Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zamierzam się tłumaczyć z moich intencji. Ja nie piszę tutaj dla lajków. Jesteśmy na forum audio i chciałem podzielić się wrażeniami z odsłuchu tych świetnych słuchawek.  Wyrzucam do kosza. Lepiej najwidoczniej pisać tutaj o kotach i piwie- zamiast audio.

 

edit: przepraszam, trochę za ostro, więc edytowałem. Nie mam ochoty dyskutować z tym szanownym użytkownikiem naszego forum.

 

 

 

Edytowane przez lobuz1
  • Confused 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę sobie chyba zrobić przerwę bo zmęczyłem się tym szarpaniem na forum. 😀 Kolekcjonowanie lajków, confused, przepychanki... Najlepiej skupić się wyłącznie na muzyce i zostawić wrażenia wylącznie dla siebie zamiast dzielić się m.in. spostrzeżeniami o nieudanym zakupie. EOT.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tytus1988 napisał(a):

Moja pierwsza lampowa końcówka mocy do Twin Heada, tj. Cayin A50T 🎶💡💡💡💡🎶

Kawał solidnego sprzętu :)

16 godzin temu, lobuz1 napisał(a):

Lepiej najwidoczniej pisać tutaj o kotach i piwie- zamiast audio.

Koty zdecydowanie poprawiają brzmienie każdego systemu audio - zwłaszcza, gdy na nim usiądą i włączą podzespół mruczący ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bednaar napisał(a):

Kawał solidnego sprzętu :)

Koty zdecydowanie poprawiają brzmienie każdego systemu audio - zwłaszcza, gdy na nim usiądą i włączą podzespół mruczący ;)

Nie mam nic do kotów, ale do ich co niektórych właścicieli, którzy nic merytorycznie nie wnoszą do dyskusji a szukają zaczepki, sensacji i jątrzenia. Wchodzę tutaj, żeby odpocząć, podzielić się swoją pasją audio (wszystko się u mnie wokół tego kręci) a muszę prowadzić dziwne dyskusje.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lobuz1 napisał(a):

Nie mam nic do kotów ale do ich właścicieli co nic merytorycznie nie wnoszą do dyskusji a szukają zaczepki, sensacji i jątrzenia. 

Luzik, posłuchaj sobie jakiegoś dobrego jazzu - to poprawia humor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bednaar napisał(a):

Luzik, posłuchaj sobie jakiegoś dobrego jazzu - to poprawia humor :)

Tak, zdecydowanie. Jestem od jazzu uzależniony. Dzięki, już mi lepiej 😀.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lobuz1 napisał(a):

Tak, zdecydowanie. Jestem od jazzu uzależniony. Dzięki, już mi lepiej 😀.

Wiem, stąd moja propozycja. Też jestem jazzoholikiem. A na nerwy najbardziej lubię ostry free jazz w rodzaju Machine Gun Brotzmanna ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bednaar napisał(a):

Wiem, stąd moja propozycja. Też jestem jazzoholikiem. A na nerwy najbardziej lubię ostry free jazz w rodzaju Machine Gun Brotzmanna ;)

 

Dzięki. Zabrakło mi lajków a nie wiem czy je kolekcjonujesz 🤣.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lobuz1 napisał(a):

Zabrakło mi lajków a nie wiem czy je kolekcjonujesz 🤣

No ładnie, jak nie dasz mi lajka, to doniosę Modom i cię zbanują :P 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Bednaar napisał(a):

Kawał solidnego sprzętu :)

Koty zdecydowanie poprawiają brzmienie każdego systemu audio - zwłaszcza, gdy na nim usiądą i włączą podzespół mruczący ;)

 

Dziękuję 😉👍 Muszę przyznać, że zakup niesamowicie mnie cieszy, chociaż trzeba będzie go trochę dostroić odpowiednimi lampami, aby dobrze spełniał funkcję "trzeciej głowy", że się tak wyrażę ;)

 

Zgadzam się, że forum powinno być miłą odskocznią, a także miejscem, gdzie dzielimy się spostrzeżeniami na temat audio, ale także w odpowiednich wątkach tym co lubimy lub jest nam bliskie :) Dzięki temu jesteśmy w stanie lepiej się poznać :)

 

@lobuz1mam nadzieję, że spokojnie wyjaśnisz ze wspomnianą Osobą/Osobami tę sprawę/sprawy. Naprawdę nie warto tracić czasu na niesnaski. Życie jest na to zbyt krótkie i ten czas najlepiej wykorzystać jak najbardziej pozytywnie oraz przyjacielsko w stosunku do innych :) Mnie w życiu spotkało dość sporo bardzo przykrych doświadczeń... jednak zawsze po nich stawałem się silniejszy i lepiej sobie radziłem z kolejnymi trudnościami. 

 

Bednaar - bardzo fajny, pozytywny free jazzowy kawałek od Machine Gun😉👍 Mnie ostatnio w dobry nastrój wprawia ten kawałek od Jarka w wykonaniu Sendecki & Spiegel🎶

 

 

Życzę udanego oraz pozytywnego dnia wszystkim!🌞

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 5
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tytus1988 napisał(a):

 

 

@lobuz1mam nadzieję, że spokojnie wyjaśnisz ze wspomnianą Osobą/Osobami tę sprawę/sprawy. Naprawdę nie warto tracić czasu na niesnaski. Życie jest na to zbyt krótkie i ten czas najlepiej wykorzystać jak najbardziej pozytywnie oraz przyjacielsko w stosunku do innych :) Mnie w życiu spotkało dość sporo bardzo przykrych doświadczeń... jednak zawsze po nich stawałem się silniejszy i lepiej sobie radziłem z kolejnymi trudnościami. 

Masz rację- to małe, nieważne sprawy, ale jakby wszyscy mieli taką cierpliwość, kulturę osobistą, umiejętność prowadzenia dialogu oraz takt jak Ty, to życie byłoby piękniejsze. Niestety mam alergię na ludzką głupotę, chamstwo, brak zasad, jestem pyskaty i czasami wręcz mnie korci żeby w „żołnierskich słowach” wyrazić swoją refleksję- no ale tutaj nie wolno. Nie muszę za wszelką cenę być czyimś przyjacielem, nie muszę się tutaj udzielać, nie wszyscy muszą mnie lubić- jestem konkret i zerojedynkowy. Bez merytorycznej rozmowy i dialogu z drugim człowiekiem forum umrze i stanie się miejscem do szukania sensacji, zaczepek, podśmie_ujek i sprowadzi się jedynie do rozmów o łuszczycy dłoni czy o hemoroidach. Wiele postów kasuję przed ich opublikowaniem bo wiem, że zaraz zaczną się niezdrowe emocje. Ulewa się czasami i już. Nie jest to tylko moje zdanie i rozmawiam na ten temat z innymi…a teraz czekamy na „confused” od wrażliwych chłopców w krótkich szortach. Pozdrowienia.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Weird_O napisał(a):

Ale się ładny off-top zrobił!

Odrobinę brakuje o wszystkim i o niczym.

Może jednak @KaszaWsprajusię zlituje i otworzy ;)

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, docentore napisał(a):

Chyba bliżej dogonienia króliczka nie byłem. Może tylko przy Sony IER-Z1R, tam dźwiękowo byłem w domu, ale fit kompletnie zabił radość z odsłuchów.

 

Brakuje tylko dobrego DAPa do zestawu, zobaczymy jak TempoTec się sprawi (jeśli dojdzie).

IMG_20221006_201717.jpg

 

Kurna następny. Podpisuj to!! :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności