Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, audionanik napisał:

Jeszcze nie, ale mogę zacząć wymieniać wady eikonów, a i tak nie przestanę ich lubić.

…ach o verite c pisalenm że nie dałbym więcej niż 1,5 tysia… no ale nie dałbym. Tymczasem za eikony bulę prawie 3xtyle.

Najważniejsze, że coś się dzieje. 😀. Nauczyłem się nie oceniać sprzętu jak jestem podjarany nim jak Reksio gdy zobaczy sukę w cieczce- tylko na chłodną głowę. 😀. Nigdy nie słuchałem ZMF.  Gratulacje. Właśnie przechodzę zauroczenie Final i nie chce mnie puścić- pozostałe zabawki kurzą się na półce.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Undertaker napisał:

Ale sprzęty grają mniej więcej podobnie.

Są tacy co twierdzą, że wszystko, bez wyjątku gra tak samo. 😀

Edytowane przez lobuz1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Artorias napisał:

Czyli złowiłeś się na swój własny hajp. To się nazywa dar przekonywania :D

 

Wiedziałem! @audionanik to jednak nie bóstwo a zaledwie śmiertelnik i w dodatku postać tragiczna gdyż sam padł pod ciężarem własnego hajpu jak rażony piorunem.

Edytowane przez Spawn
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Artorias napisał:

 

Ponoć PikPoki były za ciężkie

 

Pikpoki o wiele wygodniejsze i o niebo lepiej wykonane. Grają bardziej mięsiście, przez co mniej epatują szczegółami, ale są bardziej naturalne i normalne niż eikony. Te drugie ujęły mnie właśnie czarowaniem kolorami i przestrzenią. Tak swoją drogą to pieką mnie teraz zajady ze śmiechu, bo przeczytałem wypociny znafcuf, że eikony to neutralne są😂. Tiaaa jakby były neutralne to bym ich nie kupił, bo neutralne mogę mieć Beyery 10xtaniej. To ci sami znafcy, którzy jechali po Pikpokach:D, eksperci z Bożej łaski…

 

2 godziny temu, Artorias napisał:

 

Edit: Widzę, że @Undertaker swoje wystawił :D Trochę to wszystko skomplikowane

Miał dłużej niż obstawiałem. Na prognostę się nie nadaję…

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, krzysztof A napisał:

Kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, krzysztof A napisał:

Ceny w Polsce robią się dziwne ze wszystkim.

Zgadzam się bo czasem są dziwnie niskie i nie wiem co za czary i cuda robią importerzy/dystrybutorzy by tak to wyglądało.

Edytowane przez x86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, krzysztof A napisał:

No już mnie to wyleczyło. Ceny w Polsce robią się dziwne ze wszystkim. Taki głupia strona niemiecka i cena już jest inna. Słabo to wszystko dla mnie zaczyna wyglądać.

https://www.thomann.de/pl/64_audio_u12t.htm

20 września 2021 roku kurs dolara 3,92 PLN. 19 września 2022 roku kurs dolara 4,7 PLN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Dirian napisał:

na iBasso DC06 trochę ostrzej się robi,

Bo DC06 właśnie taki jest, ma podbitą wyższą średnicę, tu już lepszy byłby DC04 słuchany z telefonu, bo z PC gra właściwie tak samo jak DC06.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2022 o 12:50, kajo1971 napisał:

No już wczoraj zamieściłem w tematycznym wątku ale może tutaj jak się udało uszyć wdzianko dla Zen-ów :):):)IMG20220918180609.thumb.jpg.883a1bc387f5c82be6c320f8e7fc8b4e.jpg

 

Hej,

 

Gdzie taki rack na Ifi mogę sobie zamówić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MichalZZZ napisał:

 

Hej,

 

Gdzie taki rack na Ifi mogę sobie zamówić ?

No ja odkupiłem z forum :) ale link do chińczyka :

https://pl.aliexpress.com/item/1005001694180732.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.2a111c240uGFfD&gatewayAdapt=glo2pol

podkładki nie są w komplecie . ja kupowałem tutaj:  https://allegro.pl/oferta/podkladka-pod-kolec-glosnikowy-podstawka-stalowa-10939267411

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności