Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

AirPods-y nisza? W audiofilskim świecie na pewno. O ile pamietam, to w 2022r. Słuchawki Apple (czyli AirPods i Beats) miały udział sprzedaży w rynku TWS ok. 30% 
Wszystko ma swój kontekst. Tak w swiecie audio to jest nisza. W ogólnym świecie to audio jest niszą.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

 
tws20.jpg.1c467482f99cb5fbb0bc63470389f9aa.jpg
 
Nowa definicja pojęcia "nisza"  
Obrońca niszy



Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tytus1988 napisał(a):

(...)

 

 

 

 

@Tytus1988

 

Ślicznie dziękuję i chylę czoła :)

 

Niestety nie ma takiej reakcji wbudowanej w forum, adekwatnej do tego jak chcę Ci podziękować za ten piękny opis :)) i wkład jaki wnosisz w rozwój naszego wspólnego hobby na tym forum :)

Edytowane przez fallow
  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2023 o 19:01, retter napisał(a):

Obrońca niszy emoji1787.pngemoji12.pngemoji6.png

 

Broni się sama 👍

 

A tak na marginesie, to  że czegoś nie widzimy w tramwaju w drodze do szkoły / pracy, nie znaczy, że na świecie się nie sprzedaje :D 

 

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Niszy dominującej 
 
A tak na marginesie, to  że czegoś nie widzimy w tramwaju w drodze do szkoły / pracy, nie znaczy, że na świecie się nie sprzedaje  
 
Air podsow widze sporo także umiec kontekst wyczytać.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MrSheep napisał(a):


Czy ktoś powiedział U12t? :D 

 

216D405C-765E-49C5-A0A4-195E4AD702F0.jpeg

 

U12t - podejście trzecie (mam nadzieję, że tym razem zostaną ;)), do tego iBasso DC03Pro na próbę.

Szkoda sprzedawać :) To jedyne doki, których sprzedaży żałuję

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MrSheep napisał(a):


Zgadzam się i mam nadzieję, że tym razem będę mądrzejszy, potem znowu będę ich szukał bo będą się śnić po nocach :D 

No właśnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USB Audio Player Pro
Po włączeniu muzyki na godzinę i porownaniu odinstalowałem inne playery z telefonu (Foobar2000 i HiBy)

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, The Grand Wazoo napisał(a):

@Hustler domyślam się, że to było pytanie retoryczne. @marco-polo chce się pochwalić, a Ty podcinasz mu skrzydła ;) 

No właśnie nie bo używany a nowy np. smsl da-9 nowy to możliwe że lepszy wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, marco-polo napisał(a):

No właśnie nie bo używany a nowy np. smsl da-9 nowy to możliwe że lepszy wybór.

To chyba tematy Ci się pomyliły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, The Grand Wazoo napisał(a):

@Hustler domyślam się, że to było pytanie retoryczne. @marco-polo chce się pochwalić, a Ty podcinasz mu skrzydła ;) 

Bo to pytanie na które trudno odpowiedzieć konkretnie, a ponadto nie ten wątek. Ja bym obecnie nie zapłacił więcej niż 500 zł za używany, najczęściej bardzo stary wzmacniacz, bo dla mnie maluchy w klasie D są po prostu lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli oswajam się ze światem IEMów dlatego testuję różne tipsy aby samemu nabyć doświadczenia w różnicach między nimi a także aby znaleźć te z którymi najlepiej mi się słucha. Piszę w tym wątku bo niektórzy mogli nie zanotować że pojawił się nowy dobry trend w tipsach czyli tipsy latexowe. Zachęcony kilkoma rekomendacjami na Head-Fi udało mi się znaleźć sprzedawcę na Ali który ma

 

Feaulle H570

 

tipsy faktycznie są wygodne a i dźwięk jest zauważalnie na korzyść (proszę mnie nie pytać o detale bo nie mam jeszcze tyle doświadczenia aby odpowiedzieć na dokładniejsze pytania)

 

mogę potwierdzić to co pisze kolekcjoner tipsów

 

https://www.audioreviews.org/guide-to-iem-silicone-eartips/

 

i faktycznie nie łapią brudu jak silikony

 

cenowo nie ma lekko bo para jednego rozmiaru kosztuje około 59zł

 

 

drugą ciekawą i tanią opcją jest Whizzer SS20

 

nie kosztują dużo, w pudełku są 4 rozmiary, potwierdzam że trochę uwypuklają wokale;

na pewno warte przetestowania

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności