Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Rafacio napisał(a):

To jak już je będziesz sprzedawać to ja takie zniszczone słuchawki za kilka stówek, no może za tysiaka przygarnę.

Jeśli piszesz o moich, to jeszcze są spoko:D. Ale nawiązywałem do tego, że kolega @MFRD mial kiedyś eikony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jakie piękne Eikony miał... Piękna wiśniowa barwa z tego co pamiętam. W zasadzie dzięki niemu się zainteresowałem tym brandem i kupiłem swoje pierwsze ZMFy - Atticusy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

I to jakie piękne Eikony miał... Piękna wiśniowa barwa z tego co pamiętam. W zasadzie dzięki niemu się zainteresowałem tym brandem i kupiłem swoje pierwsze ZMFy - Atticusy.

Zauważyłem że to logo na forum.

Zawsze ma najdroższe słuchawki.

 

fcb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dweet

 

Misiowate, gładkie, ciepłe kluchy z pulchną kajzerką na basie ;) Ale z jaśniejszym Bursonem C3XP miały swój klimat. No i obowiązkowo kabelek ze srebra. Nie były takie złe, jak ktoś lubi ciepłe brzmienie słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten lans na drogie to jak ferrari gdzie lekkie stuknięcie kosztuję kupę kasy a takim maluch fiat 126p to człowiek się cieszył bo niedrogi. 

Jak ktoś wspominał tworzenie takich dzieł musi mieć odbiorców że im to się opłaca.

Dlatego wolę być w strefie jak większość populacji bo ii tak ten 1% czy 5% mój słuch nie zauważy różnicy tak jak urządzenia pomiarowe. Wszystko we wszechświecie nie jest doskonałe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, docentore napisał(a):


Dobrze, nawet bardzo dobrze. Przypomina mi trochę Nanna, ale z lepszym basem.

 

O to dobrze, że nie kupiłem, bo już miałem je ze 3 razy w koszyku :D I nawet Chińczyk przypomniał, że mam i czemu nie kupuje.

 

Nanny całkiem fajne, ale to nie do końca moja brzmienie. Brakowało mi trochę hmm... bardziej bezpośredniego grania - wokale były trochę za mocno oddalone od słuchacza. 

 

A jak tu elekrostaty ogarnęli? Bo w Nanna to nie do końca im to wyszło - często za bardzo dawały o sobie znać względem pozostałych przetworników.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, audionanik napisał(a):

Po detailningu u Michauczoka bodaj.

Wszystko prawda, pięknie wyglądały :)

Grały raczej też lepiej, ale fostexy też są wg mnie bardzo dobre. I lżejsze i nieco mniej się rzucają w oczy heh :)

Drewniane słuchawki zawsze można zepsuć/poprawić wizualnie 😆

Edytowane przez MFRD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Dirian napisał(a):

 

O to dobrze, że nie kupiłem, bo już miałem je ze 3 razy w koszyku :D I nawet Chińczyk przypomniał, że mam i czemu nie kupuje.

 

Nanny całkiem fajne, ale to nie do końca moja brzmienie. Brakowało mi trochę hmm... bardziej bezpośredniego grania - wokale były trochę za mocno oddalone od słuchacza. 

 

A jak tu elekrostaty ogarnęli? Bo w Nanna to nie do końca im to wyszło - często za bardzo dawały o sobie znać względem pozostałych przetworników.

 

A widzisz, bo mi się góra w Nanna podobała xD

 

Jest trochę spokojniej na górze, do wokali mam świętą trójcę ST7/Cerb/Erasmus ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rafacio napisał(a):

To jak już je będziesz sprzedawać to ja takie zniszczone słuchawki za kilka stówek, no może za tysiaka przygarnę.

 

Oj tam, oj tam - drobne zadrapania na śrubkach, po co od razu dramę robić? Toż to słuchawki na lata, o pięknej kremowej barwie. Tylko bas jakoś taki nieultrasonowy i dźwięk dziwnie nienapięty jak doopa węża. Ale da się żyć. Tam coś psikniesz, tam pomalujesz... 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Spawn napisał(a):

Wydaje mi się że @Rafacioowi nie chodziło o zmfy tylko o te th610 pociągnięte woskiem.

Nie. Chodziło tylko o wrzucenie tekstu, że może dać kilka stówek…i wydęcie usteczek.

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności