Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, x86 napisał:

Chciałbym tylko odnotować powrót do Ether Flow. Ta para pochodzi z 2019 roku i jest trzy lata młodsza od poprzedniej, a więc fabrycznie już 1.1
Bardzo dziękuję @Gracjanowi za udaną transakcję ! :) Jednocześnie obiecuję sobie drugi raz tego błędu (ich sprzedaży) nie popełnić ;) 

Gratuluje i nie dziwie się takiej postawie. Świetne słuchawki, a w dodatku ultra komfortowe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Artorias napisał:

Gratuluje i nie dziwie się takiej postawie. Świetne słuchawki, a w dodatku ultra komfortowe.

Dziękuję. Dokładnie w punkt. Lekkie, komfortowe i trwałe konstrukcyjnie z nich słuchawy. Nie jestem na łańcuchu z torem stacjonarnym jak przy HE-6 co też jest plusem ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, x86 napisał:

Dziękuję. Dokładnie w punkt. Lekkie, komfortowe i trwałe konstrukcyjnie z nich słuchawy. Nie jestem na łańcuchu z torem stacjonarnym jak przy HE-6 co też jest plusem ;) 

Tak, ich uniwersalność i możliwość pędzenia z bardziej przenośnych źródeł, to niewątpliwie kolejna mocna zaleta. Swoją drogą, widzę, że masz jakiś inny przewód wpięty. Porównywałeś z kablem Vivo? (chyba, że masz do nich DUM) Jakie ewentualnie zauważyłeś różnice. Słyszałem, że niektórzy kombinują ze srebrem, ale nie wiem czy jest jakiś większy powód, czy bardziej ciekawość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Artorias napisał:

Tak, ich uniwersalność i możliwość pędzenia z bardziej przenośnych źródeł, to niewątpliwie kolejna mocna zaleta. Swoją drogą, widzę, że masz jakiś inny przewód wpięty. Porównywałeś z kablem Vivo? (chyba, że masz do nich DUM) Jakie ewentualnie zauważyłeś różnice. Słyszałem, że niektórzy kombinują ze srebrem, ale nie wiem czy jest jakiś większy powód, czy bardziej ciekawość.

Miałem chyba wszystkie kable od Clarka. Wcześniej starego DUMa i VIVO 6.3mm. Powiem szczerze, że nie słyszałem wielkich różnic między nimi a moim kanarkiem więc używałem kanarka na XLRa bo pod tym kątem są ogromne korzyści płynące z podłączenia się pod iCana Pro. Teraz z Aeonami 2 jest jakiś nowy DUM bez oplotu i jego nie porównywałem ale wątpię żeby był lepszy. Ten z posrebrzanej miedzi mojej roboty wprowadza lekkie uspokojenie, złagodzenie, tło ciemniejsze, rozciąga górę ale nie rozjaśnia całości i ma świetną kontrolę czym wykazał się przy Sony Z7m2 i Z1R, kosztem ogólnej otwartości brzmienia i mniejszego dociążenia dołu. 

5 godzin temu, Artorias napisał:

Słyszałem, że niektórzy kombinują ze srebrem

Ponoć VIVO jest posrebrzane.

Edytowane przez x86
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, meehooj napisał:

@lobuz1 ju ar krejzi

No co? Pozbyłem się kilku fantów to poszedłem na zakupy. 😝

Edytowane przez lobuz1
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Dwa małe pociski :) Final Audio FI-BA-SS. 

 

IMG_1170.jpg

Petarda c’nie? 😀

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony MDR-CD3000 od dziś już oficjalnie moje  Dziękuję [mention=80196]Tytus1988[/mention]owi za umożliwienie zakupu tych rarytasków i tak samo za jakże udaną transakcję 
 
Dziś też przyjechały do nich skórzane pady to mogą w pełni okazać swoje wdzięki choć tak na prawdę nie ma co zakrzywiać rzeczywistości i mimo fachowego odnowienia i doskonałego stanu zachowania pozostałych elementów to dalej pozostają brzydalami  Za to jak grają to już inna historia.
 
image.thumb.jpeg.e22a09fe8fef7a7c8d79a80dfe2f9fee.jpeg
 
Nadałem im przydomek Pan Miyagi bo pomimo wieku potrafią pokonać o wiele nowszych, nierzadko droższych rywali 
 
giphy-downsized-large.gif
A któż je odnawiał i co to za kabel do nich? Mam inny egzemplarz od @Tytus1988 ale czeka na odnowienie (headband i headstrap) +kabel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lobuz1 napisał:

Petarda c’nie? 😀

Noooo kapiszon to to nie jest ;) Japończycy z Final Audio opanowali do perfekcji konstrukcje słuchawek. w których potęga dźwięku jest odwrotnie proporcjonalna do ich wielkości. Dopiero zaczynam słuchać i jest bardzo dobrze. Nie mam doświadczenia w pojedynczych armaturach, ale takiego czegoś się nie spodziewałem. Szybkość, sprężysty i mocny bas, który ma dużo faktur, no może poza najniższymi rejestrami. Świetna i niekłująca po uszach góra, bardzo dobra separacja, holografia i spora scena. Trzeba uważać na kiepskiej jakości nagrania, ponieważ nic nie zostanie ukryte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Noooo kapiszon to to nie jest ;) Japończycy z Final Audio opanowali do perfekcji konstrukcje słuchawek. w których potęga dźwięku jest odwrotnie proporcjonalna do ich wielkości. Dopiero zaczynam słuchać i jest bardzo dobrze. Nie mam doświadczenia w pojedynczych armaturach, ale takiego czegoś się nie spodziewałem. Szybkość, sprężysty i mocny bas, który ma dużo faktur, no może poza najniższymi rejestrami. Świetna i niekłująca po uszach góra, bardzo dobra separacja, holografia i spora scena. Trzeba uważać na kiepskiej jakości nagrania, ponieważ nic nie zostanie ukryte. 

Jest dokładnie tak jak napisałeś. Jak założyłem swoje to po kilku sekundach wiedziałem, że biorę Fi-BA-SSy, tylko moje są z tym lepszym kablem po balansie. Z podobnym rozmachem zagrały mi wczoraj Lab I z wydrukowanymi korpusami, ale to demo nie do wzięcia i mają ten słaby kabel co mikrofonuje…a to wszystko z jednej, własnej armatury. Powinni uczyć się od nich Ci co są „montowniami słuchawek” i muszą wkładać kupionych od dostawców po kilka, kilkanaście przetworników… z różnym efektem. To jest właśnie piękne w Final- minimalizm, elegancja i gra jak cholera. Ja właśnie słucham praktycznie od rana F7200 z Hiby RS2 i też rewelka, choć to inna szkoła grania- nie mogę przestać słuchać. Z Mojo2 też super się komponują te patyczki.

https://snext-final.com/en/products/detail/LABI.html

968812D7-C3C5-4D1A-A99B-5FD7867E73AA.jpeg

776230E3-9055-46E1-852B-0520A6AF097B.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności