉 znaczy Woo?

 

Teraz, Corvin74 napisał(a):

eeee tam WA33

do tego lampy 2a3 PSVNE ACME - takie tam drobiazgi 😛

a bez zdjęcia sprzętu lajka nie będzie😜

 

Problem jest tego typu, że ze 2 miesiące temu zamówiłem mebel pod wymiar z litego pięknego  drewna i w dalszym ciągu nie doszedł :( Miał być przed wzmakiem. Tyle wiem, że jest już na promie i płynie. W każdym razie wszystko razem będzie ważyło 70-80kg i trochę strach przy takiej wadze z moim aktualnym audio-mebelku. 

 

Zdjęcia cyknę na spokojnie, może jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Zapoczątkowane przez kolegów, ja kontynuuje - z cyklu pochwal się swoim pudłem/pudłami ;)

 

IMG_20230209_113754.jpg

 

Przeca wyraźnie napisane, że w paczkach są mp3ki :) Jeśli są mocno spakowane to nie dziwne, że żona paczki nie może ruszyć z miejsca.

 

Na poważnie - czekam na fotki, będziemy się z Tobą cieszyć :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rzuciłem wszystko co robiłem i przyjechałem szybciutko do domu :) Ja piernicze ale to na żywo się prezentuje! Po stokroć lepiej niż na zdjęciach w sieci. Nie spodziewałem się, że będzie tak duży, pomimo, że sobie wszystko wcześniej wymierzyłem. Ogromny kloc. Muszę też przyznać, że jest absolutnie prześwietnie wykonany. Lamp jeszcze nie odpakowalem, bo muszę sobie poczytać co i jak a i włączać tego nie będę jeszcze włączał, bo musi ostygnąć kilka godz. po podróży. W każdym razie oczy mi sie juz zaświeciły - bardzo, ale to bardzo mi się podoba wizualnie! Cieszę się też, że zdecydowałem się na srebrną wersję. Przypomina mi stare sprzęty audio bez jakiś specjalnych udziwnień, surowe mające swój niepowtarzalny urok.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, MichalZZZ said:

Dobra rzuciłem wszystko co robiłem i przyjechałem szybciutko do domu :) Ja piernicze ale to na żywo się prezentuje! Po stokroć lepiej niż na zdjęciach w sieci. Nie spodziewałem się, że będzie tak duży, pomimo, że sobie wszystko wcześniej wymierzyłem. Ogromny kloc. Muszę też przyznać, że jest absolutnie prześwietnie wykonany. Lamp jeszcze nie odpakowalem, bo muszę sobie poczytać co i jak a i włączać tego nie będę jeszcze włączał, bo musi ostygnąć kilka godz. po podróży. W każdym razie oczy mi sie juz zaświeciły - bardzo, ale to bardzo mi się podoba wizualnie! Cieszę się też, że zdecydowałem się na srebrną wersję. Przypomina mi stare sprzęty audio bez jakiś specjalnych udziwnień, surowe mające swój niepowtarzalny urok.

Jak zaczniesz już tube rolling to daj znać, mam parę fajnych lamp prostowniczych 274B/5U4G etc. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos prostowniczych lamp. Na wzmaku pisze 5U4G a ja dostałem 5U3C. To je to samo? :)

 

Napewno będę chciał kupić nowe lampki, ale najpierw muszę dobrze poznać wzmacniacz na stockowych, żeby wiedzieć w jakim kierunku chce zmierzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MichalZZZ napisał(a):

Apropos prostowniczych lamp. Na wzmaku pisze 5U4G a ja dostałem 5U3C. To je to samo? :)

5u3c- to „u” to jest Ц czyli C cyrylicą; zaś c to s; czyli symbol lampy to 5c3s, nie jest to dokładny odpowiednik diody 5u4g - wymaga stosowania za nią kondensatora o innej pojemności. Sprawdz sobie w dataszitach oraz w Woo jaki kond jest przed diodą. Może też tak być, że obie lampy mogą być zastosowane.

Tylko pamiętaj, że wesołki z Woo Audio mają czasem bardzo dziwne pomysły.

Edytowane przez audionanik
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, MichalZZZ said:

Apropos prostowniczych lamp. Na wzmaku pisze 5U4G a ja dostałem 5U3C. To je to samo? :)

 

Napewno będę chciał kupić nowe lampki, ale najpierw muszę dobrze poznać wzmacniacz na stockowych, żeby wiedzieć w jakim kierunku chce zmierzać.

5C3S może być czasami stosowana jako zamiennik, tak jak pisze audionanik.

Mam kilka takich - jest to bez wątpienia lampa killer, gra nieźle a kosztuje kompletne grosze.

Na zdjęciach często widać WA33 z prostownikiem 274B, więc pewnie też działa.

U mnie w Lampim 274b, 5u4g, 5c3s - wszystkie chodzą zamiennie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności