Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, jacmiszcz92 napisał(a):

8434322_4_f.jpg

Nowy przewód do burka dla stacjonarki

200cm? Potrzebujesz taki długi? Nie chcę zaczynać kontrowersyjnych tematów, ale IMO im krótszy tym mniejsze szanse na zakłócenia, opóźnienia i inne takie tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qaz12 napisał(a):

Też mam do Burka Baseusa 

I jak ci się sprawuje?

 

31 minut temu, konrad_a napisał(a):

200cm? Potrzebujesz taki długi? Nie chcę zaczynać kontrowersyjnych tematów, ale IMO im krótszy tym mniejsze szanse na zakłócenia, opóźnienia i inne takie tam...

1m ledwo starcza mi od burka po lewej stronie biurka do stacji dokującej po prawej stronie. A stacjonarka będzie stała na ziemi pod lub obok biurka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jacmiszcz92 napisał(a):

I jak ci się sprawuje?

 

1m ledwo starcza mi od burka po lewej stronie biurka do stacji dokującej po prawej stronie. A stacjonarka będzie stała na ziemi pod lub obok biurka

Uhm. A stacjonarka ma może wyjście po optyku? Optyk nie jest tak wrażliwy na długość....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, jacmiszcz92 napisał(a):

I jak ci się sprawuje?

 

1m ledwo starcza mi od burka po lewej stronie biurka do stacji dokującej po prawej stronie. A stacjonarka będzie stała na ziemi pod lub obok biurka

Na pewno lepszy niż fabryczny, gra czyściej. Np AudioQuest gra bardziej analogowo, różnice są bardzo subtelne między nimi, ale już między Baseusem, a kablem od Oneplusa już słychać wyraźnie różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, konrad_a napisał(a):

Uhm. A stacjonarka ma może wyjście po optyku? Optyk nie jest tak wrażliwy na długość....

Nie, niestety nie będzie miała. Płyta z niższej półki, bo ceny nowego sprzętu są chore... Poza tym, optyk gra ogólnie słabiej niż USB

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rafacio napisał(a):

A co to jest? Jakaś stacja dokująca do DAP-a?

A&K Acro ca1000 :) taki wynalazek od A&K ale kombajn biurkowy bateryjny więc można sobie z tym biegać po pokojach i taki był zamysł żeby przy gorszym samopoczuciu przenieść się do sypialni w pozycję leżąca :) a gra świetnie i przyszłościowo popędzi większość słuchawek :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kajo1971 napisał(a):

A&K Acro ca1000 :) taki wynalazek od A&K ale kombajn biurkowy bateryjny więc można sobie z tym biegać po pokojach i taki był zamysł żeby przy gorszym samopoczuciu przenieść się do sypialni w pozycję leżąca :) a gra świetnie i przyszłościowo popędzi większość słuchawek :)

Jak Gra ten A&K też jestem nim zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, blackromek napisał(a):

Jak Gra ten A&K też jestem nim zainteresowany

Progres w stosunku do ifi zen stack  znaczny :) i do tego pozostała muzykalność :) najlepiej wypożyczyć na odsłuchy od kolegów z mp3store i posłuchać . U mnie z HD600 na kabelku 4.4 na miedzi pozłacanej od Jimmiego Dragona ładnie złapało synergie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kajo1971 naprawdę nie ma o czym mówić :) Większa w tym zasługa Marcina, który błyskawicznie przesłał sprzęt i dzięki temu mogliśmy sprawdzić, jak ACRO sprawuje się w działaniu :) Bardzo się cieszę, że jesteś z niego zadowolony :) Z własnej strony dziękuję za miłe spotkania w koleżeńskiej atmosferze oraz gratuluję zakupu🙂👍🥇

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tytus1988 napisał(a):

@kajo1971 naprawdę nie ma o czym mówić :) Większa w tym zasługa Marcina, który błyskawicznie przesłał sprzęt i dzięki temu mogliśmy sprawdzić, jak ACRO sprawuje się w działaniu :) Bardzo się cieszę, że jesteś z niego zadowolony :) Z własnej strony dziękuję za miłe spotkania w koleżeńskiej atmosferze oraz gratuluję zakupu🙂👍🥇

Cieszmy się szczęściem innych że trafili w dziesiątkę.🙂

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2022 o 23:09, bakus1233 napisał(a):

Niedługo Mikołaj… 😊

 

Niestety już nie jestem nastolatkiem, ale możesz przyjść w roli Mikołaja z "Koncertem" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2022 o 11:32, marco-polo napisał(a):

Nie moje ale wrzucę. Na forum fb człowiek napisał że ma tyle wartościowej elektroniki.

Przecież to w większości muzealny szrot, a nie wartościowa elektronika.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności