Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Najner napisał(a):

O, też tam byłem! Ja co prawda głównie na Queens of the Stone Agę, ale Pixies i Kings of Leon też chciałem przy okazji posłuchać. Oczywiście ze "słuchania" nic nie wyszło, bo dźwięk był jedną wielką papką, zarówno na płycie jak i na trybunach. Byłem tam z bratem i obiecaliśmy sobie, że już nigdy nie pójdziemy na koncert na Narodowy.

Ja byłem tylko na Pixies bo kilka dni wcześniej urodził mi się synek i musiałem szybko wracać do domu 😀. Byłem na płycie, straszne puchy były. Nagrałem długi film 😀.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno na Narodowym odbył się przesunięty bodajże o 2 lata koncert Gunsów na który bardzo chciałem pojechać ale jak zwykle zostałem na d...e w domu. W sumie po Waszych wypowiedziach nie żałuję ;) Za to, by pozostać w temacie Muzycznych Zakupów niedawno zakupiłem bilety na listopadowy koncert Gregorian Grace w Koszalinie :)

7rbkxahz4s6fmlgw.jpg?t=1662450229

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, markp napisał(a):

 

Pierwszą.

 

Już wiem co robiłem nie tak - w wypadku tych glośników w systemie trzeba przestawiać urządzenie odtwarzające, w poprzednich sprzętach tak nie miałem. :) 

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Beh0lder napisał(a):

Spodek ma spoko nagłośnienie. O ile Mustaine brzmiał jakby mruczał tak Rob Halford brzmiał jak z płyty :)

 

To chociaż tyle dobrze. Niestety na Depeche kupiłem na Narodowy zanim się pojawił Kraków... i tak trochę jestem załamany po tym co tutaj napisali w wątku.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karmazynowy napisał(a):

A to ja w niedzielę ✌️

 

porcupine tree zagrają koncert w polsce, data, miejsce, bilety.jpg

 

No to widzimy się na Spodku :)

Ciekawe jak tam jest z akustyką...

Edytowane przez Weird_O
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Weird_O napisał(a):

 

No to widzimy się na Spodku :)

Ciekawe jak tam jest z akustyką...

Dobrze :)

Wprawdzie nie było mnie tam już jakiś czas, ale wcześniej na dźwięk nie narzekałem.

Edytowane przez tommir
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie padów na HM5 grają znośnie. 

Widać że nie jest to chińskie strojenie.

Produkt z oznaczeniem CE co oznacza że posiada plastik i trujące związki bifenol.

Dobrze dociskają i są zamknięte. 

Za tą cenę ok - ale wadą że szkodliwe dla zdrowia. 

Jakby nie mówić papierosy też są szkodliwe i alkohol a ludzie i tak go kupują czy inne dopalacze.

IMG_20221026_135331.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Karmazynowy napisał(a):

 

To chociaż tyle dobrze. Niestety na Depeche kupiłem na Narodowy zanim się pojawił Kraków... i tak trochę jestem załamany po tym co tutaj napisali w wątku.

Oddaj bilet, szkoda nerwów. Ja się wybieram gdzie zagranicę zobaczyć DM.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lobuz1 napisał(a):

Pamiątka z AVS. @stefanbatmiło było się spotkać na stoisku Final. Słuchałeś już swoich płyt? 😀

F40ED2F4-E84C-45E3-8D04-031786CE546F.jpeg

5351C70C-1F8A-4F48-9DE5-8599089FD636.jpeg

Kupiłem tą płytę na stronie Briphonic w gęstych formatach DSD128. Brzmi rewelacja. Widziałeś ile kosztuje wersja na szklanym CD? 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, The Grand Wazoo napisał(a):

Kupiłem tą płytę na stronie Briphonic w gęstych formatach DSD128. Brzmi rewelacja. Widziałeś ile kosztuje wersja na szklanym CD? 

Słucham jej właśnie, rewelka. Dzisiaj słuchaliśmy tej szklanej w cenie 5000zł na tym srebrnym kombajnie z cd i lampą otl Fulianty Audio (rozmawialiśmy i słuchaliśmy z właścicielem tej firmy i to bardzo fajny gość) na GE 6AS7 (też mam takie w domu w Sinus). Nobumasa chciał mi dać pomacać szklaną płytę, ale podziękowałem bo jeszcze niezdara potłukę. 😀 

BC9620F8-27A6-4175-A3B4-2DF1F5D8A8F4.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, The Grand Wazoo napisał(a):

Fulianty, kojarzę ten wzmacniacz słuchawkowy. Interesują mnie wszystkie wzmacniacze z lampą 6as7 :) Wyglada w realu tak samo okropnie jak na zdjęciach? ;) Słuchałeś może ZE8000? 

Słuchałem chwilę ze8000 i dźwiękowo było bardzo dobrze, ale odsłuchiwałem nieznane mi utwory z telefonu gościa z Japonii, który mi je prezentował i nie chciał dać sparować z moim tel. - najbardziej chyba zbliżone granie do serii A. Szybkie, przestrzenne z fajną sceną, bliższą średnicą, nieprzesadzonym, ale wystarczającym świetnym dołem, świetlistą ale nie za jasną górą-czyli to co najbardziej lubię w Final. To była wersja przedprodukcyjna i ma się jeszcze delikatnie zmienić strojenie. Nie wiem jak to będzie z ergonomią bo całkiem spore i wystające przez tą dużą komorę akustyczną oddzieloną od elektroniki. Pewnie i tak kupię jak się pojawią.

Pytałem co w planach jeśli chodzi o te na drucie i pracują nad modelem A5000 co mnie bardzo ucieszyło.

 

Fulianty wygląda solidnie i całkiem, całkiem. Przednia gruba płyta jest wykonana ze specjalnego stopu i poddana oddziaływaniu warunków atmosferycznych celem nabrania patyny- leży w konstruktora w ogródku przez pewien czas. 😀

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2022 o 05:53, waski napisał(a):

Skoro mowa o koncertach to dziś jadę na:

 

Screenshot_20221027-055247_Firefox.jpg

Kapitalny koncert i kapitalna akustyka. Głos ma Pani niesamowity. Super było usłyszeć na żywo.

Nasi rodzice, dziadkowie wykonali znakomitą robotę projektując ten obiekt.

Jedyny mój zarzut do Domu Muzyki w Zabrzu to stare niewygodne (takie "klapane") fotele - chociaż mają swój klimat plus słaba wentylacja (było duszno i gorąco).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monolith m1060c otwarte. 

Jest dużo lepiej a było już super. 

Polecam mini mod. 

Jak ktoś chce to dam namiar na firmę która wydrukowała elementy. Priv

 

IMG_20221029_172135_edit_399743051042127.jpg

Edytowane przez pua
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem SMSL M500 MK1 i kupiłem coś takiego myślę że lepszy to zestaw będzie (używany w idealnym stanie zobaczymy) fotka przykładowa

 

IMG_20221030_185925_edit_414749193702337.jpg

Edytowane przez pua
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marco-polo napisał(a):

Ktoś w to wierzy?

 

No teoretycznie, to bardzo słaba jakość połączenia może wpływać na czkawkę streamingu lub adaptację streamingu w postaci pogorszenia jakości. Więc jak masz zepsuty switch lub kabel i zmienisz go na normalny to może być różnica w jakości dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności