Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Wow! W jakim są stanie Przemku i gdzie kupowałeś jeśli można wiedzieć? Też szukałem dla siebie odpowiedniej oferty, tyle tylko, że się bałem ostatecznie pociągnąć za przysłowiowy spust ze względu na stan i okres używania tych słuchawek.

 

Wiem, że długo ich szukałeś, tym bardziej moje najszczersze gratulacje!!! 

 

Edytowane przez MichalZZZ
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MichalZZZ To nie są Sony MDR-R10, a ES Audio Lab ES-R10 :
https://www.eslabhk.com/product-page/es-r10-closed-back-dynamic-headphone

 

Mimo to wielkie gratki dla Przemka :) 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa no właśnie :) Zmylił mnie bardzo podobny wygląd i fakt, że Przemek dość długo z tego co wiem poszukuje soniaków. Dziękuję za zwrócenie uwagi. 

 

Oczywiście podtrzymuje najszczersze gratulacje 

🙂👍

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, x86 napisał(a):

To nie są Sony MDR-R10, a ES Audio Lab ES-R10 :

A jakie są różnice pomiędzy tymi modelami? Zakładam, że te ES Audio to taka bardzo zbliżona replika, dzięki czemu nie będzie problemu z częściami zamiennymi i ewentualnym serwisem.

Edytowane przez Artorias
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Artorias napisał(a):

A jakie są różnice pomiędzy tymi modelami? Zakładam, że te ES Audio to taka bardzo zbliżona replika, dzięki czemu nie będzie problemu z częściami wymiennymi i ewentualnym serwisem.

Nie słuchałem ani jednych ani drugich, a nie chcę powtarzać co inni piszą. Za to Przemek ma wielką wiedzą w tym temacie i może się nią z nami podzieli 🙂 Co do części to też o tym myślałem pod kątem rewitalizacji niektórych CD3000 tylko nie wiem czy to by się wciąż kalkulowało. Cena ES-R10 jest poważna i zapewne części nie będą za przysłowiowe grosze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, x86 napisał(a):

Nie słuchałem ani jednych ani drugich, a nie chcę powtarzać co inni piszą. Za to Przemek ma wielką wiedzą w tym temacie i może się nią z nami podzieli 🙂 Co do części to też o tym myślałem pod kątem rewitalizacji niektórych CD3000 tylko nie wiem czy to by się wciąż kalkulowało. Cena ES-R10 jest poważna i zapewne części nie będą za przysłowiowe grosze.

Dzięki uprzejmości i gościnności Przemka miałem okazję słuchać ES R10 w towarzystwie jego "zaplecza" :) lampowego i co mogę powiedzieć - Ta konfiguracja to END-GAME !!! magiczna muza płynie i godzinami można słuchać :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczaki, nawet nie wiedziałem że coś takiego jak wierna replika MDR-R10 w ogóle istnieje :D

W takim razie również gratuluję! Fajna sprawa że można sobie takie słuchawki kupić. Ciekawie na ile faktycznie są wierne oryginałom jeśli chodzi o brzmienie? Pewnie @Tytus1988będzie mógł co nieco napisać skoro słuchał oryginalnych, choć jakieś różnice pewnie wystąpią choćby z faktu że oryginały to już dość leciwe słuchawki i drivery co nieco przez ten okres się pewnie "wygrzały". Nie wspominając już o różnicy w poziomach głośności w jednym kanale względem drugiego jak w tej parze z giełdy hifi o której jakiś czas temu była dyskusja. 

 

Bajera! 

Edytowane przez Undertaker
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kajo1971 napisał(a):

Dzięki uprzejmości i gościnności Przemka miałem okazję słuchać ES R10 w towarzystwie jego "zaplecza" :) lampowego i co mogę powiedzieć - Ta konfiguracja to END-GAME !!! magiczna muza płynie i godzinami można słuchać :)

 

Podpisuję się pod tym. Na twin headzie es-r10 brzmiały wybornie i faktycznie mógłby to być słuchawkowy end game 😊 To takie dużo lepsze i poprawione w każdym możliwym aspekcie sony z1r, które I tak są bardzo dobre (orginalnych mdr r10 nie słuchałem więc się nie odniosę). 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lobuz1 napisał(a):

Taka sytuacja, szybka akcja i odbiór osobisty w Ferrum a to wszystko dzięki zarąbistemu dobrodziejowi Marcinowi zwanemu tutaj jako @kurop Chyba króliczek dogoniony i na pewien czas będzie spokój, więc może sobie zrobić przerwę od forum i skupić się na słuchaniu: dobrowolnie czy przymuszenie i niesprawiedliwe- nieważne 🤣….A może jednak będę i Janusza znów rozboli głowa, zobaczymy.😊 Żona wyjechała do mamusi, synek w szkole a ja do końca tygodnia na urlopie. Czyż nie jest pięknie? Pozdrowienia i życzę wszystkim muzycznych orgazmów, jeden za drugim…

57704E68-776B-407F-AAB4-0A539585DC4C.jpeg

1449DD9B-F9C0-4C92-8DAC-ECFD6378A8A8.jpeg

105F6972-2B4F-4445-A8B1-6B4D0DA78A06.jpeg

83044417-BFAC-4118-82E5-3CA35B51D5C1.jpeg

E462E8E1-1B5D-4706-89ED-37F41648BCC1.jpeg

7B3532A2-4A36-47CA-B23C-F9B51FE4AF29.jpeg

Gratuluję czekam bardzo na jakąś recenzję też czaję się na ten wzmak 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, lobuz1 napisał(a):

Taka sytuacja, szybka akcja i odbiór osobisty w Ferrum a to wszystko dzięki zarąbistemu dobrodziejowi Marcinowi zwanemu tutaj jako @kurop. Chyba króliczek dogoniony i na pewien czas będzie spokój, więc może sobie zrobić przerwę od forum i skupić się na słuchaniu: dobrowolnie czy przymuszenie i niesprawiedliwie, nieważne? 🤣….A może jednak będę i Janusza znów rozboli głowa, zobaczymy.😊 Żona wyjechała do mamusi, synek w szkole a ja do końca tygodnia na urlopie. Czyż nie jest pięknie? Pozdrowienia i życzę wszystkim muzycznych orgazmów, jeden za drugim…

57704E68-776B-407F-AAB4-0A539585DC4C.jpeg

1449DD9B-F9C0-4C92-8DAC-ECFD6378A8A8.jpeg

105F6972-2B4F-4445-A8B1-6B4D0DA78A06.jpeg

83044417-BFAC-4118-82E5-3CA35B51D5C1.jpeg

E462E8E1-1B5D-4706-89ED-37F41648BCC1.jpeg

7B3532A2-4A36-47CA-B23C-F9B51FE4AF29.jpeg

 

Dzięki bardzo, super szybko ogarnięty temat. Wygrzewaj i zdaj relację :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lobuz1 napisał(a):

Taka sytuacja, szybka akcja i odbiór osobisty w Ferrum a to wszystko dzięki zarąbistemu dobrodziejowi Marcinowi zwanemu tutaj jako @kurop. Chyba króliczek dogoniony i na pewien czas będzie spokój, więc może sobie zrobić przerwę od forum i skupić się na słuchaniu: dobrowolnie czy przymuszenie i niesprawiedliwie, nieważne? 🤣….A może jednak będę i Janusza znów rozboli głowa, zobaczymy.😊 Żona wyjechała do mamusi, synek w szkole a ja do końca tygodnia na urlopie. Czyż nie jest pięknie? Pozdrowienia i życzę wszystkim muzycznych orgazmów, jeden za drugim…

57704E68-776B-407F-AAB4-0A539585DC4C.jpeg

1449DD9B-F9C0-4C92-8DAC-ECFD6378A8A8.jpeg

105F6972-2B4F-4445-A8B1-6B4D0DA78A06.jpeg

83044417-BFAC-4118-82E5-3CA35B51D5C1.jpeg

E462E8E1-1B5D-4706-89ED-37F41648BCC1.jpeg

7B3532A2-4A36-47CA-B23C-F9B51FE4AF29.jpeg

Niimbus lepszy :P

D8K LE też kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, vonBaron napisał(a):

Niimbus lepszy :P

D8K LE też kupiłeś?

Kupiłem, pierwsze w PL. 🤣 Mijałem się praktycznie z kurierem w Fonnex 😊. Ferrum to idealna synergia z tymi słuchawkami jak dla mnie i jeszcze mam fajny daczek do niego.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2023 o 11:18, Tytus1988 napisał(a):

Lumii_20230108_143049467.jpg

 

Nowy rok warto pomyślnie rozpocząć z biocelulozowymi drewniakami z Zelkova serrata ES-R10🎶🥰🎶

 

 

 

@Tytus1988

 

Nie może się obyć bez.... hitu ciągle żywego:

 

 

 

No to czekam na wrażenia:

1) MDR-R10 vs ES-R10 (nawet z pamięci)

2) (obowiązkowo) L5000 vs ES-R10 :D

3) ES-R10 vs L5000 vs AWKT (myślę, że wbrew pozorom, to może mieć sens)

Edytowane przez fallow
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I spoko jest to pewna nisza, w której ludzie szukają funkcjonalnych zatyczek w dzisiejszym zatłoczonym zapracowanym i głośnym świecie.

Zanim coś neguje staram się sprawdzić

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, retter napisał(a):

I spoko jest to pewna nisza, w której ludzie szukają funkcjonalnych zatyczek w dzisiejszym zatłoczonym zapracowanym i głośnym świecie.

Zanim coś neguje staram się sprawdzić emoji6.png

AirPods-y nisza? W audiofilskim świecie na pewno. O ile pamietam, to w 2022r. Słuchawki Apple (czyli AirPods i Beats) miały udział sprzedaży w rynku TWS ok. 30% 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności