Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.11.2020 o 11:58, Corvin74 napisał(a):

Uff dotarło jedno z moich marzeń...

 

teraz spokojnie stoją i sobie dochodzą po podróży... ciężko doczekać się wieczora, gdy będę ich słuchał. Klipsch Heresy III

Hej. I jak te Klipsch? Po dwóch latach chyba już wiesz?

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Najner napisał(a):

Było tyle tych rewizji, że najwidoczniej ja i @docentoretrafiliśmy na najbardziej suche z suchych, a Wy na najbardziej mokre z mokrych ;)

Miałeś chyba v2 o ile się nie mylę ;) średnica w 2020 jest inna, w wersjach "specjalnych" również 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tyle tych rewizji, że najwidoczniej ja i [mention=49594]docentore[/mention]trafiliśmy na najbardziej suche z suchych, a Wy na najbardziej mokre z mokrych
Właśnie V2 była sporo lepsza niż V1 dalej nie szukałem bo ta szkoła grania deko mi nie leżała.

Ale to też kwestia z czego się wraca.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rafacio napisał(a):

Hej. I jak te Klipsch? Po dwóch latach chyba już wiesz?

Dalej je mam i jestem bardzo zadowolony. Do Blusa, jazzu, gitarowego grania, kobiece głosy… bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, vonBaron napisał(a):

2020

BTW ktoś może wskazać różnice między Nanna v1 a Nanna Imperial? 

Imperial równiejsze, lepsza kontrola basu, przy zachowaniu tego samego zejścia, mniej wypełnione niż v1, ale bardziej naturalne i grające obszerniejsza sceną, z tym, że różnice to mikrodetale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gracjan napisał(a):

Imperial równiejsze, lepsza kontrola basu, przy zachowaniu tego samego zejścia, mniej wypełnione niż v1, ale bardziej naturalne i grające obszerniejsza sceną, z tym, że różnice to mikrodetale. 

Mnie to brzmi dokładnie jak efekt zmiany kabla na taki z domieszką srebra. Widzę w naszym bazarku Nanny V1 z fabrycznym kablem na bazie czystej miedzi więc może faktycznie tylko zamieszali akcesoriami :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, vonBaron napisał(a):

No i? Sam mam takie tylko rodowane i sobie chwalę. 

Mi z rodem nie po drodze, ale jak założyłem pierwsze to za dwa dni brałem kolejne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostawa plyt Cd z Japonii: Dan Nimmer Trio (ze świetnej wytwórni Venus Records Japan) i Mayo Nakano wokalnie.3FDA4F6F-E3D1-4439-AAA6-A8BAB8F644D7.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, x86 napisał(a):

Każdy robi jak uważa ale w moim przekonaniu warto opisywać by potem chociażby można było znaleźć w wyszukiwarce  zdjęcia, opis czy dyskusję. Wiele razy pamiętałem o ciekawych wpisach ale chcąc do nich wrócić nie znalazłem bo właśnie zabrakło nazw przy zdjęciach :( 

Rozumiem że piszesz o google lens.  Jednak nie zawsze dobrze to wykrywa.

W dniu 14.01.2023 o 06:30, Rafacio napisał(a):

Hej. I jak te Klipsch? Po dwóch latach chyba już wiesz?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, marco-polo napisał(a):

Rozumiem że piszesz o google lens.

Pisałem o tradycyjnej wyszukiwarce wbudowanej w forum empetrzystore ale faktycznie jeszcze trochę i w tym temacie będzie trzeba wyszukiwać treści Pegasusem ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, NuYam napisał(a):

Headamp Gilmore Lite Mk2

Po przeczytaniu tej recenzji: https://hifitrends.com/2019/09/15/headamp-gilmore-lite-mk2-class-a-headphone-amp-review/ w której był porównywany do mojego ulubionego jak do tej pory wzmacniacza Bursona Soloista Mk2, zdecydowałem sie na zakup.

JFET na wejściu, bipolary w klasie A na wyjściu. Zbalansowany zasilacz.

W pełni zgadzam się z recenzją. Fantastyczny wzmacniacz.

Ciepły, szczegółowy, satysfakcjonujący, przestrzenny, naturalny, potężny bas, fantastyczna góra, szybkość i moc przekazu.

Niepozorny wygląd.

Znowu polubiłem się z moimi Oppo Pm-2.

Zdjęcie z neta.

gil-lite-amp-frontal_2000x.thumb.jpg.a6039cacf4d504ca22987d6aaf6aacbd.jpg

 

 

 

Następny krok GS-X mini;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zear napisał(a):

Halo to wątek muzyczne zakupy 🙂
Prywatność to bardzo istotna rzecz, ale mamy tu na forum jakieś miejsce do takich niemuzycznych rozważań?

Niestety zamknęli temat „o wszystkim i o niczym” 

Ja ostatnio kupiłem za gotówkę(póki jeszcze można) plantronics c3220 do słuchania dialogów w filmach i rozmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, bakus1233 napisał(a):

Niestety zamknęli temat „o wszystkim i o niczym” 

Ja ostatnio kupiłem za gotówkę(póki jeszcze można) plantronics c3220 do słuchania dialogów w filmach i rozmów.

Plantronics swego czasu dobra firma. Chyba później przekształcili nazwę na Poly coś tam. To ich system słuchawkowy był w kosmosie na pierwszej wyprawie. Firma z tradycją ale chyba ktoś ich wykupił bo bankruta strzelili. Czasami widać ich produkty w promocyjnych cenach.

Godzinę temu, bakus1233 napisał(a):

Niestety zamknęli temat „o wszystkim i o niczym” 

Ja ostatnio kupiłem za gotówkę(póki jeszcze można) plantronics c3220 do słuchania dialogów w filmach i rozmów.

150zł na usb - c z przełącznikiem i mikrofonem. Opowiedź coś o nich wydają się lekkie i dobrze zrobione coś ala koss kph30i

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności