Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Spawn napisał:

Wyglądają jak jakieś samsungi.

Użyję google lens. xD

AKG K371 vs AKG K361 biorę K361 akg k371 mają podbicie bassu co grają mniej naturalnie

Albo AKG K361 którą wersję polecacie? Podobno AKG K361 lepsze.

 

Edytowane przez marco-polo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, meehooj napisał:

Kupilem se Final Audio E3000, jutro będą u mnie, to wrzucę foć.

mam nadzieje, ze sa dobre

Nie słuchaj ich po wyjęciu z pudełka. Walą basem tak, że klękajcie narody. Są niesłuchalne. Kilkadziesiąt godzin wygrzewania jak nic. Z każdą płytą jest coraz lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, The Grand Wazoo napisał:

Nie słuchaj ich po wyjęciu z pudełka. Walą basem tak, że klękajcie narody. Są niesłuchalne. Kilkadziesiąt godzin wygrzewania jak nic. Z każdą płytą jest coraz lepiej. 

dzieki za rade. ale po wygrzaniu dobre sa, nie?

Edytowane przez meehooj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basowe, aksamitne na górze, niezła separacja instrumentów. W życiu bym nie powiedział, że kosztują 230 zł. Grają gęsto, masywnym dźwiękiem. Potrafią zagrać ścianą dźwięku, ale w niektórych nagraniach słychać jakby dudnienie (wzbudzanie się basu). Na razie sprawiają wrażenie jakby dźwięki były oblane syropem klonowym rozcieńczonym miodem :) Bardzo analogowe brzmienie, na razie z lekko kołderką. Co ciekawe nie ulepszają słabych realizacji. 

Magicy z Final Audio pokonali prawa fizyki. Tak małe i drobne słuchawki nie mają prawa grać tak masywnie :) Słychać, że są wentylowane, jak zasłonię otworki, to dźwięk się zmienia na gorsze. 

Nieźle muszę naklikać się kuleczkami w Mojo, aby dopasować brzmienie do konkretnej płyty. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Basowe, aksamitne na górze, niezła separacja instrumentów. W życiu bym nie powiedział, że kosztują 230 zł. Grają gęsto, masywnym dźwiękiem. Potrafią zagrać ścianą dźwięku, ale w niektórych nagraniach słychać jakby dudnienie (wzbudzanie się basu). Na razie sprawiają wrażenie jakby dźwięki były oblane syropem klonowym rozcieńczonym miodem :) Bardzo analogowe brzmienie, na razie z lekko kołderką. Co ciekawe nie ulepszają słabych realizacji. 

Magicy z Final Audio pokonali prawa fizyki. Tak małe i drobne słuchawki nie mają prawa grać tak masywnie :) Słychać, że są wentylowane, jak zasłonię otworki, to dźwięk się zmienia na gorsze. 

Nieźle muszę naklikać się kuleczkami w Mojo, aby dopasować brzmienie do konkretnej płyty. 

Tanya Tanchjim grają podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jarzyna napisał:

Somic V1 były zamknięte. Też bardzo udane słuchawki. Teraz można je kupić jako Status Audio CB-1 na Amazonie. 

Z filmiku tego youtube wychodzi że Niemcy maczają w nich palce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, meehooj napisał:

nie mialem v1, to nie wiem.

nie slyszalem tych plantronics

Plantronics firma upadła.

HP wykupiło Plantronics było też pod inną nazwą - Poly.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta, na której dwóch zdolnych, młodych zadebiutowało w 1974 roku - pod opieką Paula Bleya: Pat Metheny i Jaco Pastorius.

Awers:

image.jpeg

 

Rewers:

image.jpeg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, The Grand Wazoo napisał:

Daj znać jak je odbierasz. 

Krotko sluchalem, ale wrazenia pozytywne. Basu sporo, ale mi to nie przeszkadza. Generalnie zgadzam sie z Tobą co do tego jak graja. :) Fajne słuchawki, na pewno wiecej warte niz 230 zł.

do tego wygodne, malutkie, mieszcza sie spokojnie w uchu

Edytowane przez meehooj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności